Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

vidim, da si s5 zapel za to sodno prakso... zdej mi pa povej kaj hudiča te muči?

jaz tud tebi ne solim pameti glede tehnične kibernetike, strojnih elementov in podobnih zadev...

ali bi ti mogoče morala?:evilgrin:

Nič, samo malo bezam v osje gnezdo...vidim da deluje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gornjem primeru je lastnik "uspel" to dokazati oziroma je sodnik nasedel.

Je pa ful brihtno ,da je ta lastnik vse to objavil tukaj in lahko zadevo kdo posreduje v preiskavo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ful brihtno ,da je ta lastnik vse to objavil tukaj in lahko zadevo kdo posreduje v preiskavo ...

Jst kot lastnik vozila sem bil v službi !!!! Pa če dobr pogledaš sem vse podatke zbrisal !!!!

Kolikor sem seznanjen, je forum namenjan informiranju in pomoči, ne pa ovadbam !!!!!

Organi pregona, pa naj preiskujejo tajkunske lopove, ne pa nas poštene delavčke ki smo dokazali, da niso bili na kraju prekrška!!!!

p.s. vem da tole ne paše v to temo, se vnaprej opravičujem

prodam vijake za pritrditev tablice, z vgrajenimi LED diodicami za 35eur.

post-18809-0-75957400-1298549324_thumb.jpg

post-18809-0-69873600-1298549337_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst kot lastnik vozila sem bil v službi !!!! Pa če dobr pogledaš sem vse podatke zbrisal !!!!

Kolikor sem seznanjen, je forum namenjan informiranju in pomoči, ne pa ovadbam !!!!!

Organi pregona, pa naj preiskujejo tajkunske lopove, ne pa nas poštene delavčke ki smo dokazali, da niso bili na kraju prekrška!!!!

p.s. vem da tole ne paše v to temo, se vnaprej opravičujem

prodam vijake za pritrditev tablice, z vgrajenimi LED diodicami za 35eur.

Za 20% manj ti jih prodam kolikorkoli hočeš :) še bolj pa jz koliko bom zaslužil na tebi :)

Ups...me je že nekdo...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 20% manj ti jih prodam kolikorkoli hočeš :) še bolj pa jz koliko bom zaslužil na tebi :)

Ups...me je že nekdo...

ja, ja, sem vidu, pač u petek ne bom šu ponočvat, da bom not prnesu, he, he

lp

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da bomo bolj on topic :)

Naši policaji so pa res čudni in zelo neprofesionalni...včeri so me iskali ko,da sem glavni mafijozo okoli celi dan in zasliševali ljudi-znance-seveda z kareto...ker si je kao en tip namislil,da sem v 130kilometrov oddaljenem kraju njega udaril in je on moral "mortalka" pijan pobegnit pred menoj in se peljat z avtom...seveda,pa policaji v akcijo in me iskati okoli...Ko bi se ti naši dragi svetli policisti in njihovi vodilni le tako zelo posvetili tistim,ki bi bili tega potrebni!Ne pa,da imamo največji kriminal glih v državnih organih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da bomo bolj on topic :)

Naši policaji so pa res čudni in zelo neprofesionalni...včeri so me iskali ko,da sem glavni mafijozo okoli celi dan in zasliševali ljudi-znance-seveda z kareto...ker si je kao en tip namislil,da sem v 130kilometrov oddaljenem kraju njega udaril in je on moral "mortalka" pijan pobegnit pred menoj in se peljat z avtom...seveda,pa policaji v akcijo in me iskati okoli...Ko bi se ti naši dragi svetli policisti in njihovi vodilni le tako zelo posvetili tistim,ki bi bili tega potrebni!Ne pa,da imamo največji kriminal glih v državnih organih

ne vem ne vem ... ti si s svojo ninđo prej tja in nazaj, kot jaz iz skreta ... bi bilo za premislt, če res nisi bil ti ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ne vem ... ti si s svojo ninđo prej tja in nazaj, kot jaz iz skreta ... bi bilo za premislt, če res nisi bil ti ... :P

Sploh,ko sem takrat bil v službi :) P.S Če pustima,da je bil minus odzun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh,ko sem takrat bil v službi :) P.S Če pustima,da je bil minus odzun

zakaj pa misliš, da skoz dopoldne nabijam na Motosvetu, da mam dokaz, da nism oropau pošte :lol: ... poglej, če si takrat na MS-ju nabijal .. maš alibi :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa misliš, da skoz dopoldne nabijam na Motosvetu, da mam dokaz, da nism oropau pošte :lol: ... poglej, če si takrat na MS-ju nabijal .. maš alibi :lol:

:yea2:

Seveda je policist omenil enemu od znancev,ki so ga zasliševali,da mi bodo izstavili plačilni nalog in naj potem jz...bomo videli...Bo pa zanimiva saj ta ista policiska postaja v 16 letih odkar sem dal prijavo še ni rešila ene zadeve-verjetno,ker je bil v njo vmešan nečak predsednika sodišča v Slovenj Gradecu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Seveda je policist omenil enemu od znancev,ki so ga zasliševali,da mi bodo izstavili plačilni nalog in naj potem jz...bomo videli...Bo pa zanimiva saj ta ista policiska postaja v 16 letih odkar sem dal prijavo še ni rešila ene zadeve-verjetno,ker je bil v njo vmešan nečak predsednika sodišča v Slovenj Gradecu

eh s to mularijo so zmer več težave..včasih si jo fasal po ušesu - tistem ki je bil najbljižji miličnikovi roki - potem je pa vpračal če smo kaj ušpičili...naslednjič al smo iz same ušesne preventive spizdli ko se je pripeljal al smo se pa lepo nasmejali če je bil videti dobre volje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo branje

analiza nesreče 36 strani :notworthy: mene fascinira kako so ugotavljali kdo je kršil zvcp ????

Po številu mrtvih se je Slovenija z repa evropske lestvice pomaknila v sredino. Leta 2010 je bilo na naših cestah 21.477 prometnih nesreč, kar pomeni dva odstotka več kot leto poprej, vendar so bile posledice manjše. Število smrtnih žrtev se je s 171 zmanjšalo na 138, število težko poškodovanih oseb je s 1055 padlo na 879, manjše je tudi število lahko poškodovanih oseb – 11.251 leta 2009 in 9476 leta 2010.

in letos smo najebali.. dobesedno....

kolesarji in motoristi

Ministrstvo za promet, ministrstvo za notranje zadeve in agencija za varnost prometa namenjajo letos posebno pozornost voznikom dvokolesnikov, ki so se ob višjih temperaturah že pojavili na cestah. Julija bodo v vladno proceduro poslali nov Nacionalni program varnosti cestnega prometa za obdobje 2012 do 2021. Predvidena je večja vključenost civilne družbe, večje aktivnosti občin v prometnovarnostni sistem in vzpostavitev sistema neodvisnih raziskovalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(3) Na cesti zunaj naselij je najvišja dovoljena hitrost za vozila:

1. na avtocestah 130 km/h;

2. na hitrih cestah 110 km/h;

3. na vseh ostalih cestah 90 km/h.

a ni bla prej omejitev 100? :kva1:

(4) Na cesti zunaj naselij je največja dovoljena hitrost za vozila omejena:

– 130 km/h – na avtocestah;

– 100 km/h – na cestah, rezerviranih za motorna vozila;

– 90 km/h – na vseh ostalih cestah.

ja je bla, vsaj neki :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo branje

analiza nesreče 36 strani :notworthy: mene fascinira kako so ugotavljali kdo je kršil zvcp ????

Po številu mrtvih se je Slovenija z repa evropske lestvice pomaknila v sredino. Leta 2010 je bilo na naših cestah 21.477 prometnih nesreč, kar pomeni dva odstotka več kot leto poprej, vendar so bile posledice manjše. Število smrtnih žrtev se je s 171 zmanjšalo na 138, število težko poškodovanih oseb je s 1055 padlo na 879, manjše je tudi število lahko poškodovanih oseb – 11.251 leta 2009 in 9476 leta 2010.

in letos smo najebali.. dobesedno....

kolesarji in motoristi

Ministrstvo za promet, ministrstvo za notranje zadeve in agencija za varnost prometa namenjajo letos posebno pozornost voznikom dvokolesnikov, ki so se ob višjih temperaturah že pojavili na cestah. Julija bodo v vladno proceduro poslali nov Nacionalni program varnosti cestnega prometa za obdobje 2012 do 2021. Predvidena je večja vključenost civilne družbe, večje aktivnosti občin v prometnovarnostni sistem in vzpostavitev sistema neodvisnih raziskovalcev.

noben pa ne naredi statistike na prevožene kilometre ... leta 2008 sem rabil do službe - cca 5 km - tudi več kot pol ure.... sedaj rabim 8-11 minut ... na cesti je veliko manj folka in posledično se naredi v enem letu manj kilometrov ... tudi zaradi recesije in višjih cen pogonskih goriv se ljudje manj vozijo ... e to pa potem ni več zanemarljivo , če se na prevožen (ali 10.000) kilometer zgodi pa več nesreč...in je seveda tudi več mrtvih na isto enoto ... te statistike so kar nekaj ker ne upoštevajo vseh pogojev ... tudi jaz zaslužim isto kot dve leti nazaj ...pa lahko natankam 30% manj goriva....ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(3) Na cesti zunaj naselij je najvišja dovoljena hitrost za vozila:

1. na avtocestah 130 km/h;

2. na hitrih cestah 110 km/h;

3. na vseh ostalih cestah 90 km/h.

a ni bla prej omejitev 100? :kva1:

(4) Na cesti zunaj naselij je največja dovoljena hitrost za vozila omejena:

– 130 km/h – na avtocestah;

– 100 km/h – na cestah, rezerviranih za motorna vozila;

– 90 km/h – na vseh ostalih cestah.

ja je bla, vsaj neki :D:P

pa kaj je zdaj spet to za ena fora ... prej - na cestah, rezerviranih za motorna vozila; - sedaj so pa : 2. na hitrih cestah 110 km/h;..... pa kaj so ceste zamenjali????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je zdaj spet to za ena fora ... prej - na cestah, rezerviranih za motorna vozila; - sedaj so pa : 2. na hitrih cestah 110 km/h;..... pa kaj so ceste zamenjali????

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je zdaj spet to za ena fora ... prej - na cestah, rezerviranih za motorna vozila; - sedaj so pa : 2. na hitrih cestah 110 km/h;..... pa kaj so ceste zamenjali????

Tebe so obrnili :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"labi intervencijski dostopi in komunikacija

Obrambna ministrica Ljubica Jelušič je pohvalila delo reševalnih ekip, a ob tem izpostavila tudi ugotovljene pomanjkljivosti, ki jih morajo pristojni v bodoče odpraviti.

Nekatere od glavnih težav, ki pestijo slovenske reševalce, so po njenih besedah slabi intervencijski dostopi..."

Se dobro, da so želeli ukinit (ce jih že niso) reševalce motoriste, ki so bli pri vseh intervencijah najhitrejsi in najučinkovitejši?!? So pa res biseri. Najprej morejo namerno zasračkat, da se pol lahko pametne delajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"labi intervencijski dostopi in komunikacija

Obrambna ministrica Ljubica Jelušič je pohvalila delo reševalnih ekip, a ob tem izpostavila tudi ugotovljene pomanjkljivosti, ki jih morajo pristojni v bodoče odpraviti.

Nekatere od glavnih težav, ki pestijo slovenske reševalce, so po njenih besedah slabi intervencijski dostopi..."

Se dobro, da so želeli ukinit (ce jih že niso) reševalce motoriste, ki so bli pri vseh intervencijah najhitrejsi in najučinkovitejši?!? So pa res biseri. Najprej morejo namerno zasračkat, da se pol lahko pametne delajo?

Ja, ja, toliko so pametni, da vedno znova ugotovijo, da se vozniki, ki so stali v koloni zaradi prometne nesreče na avtocesti, niso umaknili intervencijskim vozilom. In se vprašam: pa kam zaboga naj se umaknejo, če pa imamo same dvopasovnice v glavnem brez odstavnega pasu? In kam naj se umaknejo, oziroma kako naj se umaknejo, ko enkrat poči pred njimi? Ti vrli politiki"kvazi moto strokovnjaki" se vozijo očitno samo v helikopterjih ali pa v Audijih in res niso bili še udeleženi v nobenem verižnem trčenju, da bi lahko videli, ko začne enkrat pokati pred tabo, kako se da lepo počasi ustaviti in umakniti vozilo, tako, da se lepo pripravi plac reševalcem in ostalim, da nemoteno pridejo na kraj nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na izrednem ti lahko izmerjo glasnost izpuha?

Sm dans po Lj-center mal prehitevu v "škarje" baje (policaj bil drugi avto predmano in ga nism opazu) je sam sirene vklopu pa za mano. Mi je že hotu dt kazn za prehitevanje pa sm mu reku da če to pomen da bom moru it na sodišče kr še nism polnoletn in je šol iskat dokumente kolegu, kater je že začel pisat kazen in mi jih vrnu pol pa grozil z izrednim zard izpuha ke rnaj bi bil KAO (:whistle: ) preglasn ( ni dušilca not)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!