Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

9 minutes ago, Rey said:

Edit: ne uspem slediti debati....a ni noben v službi, da ste tako aktivni? 

Po moje, pa s(m)o vsi v sluzbah hehe.  No, jez grem zdej na kofe, po kofetu na malco, pol bo ze cca 13:00, in ugasnem za vikend. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

In kako bi bilo najbolj pošteno?

Npr. sistem, kot ga ima Japonska. Avtomatska prepoznava obraza, pri današnji tehnologiji mačji kašelj, samo ne v državi, ki je razvojno in miselno stoletje za leseno žlico...

pred 30 minutami, Borutt pravi:

Nekdo je storil prekršek, torej naj nekdo plača.

Nekdo je oropal banko, torej naj gre nekdo za to sedet, ni nujno ropar. Važno da sedi, al kako ti to misliš?

pred 27 minutami, maus pravi:

Nikol ni pošteno, če moram jaz kazen plačat .... štekaš :huh: 

jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Rey pravi:

Pove, da je vozilo upravljala žena / mož /sin/hči /oče /mama... 

tega ne smejo zahtevati, ker se za to področje uporablja kazenska zakonodaja in ne več Zakon o prekrških.

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Po moje, pa s(m)o vsi v sluzbah hehe.  No, jez grem zdej na kofe, po kofetu na malco, pol bo ze cca 13:00, in ugasnem za vikend. 

Javna uprava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Borutt said:

n kako bi bilo najbolj pošteno? Samo ne vem, do koga pošteno; do države da pokasira za prekršek, za voznika da plača ali za lastnika, ker je njegovo vozilo.

Simpl. S sprotnim ustavljanjem, kot to pocnete kad se vam digne,  “globoko v naselje”. Stcionarci so 30% varnost, 70% nabirka. Soocenje s posledicami na licu mesta je nek cist cist druzga. Ko se polcija utabori vrh crnega kala, je voznja kar naenkat ful manj stresna. Ampak ja, drugi krivi, pomanjkanje kadra opreme.....nerazumevanje nadrejenih....vem vem. Vse to sm ze prebral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kričač pravi:

Tako je, kot je @Rey napisal.
Ljudje vedno za svoja nespametna dejanja; ali krivijo druge, ali pa iščejo luknje v zakonu.

Če je človek vzorn državljan, se ne rabi ukvarjat sploh s takšnimi vprašanji.

Vse lepo in prav.

Bere se kot pravljica.

Toda živimo v Bananastanu kjer se politični in navadni kriminalci smejejo malim ljudem, ki plačujejo hude globe pa niso nobenega okradli in nobenega z 10kmh čez omejitev poslali v samomor .

Primer, ki se ga da preveriti.

Černigoj je za svoje lumparije( kraja večih miljonov evrov) dobil 500 ur kazni družbeno koristnega dela.

Osebno sem dobil na Turjaku kazen 1000 evrov in 9 pik......

Se ti zdi da smo isti pred zakonom če pogledamo težo prekrška z težo kriminalnega dejanja?

V globalu pa se seveda strinjam s teboj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Primosio pravi:

Ker je RS pred kratkim dobila par zaušnic iz ESČP-ja zaradi tega, ker obdolženemu ni bila omogočena obravnava in pojasnjevanje pred sodiščem, sedaj tudi za najbolj banalne zadeve sodišča razpisujejo naroke. 

Pred leti me je z službenim avtom in vidno vinjen sledil višji policijski inšpektor Kotar, ki ni bil v službi!

Po klicu svojih kolegov so me ustavili v Ribnici in za mano ta cvet policije, ki je komaj stal na nogah... 

Po predlogu naj mu dajo pihat so mi odgovorili, da imajo postopek z mano.

Na sodišče me sploh niso poklicali samo sodba kazen itd

Po pritožbi da bi objasnil situacijo z pričami vred, ki so bili v mojem avtu mi je sodnica poslala, da ni potrebe in da so priče(g Kotar) zadostne in pričevanja z moje strani ne potrebujejo.

Obsojen sem bil na domnevah pijanca, ki je kasneje zaradi omenjenega tudi končno izgubil službo.

In potem tukaj poslušam modrovanje forumskega policista...  .ma bruha se mi.....

Ne zaupam več niti policistom niti sodstvu.

Vse je farsa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne zaupam več niti policistom niti sodstvu.

Vse je farsa... 

Ampak se spreminja.....28 let se je nabiralo, sedaj je priletelo par klofut in se je marsikaj spremenilo, predvsem v glavah sodnikov, ki ne verjamejo več slepo vsaki stvari, ki jo policaji sproducirajo. Pa da se nekaj razumemo. Ne podpiram kršenja, podpiram pa pravo. In v pravu je pač tako, da je bistveno manj hudo 1000 krivih oprostiti, kot enega nedolžnega obsoditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Osebno sem dobil na Turjaku kazen 1000 evrov in 9 pik......

In ker si zaposlen, nisi upravičen do nadomestitve globe z opravljanjem družbenokoristnega dela. Dušan je pač revež v osebnem stečaju, politično preganjan, ker je tretji osebi pridobival premoženjsko korist, on pač ta pogoj izpolnjuje.

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Primosio pravi:

Npr. sistem, kot ga ima Japonska. Avtomatska prepoznava obraza, pri današnji tehnologiji mačji kašelj, samo ne v državi, ki je razvojno in miselno stoletje za leseno žlico...

Nekdo je oropal banko, torej naj gre nekdo za to sedet, ni nujno ropar. Važno da sedi, al kako ti to misliš?

jasno

So povečevali slike in ugotavljali podobnost obrazov, pa je nekdo temu naredil konec. Verjetno niso pravega prepoznali. 

Stavku je sledil stavek. Sta v povezavi. 

pred 44 minutami, Kugelschreiber pravi:

Simpl. S sprotnim ustavljanjem, kot to pocnete kad se vam digne,  “globoko v naselje”. Stcionarci so 30% varnost, 70% nabirka. Soocenje s posledicami na licu mesta je nek cist cist druzga. Ko se polcija utabori vrh crnega kala, je voznja kar naenkat ful manj stresna. Ampak ja, drugi krivi, pomanjkanje kadra opreme.....nerazumevanje nadrejenih....vem vem. Vse to sm ze prebral. 

Sem prepričan, da imaš izmišljevanje v krvi. 

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

Vse lepo in prav.

Bere se kot pravljica.

Toda živimo v Bananastanu kjer se politični in navadni kriminalci smejejo malim ljudem, ki plačujejo hude globe pa niso nobenega okradli in nobenega z 10kmh čez omejitev poslali v samomor .

Primer, ki se ga da preveriti.

Černigoj je za svoje lumparije( kraja večih miljonov evrov) dobil 500 ur kazni družbeno koristnega dela.

Osebno sem dobil na Turjaku kazen 1000 evrov in 9 pik......

Se ti zdi da smo isti pred zakonom če pogledamo težo prekrška z težo kriminalnega dejanja?

V globalu pa se seveda strinjam s teboj.

Politika je v eni drugi temi. Tukaj je promet in prekrški. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Stavku je sledil stavek. Sta v povezavi. 

Daj enkrat za božjo voljo odgovori normalno in smiselno in ne zapletaj zadev s podajanjem nerazumljivih odgovorov, ki naj bi poudarjali tvoj superiorni intelekt. Ja ali ne bo čisto dovolj. 

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Daj enkrat za božjo voljo odgovori normalno in smiselno in ne zapletaj zadev s podajanjem odgovorov, ki naj bi poudarjali tvoj superiorni intelekt. Ja ali ne bo čisto dovolj. 

Si čisto po svoje predstavil zadevo, čeprav sem zelo enostavno in razumljivo napisal. Preberi še enkrat vse skupaj in ne vsiljuj nekih svojih idej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

 

Sem prepričan, da imaš izmišljevanje v krvi. 

 

:lol1: po novem tud hematolog.  Avtoriteta na vseh področjih.  

 

U realnem svetu, še za alkohol ne moš ti trdit. Človek more priznat, al pa en s šolo podpisat. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si čisto po svoje predstavil zadevo, čeprav sem zelo enostavno in razumljivo napisal. Preberi še enkrat vse skupaj in ne vsiljuj nekih svojih idej. 

Ne pa nisem, ti spet nisi jasno odgovoril, zato ponavljam: Nekdo je oropal banko, torej naj gre nekdo za to sedet, ni nujno ropar. Važno da sedi, al kako ti to misliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Primosio said:

Daj enkrat za božjo voljo odgovori normalno in smiselno in ne zapletaj zadev s podajanjem nerazumljivih odgovorov, ki naj bi poudarjali tvoj superiorni intelekt. Ja ali ne bo čisto dovolj. 

kako naj? Saj ne sme. Glavco ma tako pokonc, ker so do brade v žuserni. In ker ni neumen, to ve. Se pa skuša mal zmikat, češ, sej ni tako hudo. hehehe

 

 

konc motogp fp1, zdej pa RES GREM na kofe. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rey pravi:

Pa saj ima možnost. Pove, da je vozilo upravljala žena / mož /sin/hči /oče /mama... 

Vsi bi radi sebe razbremenili in hkrati zaščitili svoje najbližje - kar je logično. Ampak nekdo je zajebal, nekdo mora plačati kar je zajebal. Ne pa samo "jaz nisem bil in ne vem kdo je bil" za volanom/krmilom vozila. 

Če pa ne ve kdo je bil pa je potrebna prijava ustreznim organom, da ugotovijo kdo in kako je prišel za volan/krmilo vozila. 

Edit: ne uspem slediti debati....a ni noben v službi, da ste tako aktivni? :hmm::naughty:

Se hecaš anede....??

Teš 6, maketa za drugi tir, onkološki, bančna luknja, letečmen( kriva grbina in ne neprilagojena kot za nas smrtnike) in še in še... .

Nekdo je zajebal anede. 

A je kdo odgovarjal?

Si mal humorista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

:lol1: po novem tud hematolog.  Avtoriteta na vseh področjih.  

 

U realnem svetu, še za alkohol ne moš ti trdit. Človek more priznat, al pa en s šolo podpisat. 

Ste vsi v familiji takšni? 

pred 8 minutami, Primosio pravi:

Ne pa nisem, ti spet nisi jasno odgovoril, zato ponavljam: Nekdo je oropal banko, torej naj gre nekdo za to sedet, ni nujno ropar. Važno da sedi, al kako ti to misliš?

Preberi celoten zapis in ne samo en stavek. Sem ti že napisal, da je v povezavi z naslednjim. Ali ti tvoj superiorni intelekt ne dovoljuje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Preberi celoten zapis in ne samo en stavek. Sem ti že napisal, da je v povezavi z naslednjim. Ali ti tvoj superiorni intelekt ne dovoljuje? 

Še vedno te ne razumem, pač ne dosegam tvojega nivoja, zato mi prosim odgovori konkretno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kričač pravi:

Meni osebno se ta sprememba ne zdi pametna. Izbrali so najlažjo možno.
Še dobro, da se lastniku vozila ne beležijo točke, za prekrške, katere je napravil nekdo z njegovim avtom.

Doma imaš sina, ki ima 19 let in vozniško dovoljenje.
Ponoči spiš in ti mulc z kolegi vzamejo avto. Čez noč jih slikajo recimo trije različni radarji. Potem uspeš dokazat, da nisi nič vedel, da si spal, ampak cifra za prekrške bo pa katastrofalna.

Vsak bo zdaj rekel, hja, meni se pa to ne more zgodit. Vsak to misli, dokler se mu ne, potem pa vsi pravijo; pa zakaj ravno jaz!

zato pa potunkaš sina. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

So povečevali slike in ugotavljali podobnost obrazov, pa je nekdo temu naredil konec. Verjetno niso pravega prepoznali. 

Stavku je sledil stavek. Sta v povezavi. 

Sem prepričan, da imaš izmišljevanje v krvi. 

Politika je v eni drugi temi. Tukaj je promet in prekrški. 

Potem se tega drži, šele potem lahko modruješ s tvojimi kolegi vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Primosio pravi:

Še vedno te ne razumem, pač ne dosegam tvojega nivoja, zato mi prosim odgovori konkretno. 

Vsi so razumeli moj zapis, iz katerega si potegnil samo en stavek, kateri je v povezavi z drugim. 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Potem se tega drži, šele potem lahko modruješ s tvojimi kolegi vred.

Kaj tebi ni jasno? Ti to politiko povsod vtikaš. Imaš temo s politiko in tam jamraj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Vsi so razumeli moj zapis, iz katerega si potegnil samo en stavek, kateri je v povezavi z drugim. 

Ampak ga res ne razumem in se ne zajebavam. Zato prosim povej, se strinjaš, da je popolnoma vseeno kdo gre sedet za rop, če roparja ne najdejo. Odgovori samo z "Da, se strinjam" ali z "Ne, se ne strinjam". Ne rabiš nič argumentirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Vsi so razumeli moj zapis, iz katerega si potegnil samo en stavek, kateri je v povezavi z drugim. 

Kaj tebi ni jasno? Ti to politiko povsod vtikaš. Imaš temo s politiko in tam jamraj. 

Noben ne razume tvojega zapisa, zakaj se izmišljuješ.

Kdo so ti ki razumejo, naštej.

Zadnji odstavek.

Veliko ti ni jasno zato moraliziraš v vseh temah.

Bodi vzor, šele potem lahko modruješ.

Ti je to prezapleteno za tvoj iq?

pred 7 minutami, Primosio pravi:

Ampak ga res ne razumem in se ne zajebavam. Zato prosim povej, se strinjaš, da je popolnoma vseeno kdo gre sedet za rop, če roparja ne najdejo. Odgovori samo z "Da, se strinjam" ali z "Ne, se ne strinjam". Ne rabiš nič argumentirat.

Ti pa si optimist.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Vsi so razumeli moj zapis

Kdo so to, vsi? Niti eden ni komentiral tega in si si gladko izmislil, da vsi razumejo.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!