Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

Pravkar, Primosio pravi:

Kdo so to, vsi? Niti eden ni komentiral tega in si si gladko izmislil, da vsi razumejo.

jst sm skoraj razumel :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Potem mi pa ti prosim skoraj razloži, ker borutt se je zavil v molk :)

Sej skoraj sem ti že hotel :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Primosio pravi:

Ampak ga res ne razumem in se ne zajebavam. Zato prosim povej, se strinjaš, da je popolnoma vseeno kdo gre sedet za rop, če roparja ne najdejo. Odgovori samo z "Da, se strinjam" ali z "Ne, se ne strinjam". Ne rabiš nič argumentirat.

Iz zapisa si potegnil en stavek, ki je v povezavi z drugim. In to iz zapisa o prekršku ugotovljenem z radarjem in ne o nekem ropu, kot sedaj želiš prikazati. Očitno želiš zavajati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Iz zapisa si potegnil en stavek, ki je v povezavi z drugim. In to iz zapisa o prekršku ugotovljenem z radarjem in ne o nekem ropu, kot sedaj želiš prikazati. Očitno želiš zavajati. 

Zakaj si potem citiral moj del o roparju. Si hotel zavajati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Noben ne razume tvojega zapisa, zakaj se izmišljuješ.

Kdo so ti ki razumejo, naštej.

Zadnji odstavek.

Veliko ti ni jasno zato moraliziraš v vseh temah.

Bodi vzor, šele potem lahko modruješ.

Ti je to prezapleteno za tvoj iq?

Ti pa si optimist.

 

Vedno ti celotno stvar zaserješ z nekimi svojimi izpadi. Uživaj naprej v svojem bluzenju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:
pred 2 urami, Borutt pravi:

Nekdo je storil prekršek, torej naj nekdo plača.

Nekdo je oropal banko, torej naj gre nekdo za to sedet, ni nujno ropar. Važno da sedi, al kako ti to misliš?

Na to torej odgovori s preprostim "se strinjam" ali "se ne strinjam". Simpl k pimpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Kdo so to, vsi? Niti eden ni komentiral tega in si si gladko izmislil, da vsi razumejo.

Nihče, razen tebe, ni potegnil iz zapisa samo en stavek in poskušal z njim predstaviti zadevo popolnoma drugačno, kot je. In, še enkrat, preberi zapis, da si ne boš še česa izmislil. 

pred 5 minutami, Primosio pravi:

Zakaj si potem citiral moj del o roparju. Si hotel zavajati?

Ti si citiral en stavek mojega zapisa. Očitno ti zavajaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Primosio pravi:

Na to torej odgovori s preprostim "se strinjam" ali "se ne strinjam". Simpl k pimpl.

Ti superiorni intelekt ne dovoljuje branja celotnega zapisa? Odgovor je verjetno ne, ker raje zavajaš z jemanjem enega stavka iz zapisa o sliki z radarja. Preberi celoten zapis, ker je govora o prekršku z vozilom in ne o ropu, kot želiš prikazati in s tem zavajati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Nihče, razen tebe, ni potegnil iz zapisa samo en stavek in poskušal z njim predstaviti zadevo popolnoma drugačno, kot je. In, še enkrat, preberi zapis, da si ne boš še česa izmislil. 

No no, najprej odgovori, sem ti gor napisal na kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Primosio manjka še stavek: "pošteno do države." ....  če prav razumem @Borutt-a do državljanov ni pošteno, državi pa je vseeno kdo plača, samo da se plača in guli narod... če se motim,  naj me Borutt popravi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Preberi celoten zapis, ker je govora o prekršku z vozilom in ne o ropu, kot želiš prikazati in s tem zavajati. 

Haha, zaplezal si se. OK naj bo po tvoje. Jaz sem zavajal, ti pa nočeš/ne moreš javno povedati svojega mišljenja, kar razumem. Si le "uniformisano lice", pa mogoče kakšen tvoj šefčič bere tele tvoje umotvore.

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

@Primosio manjka še stavek: "pošteno do države." ....  če prav razumem @Borutt-a do državljanov ni pošteno, državi pa je vseeno kdo plača, samo da se plača in guli narod... če se motim,  naj me Borutt popravi....

Zavajaš!

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

državi pa je vseeno kdo plača, samo da se plača in guli narod

Seveda, glede na to, da je državi očitno vseeno, kdo je storilec, važno da je globa plačana, gre za čisto lupljenje nas, mravelj. Jaz sicer s tem nimam problema, ker vozim po predpisih. V 23 letih imam eno kazen zaradi neupoštevanja prometnega znaka prepovedano zavijanje levo. Ker sem prekršek storil, sem plačal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Primosio pravi:

Haha, zaplezal si se. OK naj bo po tvoje. Jaz sem zavajal, ti pa nočeš/ne moreš javno povedati svojega mišljenja, kar razumem. Si le "uniformisano lice", pa mogoče kakšen tvoj šefčič bere tele tvoje umotvore.

Zavajaš!

s čim? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

s čim? :) 

Nimaš ti kaj boruttu polagat besede v njegove stavke in jih obračat. Zato zavajaš!

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

In kako bi bilo najbolj pošteno? Samo ne vem, do koga pošteno; do države da pokasira za prekršek, za voznika da plača ali za lastnika, ker je njegovo vozilo. Nekdo je storil prekršek, torej naj nekdo plača. Pošteno do države. Bi bilo v vsakem primeru pošteno, da nekdo plača? Tudi v primeru, ko se ne ugotovi voznika? Verjetno pošteno do poštenih, ki plačajo. Torej bi bilo najbolj pošteno, da vsi plačajo oziroma najbolj pošteno, da se vsi izognejo plačilu s potrdilom delodajalca, zdravnika, šamana, ... Ker bo kmalu predlog, da se kazen veže na vozilo, kar bo pomenilo poračun pri podaljšanju prometnega dovoljenja. Pa bo najbolj pošteno do države in njene zakladnice. 

 

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Nimaš ti kaj boruttu polagat besede v njegove stavke in jih obračat. Zato zavajaš!

nisem polagal :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Primosio pravi:

Haha, zaplezal si se. OK naj bo po tvoje. Jaz sem zavajal, ti pa nočeš/ne moreš javno povedati svojega mišljenja, kar razumem. Si le "uniformisano lice", pa mogoče kakšen tvoj šefčič bere tele tvoje umotvore.

Zavajaš!

Seveda, glede na to, da je državi očitno vseeno, kdo je storilec, važno da je globa plačana, gre za čisto lupljenje nas, mravelj. Jaz sicer s tem nimam problema, ker vozim po predpisih. V 23 letih imam eno kazen zaradi neupoštevanja prometnega znaka prepovedano zavijanje levo. Ker sem prekršek storil, sem plačal.

Ti se nisi zaplezal, temveč samo dokazal, da ti ne gre za pravo, kot si napisal, temveč za zavajanje in izkrivljanje. Pač želiš srati po nekomu s temi tvojimi metodami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremlam vaše poteze :Mina:

upam, da ne bom, ko se bo debata zaključila, prestar :popovanje:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

spremlam vaše poteze :Mina:

upam, da ne bom, ko se bo debata zaključila, prestar :popovanje:

ti boš prestar takrat, ko jaz iz prve pridem v Piran :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, motozajebant pravi:

@Primosio manjka še stavek: "pošteno do države." ....  če prav razumem @Borutt-a do državljanov ni pošteno, državi pa je vseeno kdo plača, samo da se plača in guli narod... če se motim,  naj me Borutt popravi....

Zapis je vprašanje, kaj je pošteno in predvsem do koga je pošteno. In tisti stavek, ki ga nekdo jemlje iz zapisa, je v povezavi z ostalim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti se nisi zaplezal, temveč samo dokazal, da ti ne gre za pravo, kot si napisal, temveč za zavajanje in izkrivljanje. Pač želiš srati po nekomu s temi tvojimi metodami. 

Prava ti niti z besedo ne omenjaj, še manj komentiraj, ker nisi pravnik in o pravu nimaš pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

spremlam vaše poteze :Mina:

upam, da ne bom, ko se bo debata zaključila, prestar :popovanje:

Grem gledati slike, če bom videl motoristično zeljnato glavo :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Prava ti niti z besedo ne omenjaj, še manj komentiraj, ker nisi pravnik in o pravu nimaš pojma.

 

A niti takrat, ko ti reče, da imaš prav :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Prava ti niti z besedo ne omenjaj, še manj komentiraj, ker nisi pravnik in o pravu nimaš pojma.

Si dokazal svoje; zavajaš in izkrivljaš. Ni čudno, da je vse v q... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Vedno ti celotno stvar zaserješ z nekimi svojimi izpadi. Uživaj naprej v svojem bluzenju. 

Kaj spet žališ(tvoja domena)!

Težko sprejemaš kritiko.

Domena tistih z malimi jajčki in pištolo!

In tako začneš bluzit, zavajat in manipulirat ko nimaš argumentov in ko veš da nimaš prav.

Pa še mi nisi odgovoril za zadnjič, ko si se izgubil v lastnem peskovniku.

Mogoče pa odgovor dobi Primosio.....kdo bi vedel....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Grem gledati slike, če bom videl motoristično zeljnato glavo :lol1:

kam  ... na radar :huh: 

nism biu js .. takrat sem bil z odvetnikom na pogovoru :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!