Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

da jas povem ze nevemkolkic.. nemores ti regulirat hitrosti pa pospeska, je samo 1 optimalna nastavitev vse drugo je brezeze.. ce mas prelahke valcke bojo iberture pac v prazno se bo sukal, z pretezkimi bos mel pa res malo vecjo hitrost samo bos mel tut luknje v pospeskih.. tak da bv..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko snames pokrov variomata dol jih mas tm ucpredi ...tm k je od od glavne gredei( ne tm k je zadna guma, tm je sklopka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je prispel Laser xPro :) kul, a sedaj so pospeški nikakvi. Predvidevam, da je potrebna menjava valjčkov, originalni so dimenzij 15x12 ne vem pa koliko so težki. Nekdo je svetoval naj se sedaj uporabi 4g valjčke, bo to držalo?

Gre pa za Malaguti FireFox F15 letnik 2000, Minarelli motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je prispel Laser xPro :) kul, a sedaj so pospeški nikakvi. Predvidevam, da je potrebna menjava valjčkov, originalni so dimenzij 15x12 ne vem pa koliko so težki. Nekdo je svetoval naj se sedaj uporabi 4g valjčke, bo to držalo?

Gre pa za Malaguti FireFox F15 letnik 2000, Minarelli motor.

okoli 4g ja, pa ne pozabite odstranit blokade iz izpuha!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je prispel Laser xPro :) kul, a sedaj so pospeški nikakvi. Predvidevam, da je potrebna menjava valjčkov, originalni so dimenzij 15x12 ne vem pa koliko so težki. Nekdo je svetoval naj se sedaj uporabi 4g valjčke, bo to držalo?

Gre pa za Malaguti FireFox F15 letnik 2000, Minarelli motor.

bo kr drzalo, 4,5g bi kr ustrezalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 4g ja, pa ne pozabite odstranit blokade iz izpuha!!

to smo že :naughty:

P.S. koliko pa so težki originalni valjčki? če slučajno kdo ve, me zanima s firbca:)

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz če bi hotel na Aerox-u menjat izpuh za lasera bi mogo met noter 4g balčke ter drugo povratno... Tako so mi rekli na scooterkit-u in itaQ legenda StArII... Pokličii na scooterkit-a pa se malo pozanimaj pa vprašaj če majo kaj pa dobiš mogoče že v petek al pa pondelek domu ( če majo na zalogi)...

Drugače pa vsi tisti ki bi radi kaj več zvedli kaki zgledajo izpuhi laser x-pro pa na njihovi uradni strani http://www.laserexhausts.com .... Tukaj tudi dobite kodo katero povete na scooterkit-u in dobite točno taki izpuh kot je tam na sliki!

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj stage 6 frendu ne dela na gileri runner pj? a je to pr avspuhu razlicno za pj al pa sp (runner)?...tko neki sploh ne vlece neki piha vn cudn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker auspuh bi vi men priporocal za motor: Peugeot SpeedFight 2 wrc?

k bi dou sport predelavo, pa kle so neki auspuhi za sport:

Laser x-pro---odlicen

LeoVince Zx,RR

Arrow Kompress(meu sm ga sam in je delal bol ko Zx)

Tecnigas Next-r

GIannelli NRX(in ostali modeli razen SHOT)

polini super race

Yasuni R

pa pol bi se ene valcke mogu nabaut... Kere, kaksne??? :? :? :?

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker auspuh bi vi men priporocal za motor: Peugeot SpeedFight 2 wrc?

k bi dou sport predelavo, pa kle so neki auspuhi za sport:

Laser x-pro---odlicen

LeoVince Zx,RR

Arrow Kompress(meu sm ga sam in je delal bol ko Zx)

Tecnigas Next-r

GIannelli NRX(in ostali modeli razen SHOT)

polini super race

Yasuni R

pa pol bi se ene valcke mogu nabaut... Kere, kaksne??? :? :? :?

yasuni R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa danes zgodilo sledeče.

Peljal sem se v en hrib, in je naenkrat začel motor bolj ropotat, pa nenormalno bol vlečit.

Pa sm se ustavu, sm mislu da se je zračni filter al kej odšraufu in vidim da ni avspuha, ki sem ga našel nižje ob cesti! Motor pa noro vleče brez ispuha, sam je pa tud noro glasn.

Ka naredit z izpuhom, da ne bi tak dušil motorja, pa da vseeno malo zvok zaduši?

Mam pa 75ccm pa fergazer je trenutno bil povečan na 16.

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš 2 taktnega bi mogu brez izpuha it slapše ker ni kompresije ali povratnega učinka ane. Drgač pa dej auspuh drug gor ker brez izpuha se tko dere k reaktivc se spomnm kako je šou moj flexer brez izpuha usi so gledal za mano pelu sm se pa 35 drgac je sou pa 50 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fora je da krivina od avspuha je gor ustala, dam tist na koncu ko je, je odpadl, tako da je bila samo krivina in par cm cevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fora je da krivina od avspuha je gor ustala, dam tist na koncu ko je, je odpadl, tako da je bila samo krivina in par cm cevi.

odpadu ti je dusilc ? :)

aja, kterga pa mas ?

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilc ja.... Mam pa orginal, zdej me pa zanima če se ga da kej zrihtat, ker keša za tunning mi je pa zmankal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voz se brez nejga, pocen pa še štimo ma dobro :)

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka škoduje kej motorju če nima dušilca??? Ker drugač bomta lonc na koncu čist spraznu, glih tak da bo gor, pa čist odprt;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka škoduje kej motorju če nima dušilca??? Ker drugač bomta lonc na koncu čist spraznu, glih tak da bo gor, pa čist odprt;)

kaj ma pa notr, volno verjetno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!