Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Hello!

Mam nekaj vprašanj! Mam skuter CPI Hussar, nepredelan in hočem zamenjat izpuh. Vendar nevem kateri pašejo vse gor in kakšno končno hitrost dajo, če jo sploh??

Help needed!!

Trenutno sem gledal LeoVinci TT za 109euro, vendar nevem, če se bo hitrost spremenila, ker motorja ne bi predelaval. Ali kdo ve kateri izpuhi pašejo vse gor in kolikšno hitrost omogočajo brez predelave motorja, koliko stanejo, kje dobit???

Prosim za odgovor!

Hvala

živjo!

s tem imam dosti izkušenj!

imam skuter keeway focus ki ima komplet mašino, z izpuhom vred enako kot cpi.

namontiral sem leo vince RR, tako da sem dosti pridobil na pospeških, še več na končni hitrosti.

po števcu ti bo s tem šlo čez 80, vendar realnih okoli 70.

če boš hotel višjo končno hitrost boš moral odvzeti še druge blokade(elektronika, variomat(lahko me kontaktiraš na gregy.dermol@gmail.com).

drugače boš moral pa prave valjčke zraven dati(lažje kot jih imaš), da bo skuter prej dobil obrate.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem da ma navo aprilio KOc=P

sam usen teh Zx-ov je prevec na sceni...Next-R pa ne mors rect da je gr ...prou lepsi ma dusilc k ZX:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam RR je najlepse narjen!!

recimo ce pogledas arrow je narejen tako kod da bi ga delali doma v garazi!! :headbang:

kar nekaj skupaj zlozeno!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno sm kupu ZXa za 2 leti ker pol gre gor 70kit pa drug izpuh in zarat tega sm dov gor ZXa jih je pa res malo veliko cprov kukr se po lj vozm sploh nima tok ludi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam en problem z ZX-om :

danes ko sem šraufau motr(avspuh ) sem opazil da je luknja v avspuhu manjša od luknje v cilindru. vzel sem merilo in izmeril da je luknja v cilindru velika 3 cm , v avspuhu pa 2 cm. a ima kdo kakšen predlog za predelavo ali pa bom moral kupiti avspuh za 70?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da nisi dal vn blokade! Poglej če una lukna zmanša fi izpuha. Če gre za blokado jo odpili ali kakor koli hočeš in bo bolj letelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ni blokada zunanji fi cevi(avspuha)je 3 cm tako da to ni mogoče po mojem je edino da naredim novo koleno ali pa kupim nov izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tuning majstri :naughty:

imam eno vprašanje in sicer, moja baba je kupila Malaguti Firefox F15. Rabljen seveda. Izpuh je še originalen in je že zelo bogi. Katerega priporočate za zamenjavo, LeoVince ZX?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firefox se mi zdi da imA minarelli mašino, in če hočeš dobit max iz original cilindra kupi laser x pro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, Laser X Pro torej. Kje pa ga lahko kupim, kako je z valčki in vzmetmi? Pri ZX-u je baje vse zraven in se ga dobi pri Scooterkit, za Laserja pa ne vem.

pa lepa hvala za pomoč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laserja se tut dobi tam, samo ga more narocit, zraven ne dobis valckov in federc, meni je najbolse deloval z orginal fedrcami in cca 4.0g valcki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res? fino, sem pa gledal na scooter-attack strani, pa izgleda, da pošiljajo tudi v Slovenijo, cena je pa cca. 143 evrov za Laser Xpro.

No, sedaj mislim, da imam vse potrebne informacije, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno uprašanje...kokr mam js u glavi pa kokr sm slišu je to,da ZX ma tut homologacijo in da travn dubiš tut valčke...a je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da res je sam homologacija ti nc ne korist k pol mors registrerat pod A katkorijo...do 125ccm.

tko da nehite ze bluzit!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da res je sam homologacija ti nc ne korist k pol mors registrerat pod A katkorijo...do 125ccm.

tko da nehite ze bluzit!!! :headbang:

zakaj je pa to dobro?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas ti homologacijo za izpuh, ga mores dat vpisat ob tehnicnem pregledu, s tem da bi izpuh mogel bit zablokiran, ker lahko gre skuter samo 45kmh.. homologacija sama po sebi pa ti nic ne koristi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas ti homologacijo za izpuh, ga mores dat vpisat ob tehnicnem pregledu, s tem da bi izpuh mogel bit zablokiran, ker lahko gre skuter samo 45kmh.. homologacija sama po sebi pa ti nic ne koristi..

ja pa sej maš omejevalec obratow :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker izpuh predlagate za speedfighta 2jko k ma 50ccm kmal bo pa 70ccm pa mislm 1 izpuh???

ce bos mel 70cc.. 4race, nardo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!