Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Sm iz lj pa to me sam informativno zanima tko če gdo ve.

Ej stari.... Klicu sam za tebe v stupita..:P Amm oni daje fse zraven... ( valčke, federce) za kateri koli tip scootera... =) tak da vrejetno tud drugot dobiš...

Upam da sm pomagu..=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam na apn6 gor powerco(cobra bullet) :OK: :P kak se fajn dere :evilgrin: meni je zakon,edino sosedom gre že malo na živce!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam na apn6 gor powerco(cobra bullet

Kko maš loh gor cobra bullet? Loh maš sam cobro al pa sam bullet :D :D :D To sta 2 različna izpuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam na apn6 gor powerco(cobra bullet) :OK: :P kak se fajn dere :evilgrin: meni je zakon,edino sosedom gre že malo na živce!! :P :P

:topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj pozna na moči in hitrosti če je iz auspuha vzeta steklena volna

ne sam dere se bl, gre pa isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj pozna na moči in hitrosti če je iz auspuha vzeta steklena volna

Odvisn če hočš zbudit celo vas al pa usaj use sosede povleč vn sam na pospeških hitrosti pa se ti poznalo bo skoraj nič ubistvu nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite v neprej če je kdo že to govoru nism cele teme prebral

eno upprašanje kako se obnese yasuni r na stage 6 sport 70 pro ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite v neprej če je kdo že to govoru nism cele teme prebral

eno upprašanje kako se obnese yasuni r na stage 6 sport 70 pro ???

premalo odprt ror je, tu gor pase lepo s6pro, ki je naret za ta cly prakticno, pa kaki 4race, tjt gruppe b...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če menjaš izpuh je treba menjat še valjčke in fedrčke, včasih pa tudi povratno vzmet

to je nujno treba menjat, ne?

kaj pa športni filter pa večjo dizo?

ker sem nekje prej prebral da ce pri menjavi izpuha ne menjas dize+sportni filter al pa vecji uplinjac,te pride do spiranje karterja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, pri vecini izpuhov ne rabis vecje dize, no jas sem jo pri laseru rabil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imel bi 2 vprašanji in upam da mi bo kdo odgovoril.Kateri izpuh je boljši gledano na vse IXIL-GP1 ali NINYA TWINNER ker nameravam kupit enega ampak newem kateri je boljši oba izpuha sta dvojna? Ter kako je s poštnino na SC približno koliko?Lepo prosim če mi kdo odgovori bi biv zelo hvaležen. Lahko tudi na msn: jasko.car@hotmail.com. Upam da sedaj ni kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba izpuha, samo sminka je to.. noben pa nebo vedo tocnih performans ker noben tega ne kupuje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro hvala vam mislim da bom kar kupiv zxa samo to še a ve kdo kolika je poštnina na SC ko majo neke stvari boljše oziroma lepše kot na SA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni nwm kok velik...sam zdej nwm ce dostaulajo u slovenijo...vem da en od teh dveh ne dostaula...pa ce bos kupu ZXa..pol ga iz celja naroc pa bo resena stvar..pa kup tehnigas next r isto lep (lepsi dusilc) ce mene preasas pa se au cenej je ce se ne motm pa ni tok pogost k ZX :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko maš loh gor cobra bullet? Loh maš sam cobro al pa sam bullet :D :D :D To sta 2 različna izpuha

gor piše" mf power "cobra bullet 1234"!!!!! :P :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo a je fejk??? Joke newem kako to jest sm meu bulleta pa cobro pa sta bla različna pa na nubenmu ni pisal cobra bullet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!