Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

lipnik ma tut lepši zvok....čeprou z mf-om se baje doseže več obratov kot z lipnikom....

Popravljeno . Popravil X ray
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od lipnika se bolj zvrti samo mf3 (tist k gre na šterki čist v žmigovc)

za moje pojme majo čist sfaljeno območje moči- samo v visokih obratih potegne, za moment ampak orenk

lipniki pa vlečejo dokaj zvezno (kolkr je to pač možno pri 2t motorjih) in se tutdi kr dobro vrtijo (ne velja za lipnike 2-osice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je kakšna razlika med mf power cobro za automatika ku za apn,atx... al je use eno in isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu so isti

večja ralika je le med automatic, apn modeli in atx in bt modeli, kjer majo pa čist drugačneprirobnice, nosilce..., ctx je pa itak nekaj tretjega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam yamaho dt 50 r kateri mislm kupt izpuh iz kategorije LeoVince x3. Sicer so te izpuhi za močnejše enduro/cross motorje. Zanima me če bi lahko dal ta izpuh kar na mojga 50ccm konjička ali bi moral prej dati kakšen 90 ccm kit not ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam yamaho dt 50 r kateri mislm kupt izpuh iz kategorije LeoVince x3. Sicer so te izpuhi za močnejše enduro/cross motorje. Zanima me če bi lahko dal ta izpuh kar na mojga 50ccm konjička ali bi moral prej dati kakšen 90 ccm kit not ?

mislm da 90ccm kita nebos nikjer dobu za svojga "konjicka", 70 ze lazje

in ne, ne rabs met mocnejsga cilindra za menjavo auspuha

js bi rajs uzel LeoVince V6, ker leovince x3 mislm da za majhne motorje ne obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahaha

leovince x3 je za 4taktne motorje in tvoj motor je 2takten če nisi opazil zato kupi avspuh za 2taktnega pripiročam LeoVince V6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite da bi ta auspuh biu tudi za DERBI senda x-treme sm 50??

Pa še link če bi lahko do tega auspuha ker jaz ga nisem našu na strani od leovince..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite da bi ta auspuh biu tudi za DERBI senda x-treme sm 50??

Pa še link če bi lahko do tega auspuha ker jaz ga nisem našu na strani od leovince..

jap, tudi za x-treme bi bil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite da bi ta auspuh biu tudi za DERBI senda x-treme sm 50??

Pa še link če bi lahko do tega auspuha ker jaz ga nisem našu na strani od leovince..

Kak ni po keri strani si pa gledu itq da je!!! :slap: : http://www.sitogroup.com/servlet/page?_pag...s_prgtmp=121988

Kuk bi pa bla max hitrost s tem izpuhom ? ( če mogoč kdu ve ? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj....

jest mam tut problem z izpuhom....ne najdem nobenega modela za mojo Hondo Xl 125 R, ker je motor letnik 90....akrapovič jih je delou, ampak je že pred leti ustavil proizvidnjo tega modela....če se kdo kaj spozna na to....mogoče paše izpuh kakega drugega motorja...motor ma 11KW, navor 10Nm (7,4 ft. lbs) @ 8000rpm in je 4T....

Hvala za odgovore :worship:

Popravljeno . Popravil X ray
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj....

jest mam tut problem z izpuhom....ne najdem nobenega modela za mojo Hondo Xl 125 R, ker je motor letnik 90....akrapovič jih je delou, ampak je že pred leti ustavil proizvidnjo tega modela....če se kdo kaj spozna na to....mogoče paše izpuh kakega drugega motorja...motor ma 11KW, navor 10Nm (7,4 ft. lbs) @ 8000rpm in je 4T....

Hvala za odgovore :worship:

glede na to de je 4t pokliči pa prosi akrapoviča če bi ti laho vseeno naredil izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in odvisno od prenosov mogoče je malo več kot 75 lahko tudi 80

ja toliko ti kaže po števcu ko boš zamenjal avspuh boš imel bolše pospeške in končna bo po števcu 95+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to de je 4t pokliči pa prosi akrapoviča če bi ti laho vseeno naredil izpuh

nea morejo, ker majo drugačno proizvodnjo...če pa bi, bi pa zelo drag pršu oko 200K...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino če malo narediš home made akrapovič samo ne priporočam (odrežeš akrapoviča pa daš na original koleno)

edino če dobiš kakega rabljenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje de fuul doboro na aprilie pašejo gianeli izpuhi->pa me zanima kako bi se obnesel gianeli na sr 50 r pa kok košta(okvirno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gianeli ne dela samo enega modela poglej malo po scooter kitu

stanejo malo več kot ZX in podobni

moj prijatu ga ima na piaggio-tu in mu dela zelo slabo nevem kak mode mu ropota kot bi imeu frnikule v avspuhu

Popravljeno . Popravil pinktomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gianeli ne dela samo enega modela poglej malo po scooter kitu

stanejo malo več kot ZX in podobni

moj prijatu ga ima na piaggio-tu in mu dela zelo slabo nevem kak mode mu ropota kot bi imeu frnikule v avspuhu

ma js če bi bi ga naroču prek avtoriglava-uvoznik aprili o slo.....pa košta okol 112€-->drgač masta 2 moja frenda aprilie sr 50(99) in gianelia gor in še en frend na rs-ki gianelia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!