Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

ja ma to nima veze tisti na rs-jki je čist drugačen od ostalih

če veš da bo delal dobro kot tvojim prijateljem (isti model) je ok ampa meni se zdi da tvoji prijatelji imajo di techa to so različne mašine

na tvojem bo zx stural samo še dize zamenjaš pa bo šlo res :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma to nima veze tisti na rs-jki je čist drugačen od ostalih

če veš da bo delal dobro kot tvojim prijateljem (isti model) je ok ampa meni se zdi da tvoji prijatelji imajo di techa to so različne mašine

na tvojem bo zx stural samo še dize zamenjaš pa bo šlo res :worship:

nimajo diteche--drgač pa mi zx nč kej ne diši :trance_33_sleep:

drgač pa ker bi biw še ql da bi čim bol izkorisitiw 50ccm

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam rrja pa dela super!!

drgac pa mata una tvoja dva frenda drugacne masine kot ti-ti mas piagio oni pa mislim da morini!

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem kje je :headbang:

mene zanima kje točno dobit te grafe ker jaz in tuji jeziki "najbolši prijatelji"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

1,prjatu je dns dubu gianelia in vlačke(120€) za aprilio sr(99) in smo ga dali gor...pospeškow NIČ,končna kr uredu..nato smo dali še priliožene valčke in se stvar kr obnese

2, dns sm dubu motor iz servisa kejr so mi pobrali blokade in pač naredili splošni servis po prvih 500 km..poleg useh blokad so mi porezali tudi slepe cevi,,,,,morm pohvalt stvar de leti presenetlivo doboro z originalnim izpuh

a je kdo od vas tudi že tko prakticirav????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj prakticirav....ne zastopm, kaj bi rat...če mislis če je kdo to use nredu al kaj...ja smo to že dalal še marsikaj.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) RR je dražji...

2) pa RR je kao za mal večje obrate...

3) sm pr teb med ZX pa RR nau razlike, zato se ti ne splača kupt dražjiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je samo v dušilcu! dušilec od rr je krajši in debelejši ter tisti dulec na koncu je malo bol debel kar daje izpuhu robustnejši videz! resonančno telo je pa popolnoma isto kot pri zx-u! piše to na uradni strani leovince

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri izpuh je najboljši za yamaha aerox 50, ker kupujem auspuh in sem slišal da je stage 6 pro replica najboljši pa nevem...

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi kupu 70 kit mi je mal predrag... mislm k bi morou use menat pol... pa mislm nabaut zdej 50 kit pa me zanima ker je najbolši pa ker auspuh paše zravn.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi kupu 70 kit mi je mal predrag... mislm k bi morou use menat pol... pa mislm nabaut zdej 50 kit pa me zanima ker je najbolši pa ker auspuh paše zravn.

hvala

ah ne, ce je 70cc sport predelava ne rabs nc menjat, priporocljivo je pa auspuh .. druzga pa sploh ne

do 8 konjev

in verjem, to je zadosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne, ce je 70cc sport predelava ne rabs nc menjat, priporocljivo je pa auspuh .. druzga pa sploh ne

do 8 konjev

in verjem, to je zadosti

Ja jst sm mislu nabaut CORSA CYLINDER KIT, 70 CC, POLINI pa ka bi pol še mogu nabaut ker auspuh ker fergazer...

sorry za offtopic

blank.gif

blank.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm mislu nabaut CORSA CYLINDER KIT, 70 CC, POLINI pa ka bi pol še mogu nabaut ker auspuh ker fergazer...

sorry za offtopic

jah ok no, zdej me pa ze jebes mal v glavo, en post nazaj si reku da je 70cc predrago ker mors pol se nevemusekwa spreminjat

ce bos nabavu ta cilindr, bo najbols ker Yasuni C16 (hmm al je ta za midrace?), fergazr pa mikuni alpa dellort 19mm alpa 21mm, po zelji .. diza ? kva vem, med 90-100 bo pomoje uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ok no, zdej me pa ze jebes mal v glavo, en post nazaj si reku da je 70cc predrago ker mors pol se nevemusekwa spreminjat

ce bos nabavu ta cilindr, bo najbols ker Yasuni C16 (hmm al je ta za midrace?), fergazr pa mikuni alpa dellort 19mm alpa 21mm, po zelji .. diza ? kva vem, med 90-100 bo pomoje uredu

Hvala sm ne kaperam ka si hotu s tem: kva vem, med 90-100 bo pomoje uredu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sm ne kaperam ka si hotu s tem: kva vem, med 90-100 bo pomoje uredu ???

ocitno neves kaj je diza

diza, soba, spruc ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sm ne kaperam ka si hotu s tem: kva vem, med 90-100 bo pomoje uredu ???

diza je neka odprtina z določeno vrednostjo(90,100(velikost odprtine)).....skozi njo prteče določena količina bencina-->z velikostjo dize lahko to spreminjamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!