Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

kateri auspuh je najbolsi na aprilii SR 50 (na fergazr), samo brez blokad, yasuni Z aluminium, tecnigas next r, leovince zx ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kateri avspuh bi biv najbolši za Aprilio RS 50 (2006 -> ta star model) in kolk kej stanejo?

Hvala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kateri avspuh bi biv najbolši za Aprilio RS 50 (2006 -> ta star model) in kolk kej stanejo?

Hvala :P

Zx, gianeli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdraavo, preiskal sem "ves" forum pa ne najdem infa o izpuhu za yamaha neos..blokade imam zunaj in želim da še malo lepše brni...kaj mi priporočate? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK kupil sem si Piaggio Ciao pa me zdaj zanima kateri izpuh naj si dam gor lahko izberam med Gianelli in Simoninni pac zanima me cim vecja hitrost ce ima kod izkusnje prosim odgovorite.

Pa se slisal sem da ce si kupis bolj tesen jermen da hitrej spele a je to res al so sam ene buce to?

aja pa a ma piaggio ciao ksne blokade in kje in kako se jih da vn xD

LP - acol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio ciao je skuter, pedena se ga k usak skuter....tist z jermenom so bl buče....blokade maš pod veriatorjem, podložko....pa mogoče maš slepo cev na izpuhu....gianelijev ne priporočajo preveč....kupi si LeoVinci ZX najbolj preverjena varjanta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo....

Zanima me ena stvar... Če nabavim jaz izpuh ( vrejetno Laesr xpro ) in ga namestim na motor. Ali Se more tudi frgazer kaj štelat??....Ali samo avspuh zamenjam pol pa še valčke pa je to to??

P.S. Koliko gramske valčke mi priporočate? Imam Yamaho Aerox..

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo....

Zanima me ena stvar... Če nabavim jaz izpuh ( vrejetno Laesr xpro ) in ga namestim na motor. Ali Se more tudi frgazer kaj štelat??....Ali samo avspuh zamenjam pol pa še valčke pa je to to??

P.S. Koliko gramske valčke mi priporočate? Imam Yamaho Aerox..

Lp Nejc

frgazr pust nameru sam valčke druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piaggio ciao ima variator in ne govorit kar neki ne moreš pa dat gor zx-a(zdi se mi da ne) polini je dobr gianelli tudi če daš ožji pas boš imel večje pospeške s tem boš izgubil na končni

ja tudi fergazer boš moral naštelat priporočam dizo 68 pa 4.6g valčke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm dajal sosedu laserja in vrjemi z original fergazerjem ti ne bo delalo ok potem sm jih probal od 55 do75 in najbujš dela s 68dizami valčki pa odvisno od obrabe pasu (3,8-4.6g)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam tok moj ga nima in ne mi kle pameti solit ker we kaj je to wriator in wem da mora bit or zadni gumi izboklina (oz plastika mora bit tko ublikwana) k je jst nimam no kukr kol dou bom gor gianeli

pol me pa sam zanima kok to stane dizo 68 pa 4.6g valčke aja kaj je treba frgazr nasetlat? drucga al sam pr tem kej spremenit??

Popravljeno . Popravil acol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazer tako naštelaš da daš notr 68 dito stane 1,66€ in valčki okoli 10odvisno od znamke to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!