Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Pa a lahko sam normalno zamenjam izpuh al morm potem še kej štelat da bi v redu teku motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je isto kot da bi ti kupu asvalt pa se bi po njemu vozu :headbang:

usako stvar je treba naredit do konca

štelat je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Mam peugeot jet forca in se odločam za nakup športnega izpuha. Najbl se mi dopade Technigas next r in je tudi cenovno najbl ugoden izpuh. Zdej me pa neki zanima. A to je nujno kaj štelat z valjčki in podobnim sranjem al je to bol kokr na tomosih ko sam kupiš, našravfaš pa se že pelješ. Bojim se namreč da bom vrgel 120 eur za izpuh potem bom namontiro in ugotovil da so pospeški in končna slabši kokr so bili prej. Ker sam se ne spoznam najbl na to do serviserja pa se mi ga ni za vozit samo zaradi izpuha. Zanima pa me še kok bi moral približno pol skutr met končno če ima zdej tam nekje okol 75-80.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NexT-R soliden izpuh ..

mentjat bi bilo potrebno valjcke=) ...Pelji do serviserja pa bos imel mer...se ti definitivno poznalo na hitrosti in pospeskih:)

racunaj 120 izpuh +30 servis = 150 in stvar zaklucena=)

Na pospeskih bos opzil bistveno razliko kot tudi na koncni hitrosti recimo tam do 10 Km/h vec:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.js mam pa še eno uprašanje...kak izkoristek bi meu na aprili sr 50 r piago mašina,če mam sam blokade zuni in bi daw gor YASUNIJA Z???je bolši kork ZX?*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto lahko zx bi biu bujši in še hmologacijo ima

ma ima tut yasuni...ma mene zanima sam kje je bolši izkoristek...k zx-i mi niso peveč ušeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo jest mam pa supr moto RIEJU SMX 50 pa nwm ker auspuh se najbol splača

-Leovinci V6 Titanium

-Tecnigas E-NOX

-Yasuni

prosim za pomoč :worship: hvala že za u naprej :OK:

ja nwm tej izpuhi so vsi nikje v istm rangu jst mam leovinca pa je supr in ful dobr je na predelavah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!