Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

sm dau 13 zobnik...pa se mi ful uleče do končne...pa k daš drug "športn" auspuh gor... ti usaj prej pride do končne....pa en k ma isto dt-jko je dau v6-ko gor pa ma pospeške :kva2: pa en ma aprilijo pa gianelija+13 zobnik pa mu gre 95....pa pospeški trgajo ane :wacko:

Useen je 50ccm in ne pricakuj 200kmh pospeske pa od r1 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Useen je 50ccm in ne pricakuj 200kmh pospeske pa od r1 :headbang:

ma dej kakšne mate :headbang: če bi se šu pelat z mojmu al pa negoumu bi vidu razliko :headbang: tko pa ne veš kuko je pa bot raj tih ane :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej kakšne mate :headbang: če bi se šu pelat z mojmu al pa negoumu bi vidu razliko :headbang: tko pa ne veš kuko je pa bot raj tih ane :angry:

Ja nism nc reku ker pac razlike ne poznam sam povem ti da kaksne velke koncne ne pricakuj ker je nebos dubil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nism nc reku ker pac razlike ne poznam sam povem ti da kaksne velke koncne ne pricakuj ker je nebos dubil :winkiss:

sej nism pričakvou ful večje končne pa pospeške....sam lahk bi se usaj mal poznal...tko mal bol pospeški pa kkšne 5km-gor...ne pa da je isto kt z original auspuham :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp...mene pa zanima kaj bi se zgodilo če bi na 4t skuter dal resonančni izpuh?

Skoraj nic bolsi zvok in mogoce bi pridobil 5kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa pridobil 5km/h, a ti sploh veš kakšen je to resonančni izpuh.......4T agregat deluje popolnoma drugače kot 2T, z resonančnim izpuhom ne bo pridobil popolnoma nič, ker ima 4T agregat ventile 2T pa jih nima in zato rabi resonanco da pošlje tisto svežo mešanico ki pri polnjenju uide v izpuh, nazaj v cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa pridobil 5km/h, a ti sploh veš kakšen je to resonančni izpuh.......4T agregat deluje popolnoma drugače kot 2T, z resonančnim izpuhom ne bo pridobil popolnoma nič, ker ima 4T agregat ventile 2T pa jih nima in zato rabi resonanco da pošlje tisto svežo mešanico ki pri polnjenju uide v izpuh, nazaj v cilinder

Sem mislu da hoce sam sportn izpuh menat ne pa resonance gor dajat :unsure: :unsure: :unsure: my mistake :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,sem nov na forumu,in pred kratkim sem kupil CPI SM 50 (super moto).

Blokade so že vni in potegne okoli 85-90 km/h.

Zanima me pa če je sploh kakšen izpuh za ta motor ali pa samo lonec?

izpuh je pa malo drugače izpeljan (

)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno uprašanje. mam aprilio sr 50 r ( ne ditech!!!) in me zanima ker auspuh bi biu najbolši. blokade mam pobrane kej več pa ne bi posegou, sm izpuh. razmišlam da bi uzeu laser x pro in me zanima vaše mnenje. rad bi imel samo bolše pospeške pa mau višjo končno. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno uprašanje. mam aprilio sr 50 r ( ne ditech!!!) in me zanima ker auspuh bi biu najbolši. blokade mam pobrane kej več pa ne bi posegou, sm izpuh. razmišlam da bi uzeu laser x pro in me zanima vaše mnenje. rad bi imel samo bolše pospeške pa mau višjo končno. :rolleyes:

ja js mam neak motor kukr ti, in mam gor yasuni z in se ZELO DOBRO obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pred kratkim sem kupil skuter Piaggio Zip 50, letnik 2002, prevoženih pa ima 700km (kot nov je). Ta skuter zdej ne gre ubistvu nikamor :headbang: in me zanima, kolko km moram naredit, da lahk ksno blokado vn vzamem al dam nov auspuh al karkol ze :whistle: ...Ima mogoce kdo kaksen nasvet?

Ze vnaprej se zahvaljujem za odgovor in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pred kratkim sem kupil skuter Piaggio Zip 50, letnik 2002, prevoženih pa ima 700km (kot nov je). Ta skuter zdej ne gre ubistvu nikamor :headbang: in me zanima, kolko km moram naredit, da lahk ksno blokado vn vzamem al dam nov auspuh al karkol ze :whistle: ...Ima mogoce kdo kaksen nasvet?

Ze vnaprej se zahvaljujem za odgovor in LP!

vse blokade dej vn, tut če bi biv čist now je dobru da daš vse blokade prec vn, zato ker če maš not blokade ga na povnu tiščiš d gre 50, če jih pa nimaš se pa z 1/2 gasa pelš 50

pa blokada je v cilindru(tm k pride izpuh) v obliki podložke je navarana, samo dol jo utrgej

pa mislm d je še na variomatu tut v obliki podložke(tle jo pa dol uzem)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kak tak giannelli bi bil dobr sej ne rabi bit najboljši smo da je;

klik

pa ti ni avspuh ampak je samo dušilc, če pa menjaš dušilc pa nč ne prdobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem učer zmontiral nov auspuh Rombo na gsxr 600-2001l.Zadovoljen z glasom in motorju se je dobesedno strgalo,se kr tresem ko grem z njega,neverjetno kakšna razlika je med originakl in temu.

Če kdo rabi originalnega ga dam za 130 eur,je kot nov-na 4 vijake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Mene pa zanima ali se da ta Rombo homologirat? Pa še če imate kakšen nasvet in komentar glede teh cenejših izpuhov, montiral pa bi na gsx-r 750, k2

Da se homologirati.Imam vse papirje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!