Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Valjčke boš moral menjat vedno. Da ti bo pa najboljše potegnil dej not tisto ko dobiš zraven zxa pa bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Valjčke boš moral menjat vedno. Da ti bo pa najboljše potegnil dej not tisto ko dobiš zraven zxa pa bo .)

Ola! s5 jz hhh uglavnem zravn zx dobim valčke vem kako je dej z valčki k jih dam notr dt na servis a ni tko da se jih neki štela npr tolk na pospeške tolk na končno no če gre tko mene zanima da bi jz dal vse valčke na pospeške bi pomojm trgal an sam a bi mi motr šu pol kej mn kt zdej k mam org. izpuh al bi še zmer tolk šu kt zdej men se gre bl za pospeške pa da gre ene 70-75 tok k mi gre dej brez blokad ab se dal kej od tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pr zx-u sm ga naroču dons hehe pa še omejevalc pa me zanima k ga bom dobu bo to men stric zrihtu k se ukvarja s temi posli sa me zanima če je treba kej pene dt vn mislm če se pozna če je zuni na hitrosti na zvoku vem da se :P pa kako je z homologacijo kako to velja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš peno vn se na hitrosti nč ne pozna sam ropota orng.Homologacijo se mislm , da dobi zravn, ti more na uni spletni strani pisat k si kupu.

Popravljeno . Popravil Markko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha tm pr ja wem kje na konc tm k pršraufa kašna pa zgleda pa a jo je težko vn dobit aja to je pa edina blokada pr zx-u?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko se pršravfa ja, zgleda kot tulec, privaren je gor. Nekak izbiješ tam ko je bilo varjeno, sam pazi da ti nebo noter padel če ga boš preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolk bo letela moiia gilera k bo zx gor pa valčki so zravn k sm jih dobu 6.7g??? oz. povejte na prbližn za kolk se bo top speed poveču kr mal bleknte xD hehe tnx for answers :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mam eno vprašanje, mogoč je mal butasto. ko dobiš homologacijo zravn auspuha, pa k greš na tehničnega (motor gre recimo 60km/h, to zarad auspuha), ti ta homologacija vela in se da prit skoz pa čeprav je motor registriran za 50ccm (45km/h)? razumem da zarad te homologacije ne vela če bi te policaji ustavl ti pa s H izpitom. sam a pr tehničnemu pa vela, al v nobenem primeru ne, in bi mogu za višji razred registrirat če bi hotu prit skos s hitrostjo večjo od predpisane 45km/h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za športni avspuh dvomim da te bojo sploh vprašal za homologacijo za njega, teb mora it motor sam pod 50km/h pa bo pršu prek tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm kupu zx pa mi bo en zrihtu da bo homologeran menda da to k dobis zravn izpuha je za en k'''''' tko da morš ti it z izpuhom narest tehničnga pa ti v prometno pol vpišejo da maš lahko ta auspuh drgač zna bit lo zakompliceran pr policajih... vsej tko sm jz naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, dvomim da bi kej kompliciral preveč zaradi avspuha. Edin če bi res na kakšnega zaje*anega naletel da bi ti tečnaru, drugače pa sploh ne gledajo za avspuh. Vsaj jest pa moji frendi mamo take izkušnje s policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kateri izpuh bi bil najbolj primeren za aprilio rs 50 (06+letnik), ter kje ga kupiti ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kateri izpuh bi bil najbolj primeren za aprilio rs 50 (06+letnik), ter kje ga kupiti ?

Lp

če boš pustil org. cilinder daj gor giannelli silencers, dobiš ga v motocentrih za okrok 230e.(karbonski lonec, za navadnega nevem) ali pa ne ebay.it, kjer je cenejše maš enega za 149 (s karbonskim loncem) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!