Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

Yo jest mam pa supr moto RIEJU SMX 50 pa nwm ker auspuh se najbol splača

-Leovinci V6 Titanium

-Tecnigas E-NOX

-Yasuni

prosim za pomoč :worship: hvala že za u naprej :OK:

jst mislm da ti bo leovince najbolj gor izgledov

post-18151-1203457190.jpg

post-18151-1203457203_thumb.jpg

post-18151-1203457212_thumb.jpg

post-18151-1203457220_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

mislim da jih delajo samo po naročilu :hmm: pa dejte prosm nehat s tem da vam 4t skuteri letijo 70,80km/h. realnih gre samo 55km/h, na števcu kaže pa 70,80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima keteri izpuh bi se najbolj splačalo vzeti za sr 50 r !!

Tek kašna je cena ?? :unsure:

No jst sm kupu yasunija z za na sr 50 r pa morm rečt da se kr obnese....pospeški so presenetljivi, glede na to da imam original valčke....tudi končna je solidna 80 realnih( števec je do 80,vendar se lepo sliši da motor še pospešuje,zto sklepam da je to realno... )

post-15702-1204651348_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

men se je dušilc v leovinču zamašu :unsure: ne poka več tako kot je včas

pa me zanima s kom naj spucam tiste male luknce v dušilcu (mrežico)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je dušilc v leovinču zamašu :unsure: ne poka več tako kot je včas

pa me zanima s kom naj spucam tiste male luknce v dušilcu (mrežico)

Kompresor? Al pa z žico če se da.

Popravljeno . Popravil dmandro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz imel dvotaknega sem enkrat letno demontiral auspuh notri nalil malo benzina preplajhal tako,da se ves gareš napije in potem zažgal v auspuh pa sem počasi z kompresorjem( in majhno pištolo) upihoval zrak počasi da neugasne najprej z ene in nato z druge strani in je v parih minutah vse zgorelo.Malo pazi,ko prižgeš lepo s strani ali z malo papirja pa glej,da nimaš rok politih z benzinom predno zažgeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz imel dvotaknega sem enkrat letno demontiral auspuh notri nalil malo benzina preplajhal tako,da se ves gareš napije in potem zažgal v auspuh pa sem počasi z kompresorjem( in majhno pištolo) upihoval zrak počasi da neugasne najprej z ene in nato z druge strani in je v parih minutah vse zgorelo.Malo pazi,ko prižgeš lepo s strani ali z malo papirja pa glej,da nimaš rok politih z benzinom predno zažgeš.

sej to sm razmišlov in to bom tut naredu ko bom dobu bost bottle d nebom 2x razderov motor

thx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz imel dvotaknega sem enkrat letno demontiral auspuh notri nalil malo benzina preplajhal tako,da se ves gareš napije in potem zažgal v auspuh pa sem počasi z kompresorjem( in majhno pištolo) upihoval zrak počasi da neugasne najprej z ene in nato z druge strani in je v parih minutah vse zgorelo.Malo pazi,ko prižgeš lepo s strani ali z malo papirja pa glej,da nimaš rok politih z benzinom predno zažgeš.

Uh...dobro da nisem še tega delu :D Sem mislu za tebe da bi lahk z kompresorjem...Pa sej pol sem vidu da so ti že drugi tud napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kje bi dobu leovince handmade ZX izpuh da bi bil crome na cilindru sem zasledil samo navadnga a kšn ve ? rabu bi ga pa za gilero runner rst letnik 2008 a kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am pa še to a res če ti motor predelaš npr daš izpuh gor ti garancija ne velja več????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am pa še to a res če ti motor predelaš npr daš izpuh gor ti garancija ne velja več????

Ne velja več ne :whistle: Kle poglej:scooter-attack

Moglo bi bit kej. Ker sem gledal za tvoj motor, pa nemoreš dat direktenga linka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kje bi dobu leovince handmade ZX izpuh da bi bil crome na cilindru sem zasledil samo navadnga a kšn ve ? rabu bi ga pa za gilero runner rst letnik 2008 a kdo ve?

tle je sam nevem če bi ti pasov :hmm: dej poglej če je prklučk (tm ko gre v cilinder) isti

http://cilinder.si/product_info.php?cPath=...roducts_id=1128

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eko tale bo pravi sm tut enga iz cilindra vprašu tk da je taprav drgač sm pa dobu skutooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eko tale bo pravi sm tut enga iz cilindra vprašu tk da je taprav drgač sm pa dobu skutooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

čestitam velik varnih kilometru z novim motorjm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu zxa po dolgem cajti :D Pa me zej zanima kakšne fedrčke bi bilo priporočljivo dat not? Zraven sem dubu rdeče. Zej so bolj slabši pospeški, valjčki ki so not so težki 7,7g, frend je reku da bi dal od 4-6g not, je reku dobro?

Če je pa kakšna tema in to ne spada sem bom tam napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Js mam yamaho dt 50 sm...in hočm kupt leovince v6 enduro (kr sm sliso da je najbolsi,poveca hitrost 15km/h in bolse pospeske)...me zanima kje si ga lahko kupm oz. naročim.Proso bi za linke.In ce js zamenjam celinder morm tut obvezno bat?

hvala na odgovoru :worship:

lp Knežo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Js mam yamaho dt 50 sm...in hočm kupt leovince v6 enduro (kr sm sliso da je najbolsi,poveca hitrost 15km/h in bolse pospeske)...me zanima kje si ga lahko kupm oz. naročim.Proso bi za linke.In ce js zamenjam celinder morm tut obvezno bat?

hvala na odgovoru :worship:

lp Knežo

V tvoji najbližji trgovini z motodeli vpraši če imajo oni in ali lahko naročijo. Če pa boš menjal cilinder boš tud bat ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tvoji najbližji trgovini z motodeli vpraši če imajo oni in ali lahko naročijo. Če pa boš menjal cilinder boš tud bat ja .)

hvala...a to lahko narocim potem kr pri yamahi delta team u krskem??...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kšn izpuh naj dam na aprillio sr50 di techt l.2002

ka nevem kaj bi dal gor me zanima če kšn ve kaj bi blo najboljše

imam pa vse original razen blokade so vzete ven in bi prosu če mi lahk

kdo pove kšn izpuh bi dal gor brez da bi mi blo treba še kej predelavat,

skratka da bi izpuh dal na vse original

in me še zanima kako bi povečal pospeške in končno,brez kšnih

dregih kosov

in predelav

pomebno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kšn izpuh naj dam na aprillio sr50 di techt l.2002

ka nevem kaj bi dal gor me zanima če kšn ve kaj bi blo najboljše

imam pa vse original razen blokade so vzete ven in bi prosu če mi lahk

kdo pove kšn izpuh bi dal gor brez da bi mi blo treba še kej predelavat,

skratka da bi izpuh dal na vse original

in me še zanima kako bi povečal pospeške in končno,brez kšnih

dregih kosov

in predelav

pomebno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se mi zdi da ima SR50 minareli vertical mašino noter :hmm: Če ima dobiš vse vrste auspuhov tukaj...

http://cilinder.si/index.php?cPath=413_281_283

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!