Skoči na vsebino

Toskana ali Provansa???


devilish

Priporočene objave

Tudi jaz bi šel v začetku junija v Toskano(sigurno bom šel),pa berem samo o sranju(tudi to mora biti),zgleda da še noben ni bil tam zares.Kam.kje spati,....

oprosti ker ti nimam pojma povedat kje sem spal ali v točno kateri gostilni sem jedel ali še manj točne poti kje sem vozil, že itak je bilo dovolj dela z iskanjem pravih odcepov na vseh milijonih rondojev ki ti ne kaže smeri do velikih mest ampak piše samo sosedna vas.

v toskani imaš na vsakih par metrov dobesedno kako prenočišče od luksuz starih vil do kampov, gostilne pa jasno so itak povsod. redko katere so slabe, pa še tiste imajo McDonalds napis :evilgrin:

ker nevem kak luksuz maš rad ti ne vem povedat za spanje. jaz sem spal po kampih, takrat je bila najboljša zadeva za to adac-jev "kamp fuhrer". enkrat drugič ko sem bil na tuje stroške v mugellu pa smo spali v fenomenalni vili nad mugellom ampak cene raje nebi vedel! :whistle:

če nisi tip človeka ki more imet splanirano vse (tudi sranje) do zadnje podrobnosti potem si izberi mesta ki bi jih rad videl, vzami zemljevid in naštudiraj pot glede na čas in želje. čeprav je to francija vseeno kaj dosti narobe ne more it, bencinske so, gostilne so, kampi in prenočišča so. če je kje polno ali zaprto pač greš 20 km naprej.

sicer pa mislim da je nekje nekoč ceco napisal tako popolni vodnik po toscani da ga verjetno niti italijani ne premagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, motosvet iskalnik je svetsko čudo:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...=17980&st=0

lahko pa ti priporočim super hotel v veroni (morem najt naslov) ki je samo 100 metrov od ponte vechio ob reki ampak je že pred par leti stal 900 € na noč. še dobro da nisem jaz plačal! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, motosvet iskalnik je svetsko čudo:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...=17980&st=0

lahko pa ti priporočim super hotel v veroni (morem najt naslov) ki je samo 100 metrov od ponte vechio ob reki ampak je že pred par leti stal 900 € na noč. še dobro da nisem jaz plačal! :whistle:

Najprej en lep pozdrav, Pervy ... daj se kaj videt, no. :winkiss:

Potem pa ... menda se je tiskarski škratek malo poigral s tvojimi črkami, ampak, kolikor vem, je razvpiti Ponte Vecchio v Firencah, ne? Oktobra meseca sem bila tam in res ... cene v Firencah so vse ostale v Toskani x 3.

Recimo, no. Zanesljivo pa x 2,5.

AndiGS, da še nihče ni bil zares tam ne drži, malo pobrskaj po tovrstnih temah in boš našel kup zelo uporabnih ter dobrih nasvetov mnogih, ki so bili v Toksani. Naša klapica gre v začetku maja, pa če boš imel željo izvedeti več, kontaktiraj katerega od nas in boš dobil najbolj sveže informacije, direktno iz prvega aufspuha!

Pa veliko uživancije. Kar v Toskani zanesljivo doživiš! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa ... menda se je tiskarski škratek malo poigral s tvojimi črkami, ampak, kolikor vem, je razvpiti Ponte Vecchio v Firencah, ne? O

:slap: zato pa nisem najdu tistega hotela v veroni :lol1:

no ja jaz bi vsakemu priporočal ogled dirkališča mugello če je že tam dol in čudovitih krajev v okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi šel v začetku junija v Toskano(sigurno bom šel),pa berem samo o sranju(tudi to mora biti),zgleda da še noben ni bil tam zares.Kam.kje spati,....

....čeprav je to francija vseeno kaj dosti narobe ne more it,....

:eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!