Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Kaj pa ma prijatelj za prodajat motor? A je motor res sploh od tistega, od katerega naj bi bil,... (da ni ukraden mogoče oz. te nekdo hoče samo nasrat in bi rad dobil nekaj denarja)

če ti je motor všeč, pojdi z denarjem tja, pa ga kupi in odpelji (seveda ne pozabi še na prepis,...), ostalo pa raje pozabi če nočeš metati denarja proč ;)

Lp, Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore, če pa še kdo kej ve pa kr na dan z besedo, ker mi bojo take informacije pri nakupu pomagale. :rolleyes:

Probej Husqvarno SMR 450/510, sam stroški serivsov so ZELO visoki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mam kar nekaj uprašanj!

Zanima me kakšna je razlika med yamaho r6 06 letnik in r6 09??? kar se tiče oblike sta iste...so mogoče kakšne poboljšave al pa kej??

Prej so mi rekl da uzamem motor ki mi je ušeč...ampak vseeno bom uprašu.

Katerega priporočate in zakaj? lastnosti, prednosti, slabosti vsakega izmed njih:

- Yamaha R6 (všeč mi je agresiven položaj in oblika motorja)

- Honda CBR 600RR (izpuh pod sedežem...ZAKON)

- Suzuki GSX-R 600 (všečna oblika)

Upam da mi boste pomagal :worship:

Hvala in lep pozdrav :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mam kar nekaj uprašanj!

Zanima me kakšna je razlika med yamaho r6 06 letnik in r6 09??? kar se tiče oblike sta iste...so mogoče kakšne poboljšave al pa kej??

Prej so mi rekl da uzamem motor ki mi je ušeč...ampak vseeno bom uprašu.

Katerega priporočate in zakaj? lastnosti, prednosti, slabosti vsakega izmed njih:

- Yamaha R6 (všeč mi je agresiven položaj in oblika motorja)

- Honda CBR 600RR (izpuh pod sedežem...ZAKON)

- Suzuki GSX-R 600 (všečna oblika)

Upam da mi boste pomagal :worship:

Hvala in lep pozdrav :winkiss:

Definitivno Suzuki - ;) Imam enega za prodat. Več na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naši garaži dve Suzi - Bandit K7 in GSX R 600 K8. Nobenih problemov. rabita samo redni servis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem svež član foruma hkrati tudi novo pečen motorist. Zanima me nakup motorja, ker pa sem v velikih dvomih kaj izbrati!

Imam nagledanih par motorjev kot so naprimer (Honda CB 600 F hornet, Suzuki GSR 600, Yamaha FZ6, Yamaha xj6) in če so to motorji tudi za začetnike. Če imate kakšen predlog za kateri koli motor, ki ga nisem napisal in mi ga svetujete mi ga prosim napište da še lahko kaj druzga pogledam. Je pa problem ker nevem tud kakšno opcijo izbrat ali ABS ali pa tudi ne? Prosim vas če mi lahko nekako pomagate pri izbiri pravilnega motorja! Najbolj me pa muči ZAVORNI sistem! :hmm:

Že v naprej se Vam zahvaljujem za dane informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno da Honda! Izpuh pod sedežem (visoko težišče) močno izboljša padanje v ovinek, ker višja teža z višjega na daljši razdalji doseže večjo hitrost... ZAKON!!!

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rsteam oprosti, ampak za začetnika je 125 kubikov... Če pa bi motor za dlje časa, priporočam Hayabuso al pa Hondo xx, pač ne bo že po enem mesecu zmanjkalo moči... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem svež član foruma hkrati tudi novo pečen motorist. Zanima me nakup motorja, ker pa sem v velikih dvomih kaj izbrati!

Imam nagledanih par motorjev kot so naprimer (Honda CB 600 F hornet, Suzuki GSR 600, Yamaha FZ6, Yamaha xj6) in če so to motorji tudi za začetnike. Če imate kakšen predlog za kateri koli motor, ki ga nisem napisal in mi ga svetujete mi ga prosim napište da še lahko kaj druzga pogledam. Je pa problem ker nevem tud kakšno opcijo izbrat ali ABS ali pa tudi ne? Prosim vas če mi lahko nekako pomagate pri izbiri pravilnega motorja! Najbolj me pa muči ZAVORNI sistem! :hmm:

Že v naprej se Vam zahvaljujem za dane informacije

Hornet je verjetno najboljša izmed teh (gledano iz strani performans), čist ok motor za začetek, (če nisi za motor, je pa tudi vsaka 4 taktna 125-ka preveč).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk smo pametni SF...mislim da ti nekaj iz ušes štrli :headbang:

Glede na to, da si v podobni temi postavljal še bolj butasta vprašanja sklepam, da sploh še nimaš niti izpita. Tudiu iz tvojega sloga pisanja mi deluješ kot mladoletnik. Najprej naredi izpit, ko boš v avtošoli vozil kak 500 kubičen motor, pa pridi postavljat vprašanja... Sicer pa na butasto vprašanje menda ne pričakuješ pametnega odgovora?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno je da si ti najpametnejši :worship: a bi zdej rad medaljo?

do koliko let je pri tebi mladoletnik??

vedno se raje prepričam v zadevo preden jo kupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem svež član foruma hkrati tudi novo pečen motorist. Zanima me nakup motorja, ker pa sem v velikih dvomih kaj izbrati!

Imam nagledanih par motorjev kot so naprimer (Honda CB 600 F hornet, Suzuki GSR 600, Yamaha FZ6, Yamaha xj6)

o vseh je ze veliko napisanega. kaj TEBI pase ves TI (relevantni besedi sem pisal z velikimi crkami).

.... in če so to motorji tudi za začetnike.

odvisno. preberi doticne teme o motorjih, o blokadah ......

Če imate kakšen predlog za kateri koli motor, ki ga nisem napisal in mi ga svetujete mi ga prosim napište da še lahko kaj druzga pogledam. Je pa problem ker nevem tud kakšno opcijo izbrat ali ABS ali pa tudi ne? Prosim vas če mi lahko nekako pomagate pri izbiri pravilnega motorja! Najbolj me pa muči ZAVORNI sistem! :hmm:

Že v naprej se Vam zahvaljujem za dane informacije

z ABS. moje mnenje.

kaj bo "pravilni motor" ves, spet, TI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj naj bom pozoren pri nakupu?

Hvala in lep pozdrav

Razen če si res močno ne želiš čoperja, rajši poglej za kakšnim drugim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pozdravljeni!

Sem svež član foruma hkrati tudi novo pečen motorist. Zanima me nakup motorja, ker pa sem v velikih dvomih kaj izbrati!

Imam nagledanih par motorjev kot so naprimer (Honda CB 600 F hornet, Suzuki GSR 600, Yamaha FZ6, Yamaha xj6) in če so to motorji tudi za začetnike. Če imate kakšen predlog za kateri koli motor, ki ga nisem napisal in mi ga svetujete mi ga prosim napište da še lahko kaj druzga pogledam. Je pa problem ker nevem tud kakšno opcijo izbrat ali ABS ali pa tudi ne? Prosim vas če mi lahko nekako pomagate pri izbiri pravilnega motorja! Najbolj me pa muči ZAVORNI sistem! :hmm:

Že v naprej se Vam zahvaljujem za dane informacije

se strinjam s SF, nič od tega če si začetnik... lahko pa si omisliš hornetko, kawo er6n, y diversion ipd. katera pa naj bo za začetek z blokado na 25 kw. čez kakšno sezono, raje dve, pa odstraniš blokado in previdno naprej. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s SF, nič od tega če si začetnik... lahko pa si omisliš hornetko, kawo er6n, y diversion ipd. katera pa naj bo za začetek z blokado na 25 kw. čez kakšno sezono, raje dve, pa odstraniš blokado in previdno naprej. :D

tega tvojga posta pa ne razumem glih...600ccm nakedi so kar okretni ter ne preveč brutalni ter kot taki kar primerni za začetnika. Ti mu jih odsvetuješ sprva, nato pa predlagaš prav tisti motor, katerega je sam predlagal (hornetko). So pa hornet, gsr ter fz vsi zelo podobni med sabo...izberi pač tistega ki ti je bolj všeč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kateri so po vašem mnenju najboljši potovalniki tam do 600 kubikov(npr. BMW 650 GS)?

npr. BMW 650 GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!