Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

A obstaja kakšen nov veliki enduro motor z več kod dvema valjema? Ali še prihaja na EU trg?

benelli tre-k amazonas..3 valje ma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kakšen nov veliki enduro motor z več kod dvema valjema? Ali še prihaja na EU trg?

Triumph Tiger 1050 .... trivaljnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj zmer triumpha pozabim..pa še testnega majo..v MS

kar par let od uvoznika ni blo nič, potem uvoznika sploh ni blo in zdej je nekdo drug?

just quessing :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ravno govora o testnih motorjih in motorju za katerega se zanimam, me zanima če kdo ve kje bi lahko sprobal bandita 1250s, oziroma če kdo pozna koga ki bi ga posodil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, sicer sem že par strani nazaj spraševal za mnenja kateri motor bi bil primeren zame, ampak sem se nekako odločil da grem lepo bol počasi in ne takoj na 600+ccm :blush:. Gledal sem nekaj 250ccm motorjev ampak je tu izbira po mojem okusu bol majhna. V oko mi je padel sicer Cruiser, vendar se mi zdijo cene nekoliko 'preniske'. Niti ne 2k € za leto, dve stare motorje. So tako zanič ali je kje drugje skrit zajec? Pa če je še kakšen drug motor primeren v tem rangu me tudi zanimajo mnenja. Chopper/cestni/cross/scooter-ji me ne zanimajo.  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupujem supermoto. Najbolj všeč so mi KTM-i in sicer tisti z LC4 mašino ( manj stroškov). Gledam pa tudi Husquarne. Dobro bi bilo da ima v prometni manj kot 35kw.Cena pa tja do 3k €.

Kaj priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj si vse sam povedal, kaj ti čemo mi še priporočat :hmm: ? skoči na avto_net, pa brskaj po teh tvojih zahtevah, ni vrag da ne najdeš kakšne vredu mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, razmišlajm o nakupu motorja pa me zanima vaše mnenje. Odločam se med omenjenima zadevama v naslovu.

SS motorji so mi zakon že od nekdaj in zato mi je Ninja ql, me pa moti ker je 2valjna in je vprašljivo za koliko časa bi jo imel. Poleg tega pa ne vem, kako bi se obnesla, če bi imel še sopotni/-ka/-co.

Yamaha (naked) sicer nima zvoka ss, je pa 4valjna. Ovira zna biti izpit, ker ne vem kaj bodo zbluzili s tem zakonom. Sicer ne vem kako se naked obnese pri višjih hitrostih (nima nobene zaščite pred vetrom - šipe), je pa "dologoročno" gledano bolj primeren. Sorazmerno je tudi večje finančno breme. Glede na to da imam omejitev 25kw in jo bom po novem zakonu še nekaj časa imel, se mi zdi vseeno bolj "ugoden" nakup Yamahe, četudi jo dam zablokirati, bo še vedno manj dela s prestavljanjem in lepši zvok, poleg tega pa bom lahko blokado odstranil in bom imel motor za dalj časa, kajti 250ccm predvidevam, da bom v roku parih let menjal.

Ja SS motorji so mi zakon, toda nov je precej dražji, z apn6 na 120HP+ se mi zdi prehuda razlika, + za daljše relacije kot sem informiran niso ql, + na ss motor težje vzameš prtljago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je ducati S2R (75 km) primeren motor za začetnika in koliko se sploh splača odšteti za prvi motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj me mika 749 :)

zakaj če se boš bolj matral z njim kot z monstrom..

sicer pa dučeja kupovat za prvi motor? mislim tolk denarja dat (v primerjavi s konkurenco) za prvi motor ko itak ne veš če ti bo sploh pasal..

ne vem no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te zanima kolega prodaja monstra 1000, je bil tud njegov prvi motor spljoh, pa je bil zelo zadovoljen, no in še zmeri je :)

V dobrem mescu se je že kar fajn pelov, glede na to da je bil brez iskušenj, sem mislu da ga bom mogu na prvi skupni furi kej čakat, pa sem mogu kar odpirat da sem ostal lahko za njim :), tko da je super motorček za začetnika

Lahk mu en PM spustiš če te kaj zanima kako se obnese za prvi motor, nick ima BokoNm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te zanima kolega prodaja monstra 1000, je bil tud njegov prvi motor spljoh, pa je bil zelo zadovoljen, no in še zmeri je :)

Sori, 1000-kubični Ducati pa ni primeren za začetnika, pa če se kdorkoli na glavo postavi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurja me ne zanima, nimam izkušenj, ducati mi je všeč in slej ko prej ga bom tud imel, 749 mi je zanimiv zdaj, kasneje v vsakepm primeru pristanem na Monstru. Se splača kupovat na koncu sezone ali naj počakam do pomladi? Izbira je zdaj večja, cene so malo nižje, vprašanje kaj se bo dobilo kasneje in za koliko :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!