Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Iščem motor za malo raslo punco, 160cm. Hmm....Trenutno gledam za Ducati Scrambler, ker je sedež samo 770mm višine.. Gledamo da ima motor vsaj ABS in max. 8000€. V glavnem malo rabljeno, 2-3 leta. Ktm 790 Duke je tudi v možnosti, sam višina sedeža je 830 ?. Vem da se v križih spusti, sam ne vem koliko je max. Kakšna ideja? 

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dolenc100 pravi:

Iščem motor za malo raslo punco, 160cm. Hmm....Trenutno gledam za Ducati Scrambler, ker je sedež samo 770mm višine.. Gledamo da ima motor vsaj ABS in max. 8000€. V glavnem malo rabljeno, 2-3 leta. Ktm 790 Duke je tudi v možnosti, sam višina sedeža je 830 ?. Vem da se v križih spusti, sam ne vem koliko je max. Kakšna ideja? 

honda rebel 500?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW F650CS za naučit, potem naprej . 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, krucymucy pravi:

Previsok.

pol pa ninđa ... najbolje RR .. tok je nizka, da v vsakem ovinku s kolenom po tleh porajsam :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 160 cm višine bo 77 cm sedež previsok, ker bo komaj stala na prstih.

Jaz sem visoka 175, pa vedno izbiram motorje s sedeži do 80 cm. Tako sem taman na komot in lahko samostojno upravljam z motorjem kjerkoli, tudi na slabših terenih.

Vzemi v obzir, da se lahko novejši motorji znižajo za ca.2 cm.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima keš za novega naj pogleda še Triumph Bonneville (se ali t120 ali street cup..). Za točne višine sedežev bo pa @thumper vedel.

Tak motor bo tudi čez 10 let kul, pa še cene ne bo dosti izgubil.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dolenc100 pravi:

Iščem motor za malo raslo punco, 160cm. Hmm....Trenutno gledam za Ducati Scrambler, ker je sedež samo 770mm višine.. Gledamo da ima motor vsaj ABS in max. 8000€. V glavnem malo rabljeno, 2-3 leta. Ktm 790 Duke je tudi v možnosti, sam višina sedeža je 830 ?. Vem da se v križih spusti, sam ne vem koliko je max. Kakšna ideja? 

Je začetnica oziroma z bolj malo izkušnjami? V tem primeru ne išči čoper variante zaradi nizkega sedeža. Ker bo slabše, kot, če bo dosegla tla samo z eno nogo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Za 160 cm višine bo 77 cm sedež previsok, ker bo komaj stala na prstih.

Jaz sem visoka 175, pa vedno izbiram motorje s sedeži do 80 cm. Tako sem taman na komot in lahko samostojno upravljam z motorjem kjerkoli, tudi na slabših terenih.

Vzemi v obzir, da se lahko novejši motorji znižajo za ca.2 cm.

77cm ni visoko, je zelo ugodna mera. Medtem ko dukejevih 83 je pa že kar veliko, tudi zame. Odvisno od širine sedeža tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre oseba raje v par trgovin, da sproba motorje kateri ji sedejo. Meni se zdi mt03 taka super igracka za nizje osebe.

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Za višino 160 cm, je 77 cm previsok. Komaj s prsti bo prišla do tal ali pa sploh ne.

Tu je več dejavnikov, od širine sedeža, do doooolgih nog :P

Ampak višine do 80cm so ugodne, pa bolj mal jih je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Arzen pravi:

Naj gre oseba raje v par trgovin, da sproba motorje kateri ji sedejo. Meni se zdi mt03 taka super igracka za nizje osebe.

Ima frend...tud nizji...sprobal takrat in bil pozitivno presenecen...se vedno jo ima in je ne da...nagovarjam...

Mislim okoli 170cm...v teniskah le ena noga v moto cevljih solidno obe...ni spuscen mopi...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Za višino 160 cm, je 77 cm previsok. Komaj s prsti bo prišla do tal ali pa sploh ne.

js bi predlagu neki, pa verjetn nau njenmu decu ušeć :P

včasih so mele nizkorasle punćke hondo cbf500

kot sem že predlagal .. je tudi ninja 650 precej nizka ... če pa še stanjša sedež in odvečno peno s strani odstrani ... to je to ... ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na yamaho MT07 naj se gre probat usest. Na papirju ni tako nizka, ampak je pa zelo lahek motor.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Za višino 160 cm, je 77 cm previsok. Komaj s prsti bo prišla do tal ali pa sploh ne.

kawasaki z650 bo povsem primeren...pa kakšna yamaha mt07

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Tu je več dejavnikov, od širine sedeža, do doooolgih nog :P

Ampak višine do 80cm so ugodne, pa bolj mal jih je.

Bolj kratke noge... ? , Bomo šli pogledat še MT 07, Kawasaki er 6 je malo previsok. Honda Hornet PC 41 ima 800mm, pa komaj s prstki do tal doseže. Je pa pri Hondi nekoliko širši sedež, bolj bi bilo, da bi bil nekoliko ožji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, dolenc100 pravi:

Bolj kratke noge... ? , Bomo šli pogledat še MT 07, Kawasaki er 6 je malo previsok. Honda Hornet PC 41 ima 800mm, pa komaj s prstki do tal doseže. Je pa pri Hondi nekoliko širši sedež, bolj bi bilo, da bi bil nekoliko ožji.

ER6 aka ninja 650 je 79cm. To je precej nizko za nakede. Imaš še opcijo nižanja sedeža in motorja. Ko je moja še imela idejo da bo naredila izpit, sva gledala Vulcan S (isti šit od agregata kot prej omenjeni) višina sedeža 71 cm. Vendar...mi ni všeč da so noge hudo naprej. Je pa zelo lušten moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, dolenc100 pravi:

Iščem motor za malo raslo punco, 160cm.

Moja :inlove: nekaj malega več v višino, pa vozi tole...

0024.thumb.JPG.96bf438ec49945a4bfd2a951bb06913c.JPG

Spuščen v križih 2,5cm zadaj pa original. Ponižan bi bil sigurno BP. Pred tem je vozila MT07 (original).

DSC03814.thumb.JPG.05f7d4a4c28fd875938e84c877bfb323.JPG

V primeru, da ni ravno začetnica, se najde še kaj podobnega, so že predlagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, maus said:

Versaće 650 ? ... sicer pa .. raj ne ker to sune preveč :huh: 

 

Versace bo dober ja... Problem pri Versaceju je da grozn butne, in vsi ko so veliki se kar stojijo k motor ze odpele... Tko da mors se predn das gas ze orenk sedet!  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!