Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

ne vem.. načeloma za 800 triple vem , da na tigru ni nobenih problemov od začetka do sedaj..tudi 1050 naj bi bili v redu.. boš pa moral motor kar sam raziskat kaj in kako je bilo z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1050 mašina ima dolgo evolucijo. Nekih hib pri tako novem motorju mislim, da ni. Pri starejših so znali biti kakšne fore, ko je šel stator ali regulator, pri Tigru 1050 nekateri menjajo kable, ker da tovarniški so pretanki. Ampak v splošnem je ta trivaljnik res dobra mašina in motor, kljub starejši zasnovi, se dobro pelje (verjetno si si pogledal kakšne teste na yt). Jaz  ves čas ob strani razmišljam, če bi si spet vzporedno omislil še enega Tigra 1050...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, dlicen pravi:

1050 mašina ima dolgo evolucijo. Nekih hib pri tako novem motorju mislim, da ni. Pri starejših so znali biti kakšne fore, ko je šel stator ali regulator, pri Tigru 1050 nekateri menjajo kable, ker da tovarniški so pretanki. Ampak v splošnem je ta trivaljnik res dobra mašina in motor, kljub starejši zasnovi, se dobro pelje (verjetno si si pogledal kakšne teste na yt). Jaz  ves čas ob strani razmišljam, če bi si spet vzporedno omislil še enega Tigra 1050...

:angryrant1:   ..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, thumper said:

različna tržišča različne moči .. moj boni ima od 67 do 69 konjev uradno..

mogoče je bil paden na mestu.. lahko je pa človek , ki mu je črna všeč..mat je pa itak zakon.. :D  lahko je tudi folija.če ne boš vprašal in potem preveril na licu mesta ne boš nikoli vedel..

Prebarvan na mat.. bojda nikoli na tleh. 

Nah.. take stvari mene motijo. Barvan ker mu je tako bolj vsec..

 

za 8k trenutno ni motorja za kupit.. zal mi je tistega 1050 ktm advja, ki je bil prodan predn sm js koncal s sluzbo:angryrant1:

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ukica pravi:

Prebarvan na mat.. bojda nikoli na tleh. 

Nah.. take stvari mene motijo. Barvan ker mu je tako bolj vsec..

jaz ga nebi barval..folija je zakon - pri moji drži od 2012 .. ajde na par mestih če se je kaj obdrgnilo je postala zaglajena.. odstopila ni še nikjer  sama od sebe..

nekaj - vzemi merilec debeline laka s sabo..če bo povsod približno enaka debelina potem je res samo prebarvan..če je bil kitan bo merilec pokazal ..pri triumphih je črna mat za doplačilo - in verjetno pride barvanje vsaj pol ceneje pri nas..

pa še to - če želi lastnik imeti črn mat motor - tovarna ga pa ne dobavlja? vzameš najcenejšo barvo in prebarvaš - vem za goldwinga , ki so mu na hondi pri 0 km sneli vse plastike in so šle na barvanje v prla belo - edini take barve tistega letnika..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, thumper said:

jaz ga nebi barval..folija je zakon - pri moji drži od 2012 .. ajde na par mestih če se je kaj obdrgnilo je postala zaglajena.. odstopila ni še nikjer  sama od sebe..

nekaj - vzemi merilec debeline laka s sabo..če bo povsod približno enaka debelina potem je res samo prebarvan..če je bil kitan bo merilec pokazal ..pri triumphih je črna mat za doplačilo - in verjetno pride barvanje vsaj pol ceneje pri nas..

Se absolutno strinjam, ampak mene take zadeve odbijejo. 

Ja razumem tudi da nov motor je samo v salonu, ampak pizdarija no.. kje bom jaz cez 3 leta prodal prestrihan motor? :) 

Nepremicnina..

Pa me tudi ne moti, ce je bil paden - ce je bil primerno pooravljen.. ne pa neki na pol.

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ga je novega polimala.. aja :)itak se ne bo prodajal ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, thumper pravi:

moja ga je novega polimala.. aja :)itak se ne bo prodajal ..

Pri svoji starosti se nisi ugotovu,da vsaka stvar naprodaj....hehe...tud jz zaenkrat nimam namena kaj prodat a.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, ukica said:

Prebarvan na mat.. bojda nikoli na tleh. 

Nah.. take stvari mene motijo. Barvan ker mu je tako bolj vsec..

 

za 8k trenutno ni motorja za kupit.. zal mi je tistega 1050 ktm advja, ki je bil prodan predn sm js koncal s sluzbo:angryrant1:

A tuna je ze najdla drugo stalco?

 

se je pa pojavla capona 1200 za 10 kek. Mal optimisticno nastavleno, se mi zdi. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem kupil rabljen motor brez praske, xj6, rumene barve, preverjena zgodovina, prvi lastnik, osebno poznanstvo.

v istemu tednu kot je bil pripeljan domov je bil razdren in vse rumeno je šlo na barvanje. na perla belo...

za vsak slučaj sem poleg rumenega motorja slikal še dnevni časnik, pač za datum in stanje na ta dan. ter zopet s časopisom slikal ko je bil sestavljen v beli barvi.

ko sem ga nato prodajal ga je naključni mimoidoči kupil takoj ko ga je videl, ko se je razlagal iz kombija pred KMC-jem v ljubljani...

 

toliko o temu, da barvan motor ni goden za nakup...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

A tuna je ze najdla drugo stalco?

 

se je pa pojavla capona 1200 za 10 kek. Mal optimisticno nastavleno, se mi zdi. 

Ne se. 

ah 10k za 2015 capo je cca 2 jurja prevec.

 

no meni barvan motor ni vsec.. ce je ze zbit nej bo dan nazaj v orginal in finito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Kugelschreiber said:

A tuna je ze najdla drugo stalco?

 

se je pa pojavla capona 1200 za 10 kek. Mal optimisticno nastavleno, se mi zdi. 

Sem ravno danes zasledil.. ce mislis da je capo optimisticno zastavljen..

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14045902

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14050159

brez abs, aprcja.. srecno s prodajo :) 

 

zadnic je en prodajal tuonota 1100, letnik 2015 aprc za 9.5k

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN...epska saga o ženinem iskanju motorja je dobila konec...mogoče poseben...kot je ona sama...samo vseeno čuden:

spacer.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Buschi said:

IN...epska saga o ženinem iskanju motorja je dobila konec...mogoče poseben...kot je ona sama...samo vseeno čuden:

spacer.png

 

 

Scarver. To je ustrezalo csem kriterijem? Znacka res dela cuda. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Buschi pravi:

IN...epska saga o ženinem iskanju motorja je dobila konec...mogoče poseben...kot je ona sama...samo vseeno čuden:

spacer.png

 

Moji ženi je ta  motor in Diavel najbolj sedel . Men ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem - kupim, rabljeno, čim novejšo in lepo ohranjeno Honda VT 1100 Shadow

Hvala tudi za vse informacije o nakupu tega motocikla!!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ukica pravi:

Recimo. Jutri uredimo se vse formalnosti :) 

Boš pokazu v soboto? ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, ProdriveR said:

A uno rumeno, k je bla hitro umaknjena z neta? :) 

Drgač pa čestitke ?

Skoraj, pa mi je 30min pred dogovorjeno uro ogleda poslal sms da noce prodat ker neve kaj bi potem naprej kupil.. Tista je bila samo aprc.. ta ima se abs, 2 leti mlajsa :) 

6 minutes ago, mladench said:

Boš pokazu v soboto? ???

Ja, zelo verjetno pridem.. ce dobim nove gume :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, ProdriveR said:

A pa je bla na avto.net-u??  Kere gume pa boš nataknu gor??

Ne ni bila :D 

Uh, dobro vprasanje; absolutno bi dal GP Racer D211, ampak 305€ set je hudo prevec.

Verjetno Conti SportAttack2 k dobim set za dobro ceno. Druga opcija je Bridgestone S22. Tretja opcija je pa spredi gp racer, zadi pa mitas:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Ne ni bila :D 

Uh, dobro vprasanje; absolutno bi dal GP Racer D211, ampak 305€ set je hudo prevec.

Verjetno Conti SportAttack2 k dobim set za dobro ceno. Druga opcija je Bridgestone S22. Tretja opcija je pa spredi gp racer, zadi pa mitas:lol1:

4 opcija pirelli supercorsa?.čestitam za mopija..varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!