Skoči na vsebino

KTM EXC 125, Husqvarna WRE 125


Neko

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem. Mene pa zanima če ima kdo že kakšne izkušnje z motorjema KTM EXC 125 in Husqvarno WRE 125? Če mi lahko pove prednosti, če se vam zdi motor vredu, slabosti........

Hvala za odgovore! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa WR zgleda skor isto kot kroska z lučjo, WRE 125 (ima še žmigovce in večji tank) pa dost bolj podobn zgleda endurcu.

KTM EXC 125 je pa skor isti k Husa WR 125 torej ful hard enduro z 15 konji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej k maš tak motor se itak tam voziš, k ni policajev. Sploh pa če kir pržge lučke pa gre za tabo nima šans. ti sam zaviješ lepo na eno stransko cesto pa v hosto pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Husqvarna WR 125 ima v katalogu zapisanih 15 KM ali 11 kW tako, da bi jo načelno lahko vozil, ker v homologaciji kWje zaokrožijo na celo število, v tem priemru 11kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem KTM 125 EXC, je cross motor (zvok cross, zadaj ta velik zobnik, 6 prestav) s prednjo in zadnjo lucjo. Moj je imel 35 konjev, vendar je bilo v prometni 11 kW( lahko ga vozis s 16 leti), mozna registracija za dva potnika. Masa okrog 100 kg. Bil sem zadovoljen z njim, po terenu trga, ce se pa prevec po asfaltu vozis pa lahko ribne- lastnosti navitih dvotaktarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj brata vozi Huso. Na začetku je okleval tudi tako kot ti. Odločil se za huso. Novih hus sploh ni za dobiti, zato sva iskala rablenjega. Najprej je hotel SM model in teh enostavno ni. Nato sva iskala rabljenega. Precej teško sva našla dober motor, že tko al tko jih je malo dobrih pa še manj. Sedaj je zelo zadovoljen! Problem je edino v prodaji rezernih delov ker v tovarni neki strajkajo in delov, ki niso na zalogi pri uvozniku, jih pač ni za dobit. Kr se pa tiče uvoznikov se pa tudi točno ne ve kdo je! Načeloma sem za Husqvarno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je edino v prodaji rezernih delov ker v tovarni neki strajkajo in delov, ki niso na zalogi pri uvozniku, jih pač ni za dobit. Kr se pa tiče uvoznikov se pa tudi točno ne ve kdo je! Načeloma sem za Husqvarno!

Ni problamov za dele, poklič gilmotosport (041 643 025) oni so tudi uvozniki, je pa treba včasih mal počakat za dele. (10-14 dni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ok. Sam mene zanima če ma kir kakšne izkšne z tema dvema motorjema ali se ju splača kupit ali ne?

Sin JanezaD ima WRE, njihov sosed pa WR. Pa zdi se mi, da jo JanezD prodaja. Če bo kaj brskal po forumu se bo sigurno oglasil, drugače mu pa pošlji osebno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Imel sem KTM 125 EXC, je cross motor (zvok cross, zadaj ta velik zobnik, 6 prestav) s prednjo in zadnjo lucjo. Moj je imel 35 konjev, vendar je bilo v prometni 11 kW( lahko ga vozis s 16 leti), mozna registracija za dva potnika. Masa okrog 100 kg. Bil sem zadovoljen z njim, po terenu trga, ce se pa prevec po asfaltu vozis pa lahko ribne- lastnosti navitih dvotaktarjev.

A je možno sedaj registrirat motor kot je exc (ker nima smernikov)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zej vm pa js mal povem kuko je! Eni ste se mal zlagal k zgleda nimate prov preveč pojma! <_< Husa WRE ima lahko gladko tm okol 32 KM oz. 24kW! Razlika o WR in WRE je očitna o tem da ma WR ene par cm daljše multizerje, in da nima tok elektronke! Če boš kupoval EXC al pa WR je to motor samo za u teren in skoraj nič za na cesto, s takmu motorjam! na kratko maš dosti storškov! O:-) Tako da si mal premisel kaj si boš kupu pa kje se boš vozil!!? Moja husa mi je bla zelo ušeč in moči na terenu bi lahko mela mal več sam pride se pa vsepovsod kot EXC če maš že mal prakse! Aja svojga motorja prejšen teden prodal! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sin JanezaD ima WRE, njihov sosed pa WR. Pa zdi se mi, da jo JanezD prodaja. Če bo kaj brskal po forumu se bo sigurno oglasil, drugače mu pa pošlji osebno sporočilo.

je ze prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WRE 32KM

WR 39KM

EXC 40KM(nism si prepričan)

LC2 28KM

sošolc ma EXC-ja pa pravi da je res ta prav motor za offroad!!! :yea2: :yea2: :yea2:

drgač pa EXC mislim tam okol 28 KM!!! :hmm: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj sošolc ma ktm EXC-ja in pravi da je res ta prav motor za offroad!!! :yea2: :yea2: :yea2:

drgač pa mislim da ma okol 38KM!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Yamaho tdr 125 in je baje Ktm ov motor isti kot od yamahe oz ktm ima yamahin motor z majhnimi modifikacijami vplinjaca in izpuha. Za vse ktm je mas mikrofilme na strani www.motofiches.com

KTM ma dellortov voplinajc medtem ima yamaha mikunija 28mm.

Pa izpuh pri yamahi ma katalizator mislm da ga ktm nima... Tud ktm ma bols sound pa mal mocnejs mislm da je za ene par konjev tm 1-3PS vec. Yamaha ma 25 Ps in dosezem hitrost cez 140km/h po stevcu pa okol 150km/h ga ni cestnega motorja 125cc k bi te u pospeskih nazgal razen cagiva mito bi pa pomoje sla mem. Rs Aprilia se poserje Nsr pa Tzr Tud.

moj motor ma 38000km pa dela tip top se nikol ribnu sam 1 bat menu. Sam baje da so avstrijci neki na ktm ih drkal in baje da te masine kr dost crkujejo in ribajo. Mislm da so japonci ze vedl kok konj naj bi mela taka masina da dela oni so pa sli to navijat pol pa pizdarije.

En nasvet fantje sam pejte stran od 2t motorjev to so jajca mopedi in zrejo velik pa se olje je treba tankat pa menjave batov na 20,000km itd....

4T motor dela 10x Bols

Premislte pa prodajte te jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha ma 25 Ps in dosezem hitrost cez 140km/h po stevcu pa okol 150km/h ga ni cestnega motorja 125cc k bi te u pospeskih nazgal razen cagiva mito bi pa pomoje sla mem. Rs Aprilia se poserje Nsr pa Tzr Tud!

kr sanjaj ja!! :zzz: :zzz:

o hitrosti bi še MOGOČ verjel da pa spizdi aprilio pa nsr?????????? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Yamaho tdr 125 in je baje Ktm ov motor isti kot od yamahe oz ktm ima yamahin motor z majhnimi modifikacijami vplinjaca in izpuha. Za vse ktm je mas mikrofilme na strani www.motofiches.com

KTM ma dellortov voplinajc medtem ima yamaha mikunija 28mm.

Pa izpuh pri yamahi ma katalizator mislm da ga ktm nima... Tud ktm ma bols sound pa mal mocnejs mislm da je za ene par konjev tm 1-3PS vec. Yamaha ma 25 Ps in dosezem hitrost cez 140km/h po stevcu pa okol 150km/h ga ni cestnega motorja 125cc k bi te u pospeskih nazgal razen cagiva mito bi pa pomoje sla mem. Rs Aprilia se poserje Nsr pa Tzr Tud.

moj motor ma 38000km pa dela tip top se nikol ribnu sam 1 bat menu. Sam baje da so avstrijci neki na ktm ih drkal in baje da te masine kr dost crkujejo in ribajo. Mislm da so japonci ze vedl kok konj naj bi mela taka masina da dela oni so pa sli to navijat pol pa pizdarije.

En nasvet fantje sam pejte stran od 2t motorjev to so jajca mopedi in zrejo velik pa se olje je treba tankat pa menjave batov na 20,000km itd....

4T motor dela 10x Bols

Premislte pa prodajte te jajca

h h h tdr ma cist isto masino k pa DT... pol ma Dt masino od ktm-a lol dobr se slis sam pomoje ni res .... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!