Skoči na vsebino

KTM EXC 125, Husqvarna WRE 125


Neko

Priporočene objave

hehe sej na avtonetu sm usak dan tko d ni panike in z tujino imm tudi zveze ;) kr živim tle ob meji z Italjo samo pr uvozu iz tuji je problem kr morš še enkrt homologacijo in pole neka potrdila od generalnega uvoznika si morš zrihtat itd... tko d če imš malo dnarja se ti ne splača, je pa pametno pogledat za kako krosko kr tm se ne rabi registracije tko da use te pizd*** odpadejo..

LP

Ql ql pol, za krosle se pa itq splača, sploh če si tko bliz Italije :D . Uglavnem velik sreče pri iskanju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Imel sem KTM 125 EXC, je cross motor (zvok cross, zadaj ta velik zobnik, 6 prestav) s prednjo in zadnjo lucjo. Moj je imel 35 konjev, vendar je bilo v prometni 11 kW( lahko ga vozis s 16 leti), mozna registracija za dva potnika. Masa okrog 100 kg. Bil sem zadovoljen z njim, po terenu trga, ce se pa prevec po asfaltu vozis pa lahko ribne- lastnosti navitih dvotaktarjev.

pa so res deli za KTM-ja drazji kot za vstale endurce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

bolj predlagam strani kot so mobile.de, motoscout.at,...

sploh pa ne more se dat okvirne cene koliko stane ktm 125 "ni važn letnik" :lol1: večje bedarije že dolgo nisem slišal...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo ve koliko stane KTM 125 Supermoto ni važn letnik??????

Takega idiotskega vprašanje že dolgo nisem prebral/slišal. Drugače pa KTM 125 supermoto ne obstaja tovarniški, so samo predelave iz endure v supermoto in še to zelo redki. Drugače imaš pa internet pa si poglej cene rabljenih, vendar v Sloveniji ga ne boš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tud tovarniski KTM supermoto 125 in sicer se model imenuje STING.... Zadeva je se najbolj podobna DUKU I....

uf to je že stara zadeva, ni pa to tak supermoto kot imajo fanjte tukaj v mislih... je tako kot si povedal, kot duke I

se je pa letos tudi en prodajal na avtonetu ;)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
Mene zanima če ma husqvarna wre 125 isto mašino kot husqvarna cr 125

razlikujeta se v izpušnih kanalu na celindru in fergazerju. pa še kaka malenkost ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ma husqvarna wre 125 isto mašino kot husqvarna cr 125

wre se dost razlikuje od cr... ma precej mn moči... husqvarna wr bi pa znala met skorej isto masino kot cr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wre se dost razlikuje od cr... ma precej mn moči... husqvarna wr bi pa znala met skorej isto masino kot cr..

CR vec al mn ma masino ko WR, edin elektronka je sigurno druga, pa zadnje vzemetenje je mal drugac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CR vec al mn ma masino ko WR, edin elektronka je sigurno druga, pa zadnje vzemetenje je mal drugac

a vzmetenje je del mašine? in ne,nimata iste mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

kaj potem se da registrirat WR model za na cesto z izpitom A1??

razmišljam o nakupu tega motora ali pa aprilia RS 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj potem se da registrirat WR model za na cesto z izpitom A1??

razmišljam o nakupu tega motora ali pa aprilia RS 125.

EXC 125 in Husqvarna WR 125 sta homologirana motorja, primerna za na cesto. V prometni imata napisano po okrog 3-4kW. Kupi in gasa. Pa še kamion delov zraven, za vsak slučaj :D

Sam bi šel na novo Husqvarno WR 125, pred časom se je prodajala NOVA, v trgovini za 4000€. :) Imaš osnovo za zbijanje cene rabljenim modelom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, hvla za info. ;)

pr men glih ko sm se za nekej odloču vidm neko supr ponudbo pa pol nevem... :D

sej najbrž bom aprilio usen kšno rableno pa kšn rabln pocen kros pa bo za isti dnar 2 motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

No...odločil sem se za nakup endurca... naj vam že takoj na začetku povem, da sem iskal nekaj okrog 125cc, 2t. Motor bo prišel v poštev samo za umirjeno, brez kakršnihkoli nabijanj gasa oz skokov, po gozdnih poteh, makadam poti na bližnjo goro in mogoče po cesti max 4-5km do prijatelja in nazaj. V oči sta mi padla KTM LC2 in EXC 125... ker so lc2 starejši modeli pa tudi exc se mi zdi boljši sem zasledil oglas, in me zanima vaše mnenje.

http://www.avto.net/....asp?ID=6080129

Motor naj bi imel po generalni( ki je bila prejšnje leto ob tem času) okoli 20h..sepravi naj bi bil zelo malo in umirjeno vožen...ob nedeljah po gozdu. "Nima prometnega"..hm ?

Use vaša mnenja so dobrodošla..hvala!

(Če bi se odločil za nakup-mislim da bi zadostovalo če bi naredil samo servis svečka,olje...mislim da bata ne bi bilo potrebe. ?

Popravljeno . Popravil goba8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!