Skoči na vsebino

KTM EXC 125, Husqvarna WRE 125


Neko

Priporočene objave

Glede smernikov, ko sem registriral motor jih nisem imel pa je šlo skoz... Mogoče kdo ve, a obstaja serijski EXC supermoto?

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a, ni blo žmigavcev. Bili so samo sprednji samo niso delali, zadaj pa jih sploh ni bilo... Glede KTMa sem jih najdu na bikepics ampak jih je zelo malo... Naj bi bilo nekaj tazga:

ktm-125sm-99-bikepics-438569.jpg

Ful lep :OK: Sam a je tole že serijsko SM al so sam gume take... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a, ni blo žmigavcev. Bili so samo sprednji samo niso delali, zadaj pa jih sploh ni bilo...  Glede KTMa sem jih najdu na bikepics ampak jih je zelo malo... Naj bi bilo nekaj tazga:

ktm-125sm-99-bikepics-438569.jpg

Ful lep :OK:  Sam a je tole že serijsko SM al so sam gume take... :doze:

joj bi ga meu :wub: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep,neki tacga je blo lani se mi zdi v padovi,ktm exc supermoto z blokado na 15KM,zgledou je pa tko kot so bli pač exc-ji tistga letnika.ful lep 125,res :)

ampak ste (smo) pa mal offtopic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

LP!!!!

No pa dajmo malo pogret zadevco!!!

Lahk povem da sem zaenkrat še zadovolni lastnik Husqvarne WRE!!

me pa zanima kok kej zdržijo te motorji mislm kot so sklopka, bat...itd??

pa še kje je blokada??

lp! dule :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

Zanima me če se hard enduro kvari kaj manj od krosa,seveda govorimo o odblokiranem hard endurotu.

aja sm pozabu gorej povedat da imam v mislih 125 2t krosa in endurota... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

Zanima me če se hard enduro kvari kaj manj od krosa,seveda govorimo o odblokiranem hard endurotu.

aja sm pozabu gorej povedat da imam v mislih 125 2t krosa in endurota... :winkiss:

Use je odvisn od tega kok ga tišiš, pa tut od tega kok je motor nasploh ohranjen. :closedeyes: Če imaš v mislih hard enduro kot je npr. husqvarna wr je to ubistvu krosla z lučmi in vsemi potrebnimi zadevami za na cesto in za registracijo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Use je odvisn od tega kok ga tišiš, pa tut od tega kok je motor nasploh ohranjen. :closedeyes: Če imaš v mislih hard enduro kot je npr. husqvarna wr je to ubistvu krosla z lučmi in vsemi potrebnimi zadevami za na cesto in za registracijo. :P

Čeprav še vedno wr ni ravno primerna za cesto. Pač tolko da lahko dobiš tablice če že morš kje kaj malega po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še vedno wr ni ravno primerna za cesto. Pač tolko da lahko dobiš tablice če že morš kje kaj malega po cesti.

Ja sej hard enduro seveda ni za na cesto, pč ima vse potrebno za registracijo :D , kar pomen, da greš z njo lahko tut kdaj pa kdaj po kšni cesti :P

kokr jst vem WR ni za na cesto ker ima drugo vzmetenje in drugi disk!! WRE ima pa isto vzmetenje in diske kot SM125S!!

Če misliš v smislu vožnje po cesti ni narejena za vožnjo po cesti, ampak po hard terenu :OK: . Če pa misliš glede registracije pa jo lahko registriraš in se z njo normalno voziš po cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

exc in wre nista sploh v isti klasi.

exc=wr(enduro racing mašine)

wre=dt=aprilia rx=lc2(s tem da ima wre najbolše vzmetenje tle) dualsport

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sepravi se mi bol splača kroslo nabavit kot pa hard endurota... tnx za inf.

jah odvisno zdaj kje se voziš če se po terenu voziš te lahko tudi gdaj dobi tema in potem brez luči ne prideš daleč!! sevda je pa pri krosih manj elektronike!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sepravi se mi bol splača kroslo nabavit kot pa hard endurota... tnx za inf.

Ti kr kroslo kupi, če se misliš furat po terenu :OK:, sam pol pazi kakšno boš kupil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr kroslo kupi, če se misliš furat po terenu :OK:, sam pol pazi kakšno boš kupil :D

Naj samo pšovem, da razlika med kros in hard enduro motorji ni samo v lučeh. Pri enduro je vzmetenje mehkejše, menjalnik je povsem drugačen in ne nazadnje zadnje kolo je 18 colsko, pri kros pa 19.

Na terenu se to občuti tako, da je enduro vozen, kros pa nevozen. Prav tako, kot je na kros progi hard enduro motor komaj pogojno vozen.

Ko pa omenjate še soft enduro mopede, je pa zadeva taka, da pri soft enduro je mišljena vožnja po asfaltu, makadamih in morda kolovozih. In konec. Za na teren so neuporabni.

To velja za hard vožnje. Za vozakanje okoli hiše je pa itak vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja wre se na terenu čist dobro odnese!!! samo v določenih momentih jo zmatra za moč drugače pa kar vredu endurca za navadit!!! saj tako jaz mislim!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja wre se na terenu čist dobro odnese!!! samo v določenih momentih jo zmatra za moč drugače pa kar vredu endurca za navadit!!! saj tako jaz mislim!! :)

Seveda je, jo je frend imel, se je z njo pelov povsod kjer so se pelal tut tipi s crf450 ipd. Dost moči sam morš jo znat izkoristit :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wre je res fajn mašinca, sm jo vozu od enga frenda in to je biu tudi vzrok za mojo odločitev d grem naprej na offroad motorje, samo sm pršu do zaključka d bo za začetek bujši enga krosa nabavit in bo kr u štartu sm mislu glih wre nabavit samo jih je problem dobit tle prnas..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wre je res fajn mašinca, sm jo vozu od enga frenda in to je biu tudi vzrok za mojo odločitev d grem naprej na offroad motorje, samo sm pršu do zaključka d bo za začetek bujši enga krosa nabavit in bo kr u štartu sm mislu glih wre nabavit samo jih je problem dobit tle prnas..

LP

Težko jih je dobit ja :glare: , poglej še mau v tujino ali pa pogosto spremljaj (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa se bo že kaj najdlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej na avtonetu sm usak dan tko d ni panike in z tujino imm tudi zveze ;) kr živim tle ob meji z Italjo samo pr uvozu iz tuji je problem kr morš še enkrt homologacijo in pole neka potrdila od generalnega uvoznika si morš zrihtat itd... tko d če imš malo dnarja se ti ne splača, je pa pametno pogledat za kako krosko kr tm se ne rabi registracije tko da use te pizd*** odpadejo..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!