Skoči na vsebino

KTM EXC 125, Husqvarna WRE 125


Neko

Priporočene objave

Mam Yamaho tdr 125 in je baje Ktm ov motor isti kot od yamahe oz ktm ima yamahin motor z majhnimi modifikacijami vplinjaca in izpuha. Za vse ktm je mas mikrofilme na strani www.motofiches.com

KTM ma dellortov voplinajc medtem ima yamaha mikunija 28mm.

Pa izpuh pri yamahi ma katalizator mislm da ga ktm nima... Tud ktm ma bols sound pa mal mocnejs mislm da je za ene par konjev tm 1-3PS vec. Yamaha ma 25 Ps in dosezem hitrost cez 140km/h po stevcu pa okol 150km/h ga ni cestnega motorja 125cc k bi te u pospeskih nazgal razen cagiva mito bi pa pomoje sla mem. Rs Aprilia se poserje Nsr pa Tzr Tud.

moj motor ma 38000km pa dela tip top se nikol ribnu sam 1 bat menu. Sam baje da so avstrijci neki na ktm ih drkal in baje da te masine kr dost crkujejo in ribajo. Mislm da so japonci ze vedl kok konj naj bi mela taka masina da dela oni so pa sli to navijat pol pa pizdarije.

En nasvet fantje sam pejte stran od 2t motorjev to so jajca mopedi in zrejo velik pa se olje je treba tankat pa menjave batov na 20,000km itd....

4T motor dela 10x Bols

Premislte pa prodajte te jajca

h h h tdr ma cist isto masino k pa DT... pol ma Dt masino od ktm-a lol dobr se slis sam pomoje ni res .... :blink:

Ja ravn to sm dele razmišlu :hmm: :hmm: :hmm:

DTjka ma isto mašino kt TDRka sam da ma TDRka kokr vem neki poštimane prenose da je motor mal bl primern za na kšno potovanje...no če ma pa TDR isto mašino kt KTM pol mam tud jst na DTjki isto mašino kt KTM:lol :lol: :lol: :lol:

P.S.:Ja itak da z TDRko počš vse cestake...po moje da ti še R1 ne seže do kolen :xx: :lol: :lol: :lol:

K ti bo en pošten 125 cestak nasprot pršu boš hit spremenu mnenje, če pa ti gledaš original iz trgovine cestaka pa tvojo odprto TDRko(cestak:15HP, ti:25HP)pol pa ne rečm da ga pihnš, k ti bo pa en iz tapravo cagivo mito pršu uštric te pa nebi v tablco gledu :lol1: ...vrjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
dj povjte kk vzamem vn iz izpuha blokado pri KTM 125 LC 2,in kje so še blokade

lp,

Ti to raj pel k mehaniku k če ne znaš boš sam še kej zjebu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj sošolc ma ktm EXC-ja in pravi da je res ta prav motor za offroad!!! :yea2: :yea2: :yea2:

drgač pa mislim da ma okol 38KM!! :OK: :OK: :OK:

A ima ta tvoj sošolc owner's manual, da ga prefotokopiram (ker ga ne morm dobit na netu) ? :)

Drugač pa ICE_MAN a si siguren da si to slišu o exc? Ker kar jst vem ima motor (malo modificiran) od yamahe DT samo Ktm Lc2 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj sošolc ma ktm EXC-ja in pravi da je res ta prav motor za offroad!!! :yea2:  :yea2:  :yea2:

drgač pa mislim da ma okol 38KM!! :OK:  :OK:  :OK:

A ima ta tvoj sošolc owner's manual, da ga prefotokopiram (ker ga ne morm dobit na netu) ? :)

Drugač pa ICE_MAN a si siguren da si to slišu o exc? Ker kar jst vem ima motor (malo modificiran) od yamahe DT samo Ktm Lc2 :hmm:

ravno to sem tud jest hotel rečt,Ktm lc2 in yamaha DT,TDR imajo skoraj enako mašino(po moje,da je minarelli) EXC pa yamaha nimata pa čist nič skupnega :wacko:

ICE MAN ti kar sanjaj,da ti gre bolj,kot pa rs-ka ali pa cagiva.Ti iz lastnih izkušenj povem,da tud zraven ne pride tdr-ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa mal zanima glede EXCja 125, kolk starga (letnik) bi dubu za 400-450k sit, mislim da je najstarejši l.98, ker so jih 98ega začel delat, sam nism siguren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navita,čist taprava hard endura 125,koknurenca recimo husa WR. z A do 125 ga ne boš mogu vozit ker ma preveč kW,drgač pa more bit stroy^2 ti sam nabav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navita,čist taprava hard endura 125,koknurenca recimo husa WR. z A do 125 ga ne boš mogu vozit ker ma preveč kW,drgač pa more bit stroy^2 ti sam nabav!

ali niam EXC v homologaciji napisano 11 kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

exc-ji so od letnika '90 ali še starejši, sam je starejših zelo malo pri nas. Drugač pa ima exc u prometni pisanih 6kw :OK: (original blokada), če odstraniš blokado ima tm ~40 konjev (v bistvu je mašina od krosa). Je pa kar živahe motor in je za začetnika boljše da se vozi nekaj cajta z blokado, da ga ne že v prvih kilometrih kam razlima :lol: .

Drugač pa ga imam jst letnik '97, je pa tudi bol močen kot husqvarna wr 125 istega letnika :yes: . Vzmtenje je pa itak dirkalno (ohlins) in se da vse štelat.

Če je zablokiran se v bistvu mašina nima kaj kvarit, če je pa odblokiran morš vedet da so stroški vzdrževanja taki kot pri krosu.

Drugač pa ga bom jst verjetno v kratkem prodal, ker kupujem avto...

Tko da če te še kaj zanima kar vpraši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. gdaj pa misliš ti to prodat ? kolko ma prevozenih ? pa če mi lahko pošleš kako slikco na mail al pa MSN tyl3n@hotmail.com

pa kolko bi mel ceno priblizno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

am.. eno vprašanje še hehe :> mene zanima kak je pa z tehničnim pri KTM EXC če nima že serijsko blinkerov ? to te spusijo skozi al rabiš kaki pair al kak je z tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni niso delali nobenih problemov.

Če motor serijsko nima smernikov (in se ga serijsko da registrirati), jih za registracijo ne rabi... (npr. tastari tomosi tud niso imeli smernikov, pa so vseen nardili tehnični)- smer lahko nakazuješ z iztegnjeno roko .)

Popravljeno . Popravil Filip111
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima par stvari:

torej me zanima kaj majo kej na armaturi(slikce prosim) husqvarna sm125s , wr125, wre125 in ktm exc125 , potem kolko konjičkov ma vsak od teh pa kak vžig, mislim če ma klšn od teh slučajno elektronski al majo vsi na brco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam sm125s in ima točno tako armaturo :

dsc0036741661.jpg

Drugače je pa taka:

husqvarna-sm125s-01-bikepics-349570.jpg

Vžge se na kurbl in ima 32 konjev.

WRE ima čist isti števc kot sms.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa poglej poglej skor soseda(sm 125s) kdaj se gremo pelat :doze: bowa zamenala mau stroje :lol1:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, drug vikend gremo lohka na odojka v Cerknco :OK:

Glede smernikov, ko sem registriral motor jih nisem imel pa je šlo skoz... Mogoče kdo ve, a obstaja serijski EXC supermoto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!