Skoči na vsebino

ZDA 2007 - Sanjska tura!


ChgoTom

Priporočene objave

Srečno pot,pa pozdravi mi samotno lepotico...,všeč ti bo-zelo,no danes sem se končno spravil in spravil prvi dan moje ture po USA na album.

post-9957-12519333665_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav iz los angelesa.....motorji so kupljeni.....sicer bojo papirji zrihtani cez tri dni do takrat z rentanim kombijem u dolino smrti in las vegas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a ne ne to bo skrivnost se neki casa....smo pa kupl 6 norih motorjev....bom dala v naslednih dneh kaksno fotko gor,...drugace pa bili v dolini smrti zgalo k pr norcih +44do50stopin...ampak nepozabno....v las vegasu smo neki malga zagemblali glih za gust....se namakali v pacifiku....obiskali znameniti supermanov jez,...skratka dogaja

jutri ce bo vse po sreci odrinemo na rute66 koncno...

se neki raznih fotk sz fona

post-265-125238283001_thumb.jpg

post-265-125238286358_thumb.jpg

post-265-125238289666_thumb.jpg

post-265-125238294853_thumb.jpg

post-265-125238296855_thumb.jpg

post-265-125238300255_thumb.jpg

post-265-125238304243_thumb.jpg

post-265-125238306182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Še neki fotk iz amerike,...mogoče se bom čez zimo spravla napisat kak potopis k je zanimanje nenormalno pa se mi ne, da več vsakmu posebaj razlagat,kako pa kaj,....

uglavnm,če koga zanima konkretno kaj, lahko povem,svetujem,...

drgač pa zame osebno je bilo nepozabno in če bi se pokazala prilika bi takoj ostala tam oz se odselila čez lužo.Razlogov je dost.

ekola končno še na MS predstavljam naša prevozna sredstva...

gre za motorje kupljene od L.A.P.D

motocikli so znamke kawasaki oznake KZ1000,gre za motorje delane samo za Californio,..in so letniki okoli 1982,.. pet teh motorjev smo pripeljali v Slovenijo od tega je šel eden na Hrvaško,en se bo prodal ostali trije pa se bojo vozili po slovenskih in drugih cestah

zraven sodi še honda goldwing 1000 letnik 1978 ta bo še največ na cesti,..in je edini motor v katerega nismo dvomili,da ne bi bil sposoben prevozit ZDA od zahoda do vzhoda,..A šlo je brez problema tako z hondo kot kawelni le da so ti slednji popili precej velike količine olja..

na prvi fotki

prvič zajahani in pripravljeni na pot

postojanka v bajkerski gostilni

3 honde GW na kupu

najstarejša spredaj v ozadju pa trocikel ter navadna nova

post-265-125993485977_thumb.jpg

post-265-125993568672_thumb.jpg

post-265-125993605177_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo srečanje z zakonom,...(tukaj sem bila precej v strahu saj so vsi motorji razn honde bili brez reg tablic namesto tablice pa je bil le kartonček oziroma reklama prodajalca,a očitno je to v ameriki možno,še en razlog več ki mi je ušeč)

skratka na sliki

policaj kateri je včasih vozil ravno tak motor,..čeprav ta na sliki je motor od kolega in je edini od kupljenih motorjev, ki je bil last SHARIFA,..tko da ni blo heca z nami :photo:

on the road

post-265-125993624573_thumb.jpg

post-265-125993654065_thumb.jpg

post-265-125993669504_thumb.jpg

post-265-125993699298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me hotel kr odpelat....mau heca

drgač pa v ozadju moorji še v orginal stanju,...žal za prodajo odvzamejo dol dele kot so lučke,sirene,cb postaje,....

post-265-12599382407_thumb.jpg

post-265-125993831304_thumb.jpg

post-265-125993836014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija da vsa vozila,ki imajo prevoženih 50.000milj80.000KM v odpis,..tko da to je to

honda pa je kupljena od prvega lastnika in je imela na števcu 32.237milj kar znese 51.880km :yea1:

btw:poglej cesto na sliki,ki sega gor v hrib :naughty: ravnine dolge tudi po 25km

post-265-125994944253_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija da vsa vozila,ki imajo prevoženih 50.000milj80.000KM v odpis,..tko da to je to

honda pa je kupljena od prvega lastnika in je imela na števcu 32.237milj kar znese 51.880km :yea1:

btw:poglej cesto na sliki,ki sega gor v hrib :naughty: ravnine dolge tudi po 25km

Noro!:worship:

Čeprav sem pričakoval, da bo še več km glede na starost motorjev in da jih je uporabljala policija. Uglavnem v naših krajih bodo deležni zelo veliko pogledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast,fajn makine ste kupl pa prpelal.Pred par let sem bil v LA-ju,pa sem v Chinatownu na pločniku vidu policaja z takim Kawasakijem-motorji še vedno služjo svojemu namenu,kljub častitljivim letom.Nepojmljivo za naše razmere-naši šalabajzerji policajski zlamajo al pa sfukajo vsakega najkasneje v letu ali dveh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa zame osebno je bilo nepozabno in če bi se pokazala prilika bi takoj ostala tam oz se odselila čez lužo.Razlogov je dost.

Dej mal napiš kaj ti/vam je blo všeč. Pa če se da, tut kaj ti ni blo.

LP

p.s.: kar limaj fotke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mal napiš kaj ti/vam je blo všeč. Pa če se da, tut kaj ti ni blo.

LP

p.s.: kar limaj fotke :)

čist na hitr bom napisala kaj mi ni bilo všeč,oziroma me je zmotilo

itak so to same malenkosti ker splošno mi je bilo vrhunsko,nepozabno,itak pa bi se takoj tja čez lužo odselila.

Okej naprej hrana,v mesecu dni sem samo en dan držala žlico v roki pa še to je bila neka čudna kurja juha fujj.Se prav preveč teh hamburgerjev,pic,hot dogov skratka se naveličaš se pa potem tud navadiš.

Pijača ravn tko same te coca cole,...drugače pa voda ustekleničena in izpod pipe totalno zanč,..nek čudn okus in vonj,enostavno mi ni šla.

Kava tud groza doze tja po pol litra navadna žlabudra,če naročiš malo dobiš vsaj 3deci,...tako da kave nism pila razn mrzlo iz piksne oz stekleničke,te dobiš tud pr nas...

bencinske črpalke,ludnica vsaka svoj sistem,za nas totalno zamuden in butast najprej moreš jit plačat itak ne veš glih kolk bo šlo not se pravi plačaš natankaš in greš nazaj not izkat dolar ker si dal preveč pa ni šlo tolk not,...enkrat sm celo plačala pa je prtisnu napačno številko in tako sm plačala drugmu :rolleyes: na enih pumpah se je motorje full težko tankalo k je mela pištola nek obroček ki je sprožu pumpo na motorju pa se ni dotaknu tanka in je blo potrebno z eno roko full tiščat senzor..

na živce mi je šu tud wc papir k je tok tanek da če si šu enkrat srat si pol rolce skor ponucov,....nekaj težav smo imeli tudi z pipami in načini odpiranje vode,cele komedije in veliko raznih sistemov,..

ma to so malenkosti

nadaljevanje jutri

post-265-1260190281_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej mal me je zmotila njihova umirjenost,sicer mi je to všeč le navajeni nismo tega počasnega tempa,vsekakor pa to podpiram do neke meje.

mal mi ej dvignilo pritisk v trgovini,kjer sta mi dva možakarja sestavljala sendvič,kar je trajalo skoraj 10minut ne moreš verjet,predn je odvil sir in salamo je minila cela večnost,a se sploh nista obremenjevala,v meni je nekaj časa vrelo a ko sem le ugotovila,da nima smisla sem se ob tem početju na koncu celo zabavala,..ljudje so totalno sproščeni in nič zakompleksani.Njihova prijaznost pa prenese vse meje pričakovanja,do odhoda v ZDA sem imela sebe za prijaznega človeka,osnovni bonton kot sta pozdrav,dober dan,dober tek,nazdravje in nasvidenje,ter lep dan in podobno so moje stalnice a vseeno ne poznamo njihovega bontona in načina opravičevanja za vsako malenkost,..če opišem kak primer,sedim na pločniku in malcam,zraven mene gre meter stran možakar,ki se mi opravičuje ko sem hotela nakazat, da se malo premaknem in naredim plac,..haloo on se meni opravičuje ko jz butasto sedim na tleh,..podobno je bilo ko sem izstopala iz trgovine in prijela kljuko, da odprem vrata na drugi strani pa je nekdo ravno tako prijel za kljuko in se nenormalno opravičeval,..le zakaj :eek:

ko stopiš v trgovino te najprej pozdravijo z besedami kako ste kaj,..to je njihov dober dan dokler nism ukopčala mi je bilo strašno hecno,..kao kaj te briga kako sem...

ena,ki mi je šla res na jetra je bila pa ta,..hehe smešna po en stran k je bla obema s kolegico zoprna blo nas je 6fantov in 2bejbe in ko je folk pristopu zravn je vedno reku kako ste fantje,...neki čas sm mislila,da naju ne opazijo,.k bi vsaj rekl kako ste narod al pa folk:)rahlo sem se počutla užaljeno priznam

post-265-126027501216_thumb.jpg

post-265-126027506926_thumb.jpg

post-265-126027521028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tole tazadno fotko napišem kej več jutr,...je vredna razlage :worship:

Ti pa rada pališ :doze: Si pravi :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!