Skoči na vsebino

Typhoon l. 96 -nima iskre


BoštjanG

Priporočene objave

Dan!

Dopoldan sem se še normalno vozil , prej pa hočem it v trgovino pa ne vžge več. Preveril sem če ima iskro pa nič. KAj bi blo narobe. Je kriva elektronika ,torej tista rdeča škatlica ,ki je zraven svečke, al je še kakšna druga možnost. Varovalka je cela! Kolk me lahko pride ta elektronika?

Še nekaj? A ima kdo. Fajn bi blo će je iz mb ali okolice in je pripravljen posodit za probo,kasneje tudi kupim če dela. LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm skor 100% da je cdi torej ona skatlca .)

pride pa tam okol 20eur ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenc46 a imaš kakšno za prodat oz. veš za koga?

StArII ne nisem,sam sem kapico dol vzel, ki pride na svečko in direkt probal pa tudi nima iskre. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega zal niam sam se tak povsod dobi na kakem gilera/piaggio srevisu .)

pomoje je kr to kr to rado gre men je ze sou 2x v 4letih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pravijo ,da se čudeži ne dogajajo :) Skuter spet dela. Kako ,zakaj ??? Nimam pojma. Šel sem probat drugo svečko in vseeno ni delalo. Pol pa še enkrat vzamem dol cdi in sem opazil ,da so narobe kabli obrnjeni (zelena ,bela) .NO kable dam prav in vžge. Ampak ,kaj me čudi. Včeraj ko ni hotel vžgat sem prvo vzel ven svečko ,kr je smrdelo po bencinu .ščistil nazaj noz ,vžigal na nožno , elektro pa nič.Sem se ziher 15 min zaj.... POl sem dol vzel cdi. Kable sem si skupaj previdno zlepil ,da jih ne bi zamešal , kr sprva nisem videl ,da so označeni po barvah in isto dal nazaj noter. Ok vrjetno sem kaj zamešal ,ampak zanima me ,če je možno ,da zdaj spet dela ,torej recimo ,da je kriv ta cdi, in pol spet crkne .Torej enkrat dela enkrat ne??? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pravijo ,da se čudeži ne dogajajo :) Skuter spet dela. Kako ,zakaj ??? Nimam pojma. Šel sem probat drugo svečko in vseeno ni delalo. Pol pa še enkrat vzamem dol cdi in sem opazil ,da so narobe kabli obrnjeni (zelena ,bela) .NO kable dam prav in vžge. Ampak ,kaj me čudi. Včeraj ko ni hotel vžgat sem prvo vzel ven svečko ,kr je smrdelo po bencinu .ščistil nazaj noz ,vžigal na nožno , elektro pa nič.Sem se ziher 15 min zaj.... POl sem dol vzel cdi. Kable sem si skupaj previdno zlepil ,da jih ne bi zamešal , kr sprva nisem videl ,da so označeni po barvah in isto dal nazaj noter. Ok vrjetno sem kaj zamešal ,ampak zanima me ,če je možno ,da zdaj spet dela ,torej recimo ,da je kriv ta cdi, in pol spet crkne .Torej enkrat dela enkrat ne??? LP

Mislm da se je teb res zgodu cudez :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tako tudi čudeži se enkrat nehajo dogajat :( . Spet je crknil. Kolega mi je posodil njegov cdi in skuter iz prve vžge , tak ,da je to ziher krivo. Kot sem že napisal ,če kdo ve za kakšen cdi , kupim NUJNO!

Še nekaj. A kdo slučajno ve ,če imata Zip in NRG enak cdi? LP

Popravljeno . Popravil BoštjanG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!