Skoči na vsebino

NOČE IN NOČE VLEČT


Priporočene objave

Mam speedfighta z giannellijevim izpuhom. Najprej sem mel 5.5g valjcke in je vlekel pri 20km/h, enako pa je bilo, ko sem dal not 6.5g in 8.5 g valjcke. Kaj bi lahko bilo narobe. Ali treba dat še težje?? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narahlo se lahko vrti samo ne sme te pa poskušat premaknt če sediš na njem in ne privijaš gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a sploh ne dobi obratov? pol je verjetno zriva sklopka ki zagrabi pr napačnem trenutku. zamenjaj tiste male fedrce(stanejo nekaj takega kot valjčki) z valjčki pa dvomim da se bo dalo kaj narest. lahko pa je tudi sklopka na zadnjem delu. tudi tam so ene fedrce ki jih lahko zamenjaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažje za boljši pospešek, težje za višjo končno hitrost. Najboljš je pa da kupš set valjčkov, ki stane 3.300-, v njem pa je 6 kompletov valjčkov raznih tež. Pol pa sam probavaš, keri ti najbolj sedejo.

Samo za tvoj problem morš zamenjat fedr - močnejši k je, kasneje motor spelje, vendar takrat z večjo močjo (pride v višje obrate), če pa je fedr bolj švoh, pa prej spelje oz. "prime", sam pr manjših obratih in nima pol tazga pospeška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplet fedrov stane okrog 3 jurje, v njem je 6 različnih fedrov, in pol zihr najdeš tapravga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Imam SF2 ...

In ko stojim in dodajam počasi gas ... nekaj zaruži in se cel scooter trese ...

Ka bi bil to problem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam SF2 ...

In ko stojim in dodajam počasi gas ... nekaj zaruži in se cel scooter trese ...

Ka bi bil to problem ?

sklopka je verjetno obrabljena oz. lamele na njej, vzemi narazen in poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima glede ATX-a k noče vlečt..sploh ne morš prestavt v 2 prestavo.. kaj bi loh blo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni moja ampak je od frenda...zdi se mi pa da ima slabo kompresijo al pa je ribnen celinder...zamenju je pa skor use gred, ležaje, ojnico, štrom...pa bat je zbrusu da ga je očistu sam pomoje to ni lih dobr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima zakaj mi noče vleč. Namreč mam yamaho aeroxa in ko grem u hrib komej spelje. še 10km/h negre.Potem pa ko pridem na hrib pa potegne k trije :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si zraven dobil tudi fedrce za skoplko, menjaj tudi te. Če jih nisi, jih idi kupit. Dogaja se ti namreč, da ti verjetno sklopka drsi in ker ne zagrabi, skuter ne vleče pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

men se dogaja tk, da ko dam po gasu(do konca) spelje s čisto nizkimi obrati, potem pa kar naenkrat dobi obrate in tuli in vleče kot nor.

a so fedrce premehke, al je povratna premehka al kaj bi lahk blo :unsure: ?

zarad tega problema (kadar sma dva na skuterju) v hrib sploh ne morem speljati, mogoče če ga malo poženem, in ko dobi obrate res dobro vleče, vendar zakaj ne morem speljati normalno ???

Lep pozdrav in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak k si reku...ja problem so premehki fedrci u slkopki....ker spelje s premajhnimi obrati...rabu ti trše da ti bl zavrti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak k si reku...ja problem so premehki fedrci u slkopki....ker spelje s premajhnimi obrati...rabu ti trše da ti bl zavrti....

aha, no ju3 al pa v sredo dobim multivar variator, govori se, da se zmanjšajo luknje v pospeških.

ali se bodo pomanjšale tudi luknje v speljevanju?

zanima me tudi, kakšen pomen ima povratna vzmet pri tem, zraven dobim malossi rumeno al belo, nisem prepričan.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomojem bo bol....slabš zihr nau :rolleyes: ....povratna vzmet :unsure: ....povratan vzet, to so te fore primarni in sekundarni prenosi :unsure: ....amm če nism prou povedu me popravte....pomojem zbolša pospeške :unsure: fak zej nism zihr.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povratna vzmet je v bistvu neka protiutež valčkom, skrbi namreč da skuter ˇprestaviˇ v nižjo prestavo ko se začneš peljati v klanec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povratna vzmet je v bistvu neka protiutež valčkom, skrbi namreč da skuter ˇprestaviˇ v nižjo prestavo ko se začneš peljati v klanec

aha ... to pomeni da bojo obrati v klanec višji??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!