Skoči na vsebino

pa sami naredimo red!


Provokator

Priporočene objave

Včeraj sem doživel eno zelo zanimivo policijsko kontrolo.

Peljal sem sem skozi naselje, ker po naselju nikoli ne peljem več kot 60, v tem kraju pa so tudi običajne policijske radarske kontrole, sem se peljal temu primerno.

Kljub temu, da se nisem peljal prehitro, me je policist ustavil. Ker je bil način ustavljanja precej zanimiv (skočil je na sredino ceste) sva se zapletla v pogovor, iz katerega sem izvedel, da sem letos šele drugi motorist, ki mu je ustavil.

Kot razlog za neustavljanje je na prvem mestu navedel vožnjo z neregistriranim motorjem in vožnjo brez vozniškega dovoljenja, potem pa pristavil še, da "zaradi takih pač najebejo vsi motoristi, ker jih mi potem vse poostreno kontroliramo".

Danes pogledam na net in kaj vidim?

V Škofji Loki en motorist brez izpita in eden brez izpita in z neregistriranim motorjem povzročita prometno nesrečo, v kateri en umre, drugi pa je hudo poškodovan.

Motoristi v Škofji loki se mi prav smilijo, saj bo policija sedaj kak mesec kar norela, in kot je rekel policist, ki me je včeraj ustavil "najebejo vsi....".

In kaj je poanta te teme??

Kaj vi mislite o tem, da bi mi sami naredili red?

Pa ne tako, da takšne motoriste ob prvi priliki na gobec, ampak tako, da jih pač prijavimo policiji.

Že nekaj krat sem videl pred kafičem parkirano neregistrirano motorno kolo, voznik pa je sedel na kavici, pa nisem nikoli niti pomislil, da bi poklical policijo.

Po drugi strani pa je tako, da so taki motoristi krivi, da bodo mene, ko se bom peljal od MB do KP 48 krat ustavili policisti.

torej jih bomo ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se takšni motoristi zadeve lotevajo zelo neodgovorno in neprofesionalno pa so vendarle tudi oni motoristi... Torej so na naši strani, če že delimo na strani. Pametno bi jih bilo kako drugače spametovat ne ravno z prijavljanjem... Tudi mi včasih delamo bedarije... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je sicer zanimiva, a kako boš prijavil? Sploh, če ni tablice.

In kje bo že ta nebodigatreba motorist, ko (če sploh) bodo prišli policaji?

Vsi vidimo na cestah, da policaj, tudi če kakega takega vidi, običajno sploh ne reagira. In če ga grejo lovit, ta odpizdi in se za prvim ovinkom ubije. In potem se njegovi starši celo spravijo na policijo in jo tožijo, češ da je z lovljenjem povzročila njegovo smrt. Kot se je pred kakima dvema ali tremi leti že zgodilo.

Se bojim, da stvar v praksi ne bo delovala. Žal.

Morda te bo kdo obtožil, da podpiraš špecanje, a se ne sekiraj. To je namreč špecanje le za tiste, ki niso sposobni premišljevati bolj na široko, kajti špecanje je (vsaj zame) prijava nečesa, kar name ne vpliva. Primer: če nekdo prevozi rdečo luč in me s tem ne ovira, ga ne bom prijavil (oz. zašpecal). Če pa bom zaradi njegove vožnje bremzal kot osel in se mi bo nekdo zabil v rit ali pa bom zletel s ceste, ga bom brez milosti prijavil.

In idioti brez tablic ali na zadnjem kolesu so krivi, da je med ljudmi (torej tudi med policaji) razširjeno tako slabo mnenje o motoristih. Posledično tudi o meni.

In če nekdo s svojimi besedami ali dejanji povzroči, da imajo ljudje o meni slabo mnenje, imam - vsaj po mojem mnenju - vso moralno pravico, da to poizkusim preprečiti.

In če se temu reče špecanje, sem pač špeckahla.

Pa en lep pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator, ideja ni napačna. Vprašanje je samo, če bodo polcisti pravočasno prišli tja in če bo znali biti toliko diskretni, da bo ta "motorist" sedel motor in ga bodo lahko "dobili pri dejanju"...

Brodar: tisti, ki vozi neregistriran motor ali pa ga vozi brez izpita, ni motorist in ni naši strani. Vsaj v mojih očeh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se takšni motoristi zadeve lotevajo zelo neodgovorno in neprofesionalno pa so vendarle tudi oni motoristi... Torej so na naši strani, če že delimo na strani.

Aja?

Tako kriminalci kot tudi policaji nosijo pištole. A so zaradi tega na isti strani?

Žal mi je, a se ne strinjam s tabo.

Pa brez zamere in lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj ni panike. Jaz pač na to gledam nekoliko drugače... Če bi naprimer imel dovolj denarja bi si tudi sam najbrž kupil močnejši motor in se eno leto vozil brez izpita, pri 18-ih pa se mi bi vpisal nov izpit. To leto pa se najbrž ne bi odpravljal na dolge ture. Pa v tem ne vidim nič slabega za ostale motoriste, kvečjemu bi škodil sam sebi in nikomur drugemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zato, da jih prijavljamo.

Če bi vsi delali kot nekateri, ki se vozijo brez registracije oz. izpita bi bil na cesti popoln kaos. :BUA:

Kazen je lahko tudi zelo poučna in pripomore k varnosti kršitelja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Brodar,

vidim, da na te stvari gledaš malo drugače, kar je glede na tvojih dobrih 16 let popolnoma razumljivo. A če ne zameriš, ti povem še eno iz mojega vsakdanjika:

živim v Ljubljani na Fužinah, kjer je veliko južnjakov. Seveda jih posledično veliko poznam, včasih tudi zaidem v lokal, kjer se zbirajo. In sedaj bistvo - če vzameš npr. 100 čefurjev, boš zelo hitro prišel do spoznanja, da jih je 99 čudovitih ljudi (pošeni, delavni, prijazni..., skratka OK) in samo EDEN je zajeban. Ampak jim ta eden povsem zjeba imidž in zaradi njega so v očeh slovencev VSI zajebani in barabe in kriminalci, itd. itd. (iz popolnoma enakega vzroka izvira tudi slabo mnenje o policajih).

In praviš: če bi imel denar, bi si kupil večji motor in se do 18. leta vozil brez izpita. Ne, dragi moj, ne smeš. Ker zakon tako pravi. A misliš, da ti denar daje pravico, da kršiš zakon? In potem se boš držal zakonov in predpisov na cesti???

Daj, naredi mi uslugo in malo razmisli vse skupaj. V tvoje pa tudi v moje dobro in v dobro vseh ostalih motoristov.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vi mislite o tem, da bi mi sami naredili red?

Pa ne tako, da takšne motoriste ob prvi priliki na gobec, ampak tako, da jih pač prijavimo policiji.

Že nekaj krat sem videl pred kafičem parkirano neregistrirano motorno kolo, voznik pa je sedel na kavici, pa nisem nikoli niti pomislil, da bi poklical policijo.

Po drugi strani pa je tako, da so taki motoristi krivi, da bodo mene, ko se bom peljal od MB do KP 48 krat ustavili policisti.

torej jih bomo ali ne?

Temu se reče špecanje zaradi prekrškov - če jaz izvem, da sem kdaj fasal kako kazen zato, ker me je nekdo zašpecal, se mi bo ta oseba začela prav patetično smilit... Drugo je, če bi ti resnično vedel, da imajo ukraden motor itd., tisto so kazniva dejanja in o takih smo se mi zdi celo dolžni obveščati pristojne organe...

Poleg tega sem ravno včeraj na IPA dogodku z varno vožnjo v BTC-ju tudi o tem spraševal kolege policiste in sem dobil kar nekaj odgovorov "saj jih poznamo"... Ampak to velja za Ljubljano.

Aja, v skladu s tvojim predlogom - če boš vozil hitreje od omejitev boš pa kar sam šel na policijsko postajo in povedal, da si kršil CPP? :lol1:

In idioti brez tablic ali na zadnjem kolesu so krivi, da je med ljudmi (torej tudi med policaji) razširjeno tako slabo mnenje o motoristih. Posledično tudi o meni.

In če nekdo s svojimi besedami ali dejanji povzroči, da imajo ljudje o meni slabo mnenje, imam - vsaj po mojem mnenju - vso moralno pravico, da to poizkusim preprečiti.

Tudi človeštvo nasplošno ima velik delež tepcev... a lahko tudi glede tega kako dobro teorijo narediš?

Mimogrdede- tudi zate velja tista o hitrosti in vprašanje, ali se boš šel kar sam prijavit, če boš hitrejši od predpisov...

Bebave ideje, nič drugega... Sprejmite realnost in delo prepustite tistim, ki so za to pristojni.

seveda pa lahko policija razmisli o kaki vroči liniji za domnevno ukradene motocikle. V mestih bodo pa itak kmalu kamere... pa bo dovolj dokazov.

Sam ne mislim iti tako nizko, da bi špecal take prekrškarje. KO bom pa kje videl kak ukraden motor, za katerega bom VEDEL, da je ukraden, ne pa samo domneval zaradi nenošenja čelade, uporabe želeja in superg med vožnjo, ... bom pa to seveda prijavil.

Če bi pa tožaril prekrškarje - bi pa lahko na policijo nesel seznam skoraj vseh forumašev. Vključno z mano.

In ja - voziti neregistrirano vozilo, ali voziti brez dovoljenja, je prekršek in ne kaznivo dejanje.

Zbudite se, kava je že na mizi...

PS: pa še dodatna provokacija: taki, kot ste vi, bi tožarili motoriste brez papirjev, če pa veste, da sosed pretepa ženo, ste pa verjetno tiho kot riti ... pa ne mi govorit, da ne pijete nič, ko vozite (predvsem ti Andi, sem že videl fotke itd... ;) ;)) ...

in še en PS: seveda bo marsikdo rekel "potem se pa razsuje, pa bo iz 'mojih' davkov zdravljen" ... PRosim vas, da če zbolite zaradi lastne krivde kdaj, ali dobite raka, da se zdravljeno odpoveste, da bo "moj delež davkov" ostal samo zame ...

Jaz sem zato, da jih prijavljamo.

Če bi vsi delali kot nekateri, ki se vozijo brez registracije oz. izpita bi bil na cesti popoln kaos. :BUA:

Kazen je lahko tudi zelo poučna in pripomore k varnosti kršitelja. :grim

Jaz bi tudi tisti, ki špecajo (ker to tu ni zakonsko pogojeno), dal kazen - samo zato, da bi se kaj naučili iz tega...

Ampak jim ta eden povsem zjeba imidž in zaradi njega so v očeh slovencev VSI zajebani in barabe in kriminalci, itd. itd. (iz popolnoma enakega vzroka izvira tudi slabo mnenje o policajih).

A misliš, da ti denar daje pravico, da kršiš zakon? In potem se boš držal zakonov in predpisov na cesti???

Daj, naredi mi uslugo in malo razmisli vse skupaj. V tvoje pa tudi v moje dobro in v dobro vseh ostalih motoristov.

LP, Andi.

Andi, narobe razumeš zadeve, vsaj po mojem.

Pravico do kršenja zakonov imamo pravzaprav vsi - revni, bogati, neumni, pametni. Nekateri se za to pač odločijo, bodisi je ta odločitev pravilna ali napačna.

To, da se imaš ti za "slovenca", je lepo, če ti je všeč. Vprašanje sicer, kje ima tvoja žlahta res korenine - recimo par generacij nazaj...

Skratka - en navaden predsodkar si - kar me ne moti... Ne si pa delat utvar, da si v glavi orenk pošlihtan. Glih tolk si pošlihtan, kot vsi tisti čefurji (vključno s tistim enim problematičnim). Nič bolj in nič manj.

Dejte že enkrat razumet v čem je fora ... da pač vsak živi po svoje itd. Imamo pa pristojne organe, ki naj bi določene zadeve, ki utegnejo biti za celo družbo problematične, sankcionirali.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja - voziti neregistrirano vozilo, ali voziti brez dovoljenja, je prekršek in ne kaznivo dejanje.

... pa ne mi govorit, da ne pijete nič, ko vozite (predvsem ti Andi, sem že videl fotke itd...

Brez zamere, v nobenem postu v tej temi ni bilo govora o kaznivih dejanjih. Edini, ki je omenjal zakone, sem bil jaz, a tudi prekršek je kršenje zakona, če še ne veš.

Kar pa se tiče moje fotke pa tole: eno je fotka z zbora v petek zvečer, če pa imaš kje kakšno, ko sem pijan slikan med vožnjo, pa mi jo, prosim, pošlji. Zadnjič sem vozil pijan 25.01.2006, od takrat dalje se držim 0.0 mg/l.

A sem morda jaz tebe obtoževal, da si posiljevalec, čeprav (verjetno) imaš potrebno orodje ves čas pri sebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, v nobenem postu v tej temi ni bilo govora o kaznivih dejanjih. Edini, ki je omenjal zakone, sem bil jaz, a tudi prekršek je kršenje zakona, če še ne veš.

Kar pa se tiče moje fotke pa tole: eno je fotka z zbora v petek zvečer, če pa imaš kje kakšno, ko sem pijan slikan med vožnjo, pa mi jo, prosim, pošlji. Zadnjič sem vozil pijan 25.01.2006, od takrat dalje se držim 0.0 mg/l.

Andi, brez zamere tudi z moje strani - dol mi visi, kakšen se voziš. Samo ... a se boš šel sam prijavit na policijo, ko boš kršil zakon (pa čeprav bo samo prekršen in ne kaznivo dejanje :D) ? :fredy:

Predvidevam, da ne. Se motim?

In še enkrat - tisto so vse prekrški, del istega zakona o prometni varanosti. Kazen za nenošenje čelade je pol manjša od najnižje kazni za prehitro vožnjo - v ZDA pa čelade ponekod sploh re cimo niso obvezne... Kazen za vožnjo bez papirjev je pa tudi znana - ribližno taka, kot prehitra vožnja 30+ čez omejitev ali vožnja "pod gasom".

No, morda pa res vedno (VEDNO!) voziš po predpisih... ampak glede na tvoj podatek (non-stop trezen voziš šele od 25. 1. 2006)... se na tvojo brezmadežnost jaz ne bi zanašal, kaj šele skliceval :)

Ajt, uživejte - jaz grem zdaj konje pognat proti Štajerski... verjetno bom parkrat vmes prekršil kak predpis... Policistom lahko poveste, da danes vozim modro CBF1000, nosim komplet opremo, vozniško mi pa tudi še velja... ampak, bom pa prehiter ziher kje .... ;) ;)

Policistom lahko rečete tudi, da naj me kar na mobitel pokličejo, da jim povem, kje se nahajam...

Ćao .... ;)

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa šlo že mal čez meje se vam ne zdi pobi?! Dajte pisat o bajkerjih, ki delajo sraje in zarad katerih mamo mi "kokrtolk" pošteni sraje na cestah!

Jz se strinjam, da je treba nekak zadevo uredit - težk jih bomo prjavlal sam poveš pa vsaj lahk kakem kolegu kar mu gre če druga ne - jz sm že ene parkrat k to mi gre pa res na k.... kr sm se šou enkrat furat, me stegne en loj na ninji 6-ki itak brez tablce in čez 200m policaji!!! itak on leti mim njih na polno, mene pa ustavjo - sm mel totalno sranje kdo je un, ka se gremo, da bojo ne vem kake kazni - pa pojma nimam kdo je bil!! :BUA:

Policaji pa kao nemočni!

Prekržkarji: itak smo vsi sam eno se je pelat mal hitrej pa kerga čez polno črto stegnat k je še zmeri varn kt pa sraje drugim delat - pa zamislte si da se tak človk na polno v tebe napali - ne vem če ga bo še kdo zagovarju!!!! :eek:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Provokator -

demokracija, ki omogoča te vožnje brez tablice dokaj nekaznovano, je taista, ki tebi omogoča, da javno razpravljaš, če je predsednik države normalen in pri sebi itd ... ;)

Prekržkarji: itak smo vsi sam eno se je pelat mal hitrej pa kerga čez polno črto stegnat k je še zmeri

Prekršek je prekršek. ... .. .. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem doživel eno zelo zanimivo policijsko kontrolo.

Peljal sem sem skozi naselje, ker po naselju nikoli ne peljem več kot 60, v tem kraju pa so tudi običajne policijske radarske kontrole, sem se peljal temu primerno.

Kljub temu, da se nisem peljal prehitro, me je policist ustavil. Ker je bil način ustavljanja precej zanimiv (skočil je na sredino ceste) sva se zapletla v pogovor, iz katerega sem izvedel, da sem letos šele drugi motorist, ki mu je ustavil.

Kot razlog za neustavljanje je na prvem mestu navedel vožnjo z neregistriranim motorjem in vožnjo brez vozniškega dovoljenja, potem pa pristavil še, da "zaradi takih pač najebejo vsi motoristi, ker jih mi potem vse poostreno kontroliramo".

Danes pogledam na net in kaj vidim?

V Škofji Loki en motorist brez izpita in eden brez izpita in z neregistriranim motorjem povzročita prometno nesrečo, v kateri en umre, drugi pa je hudo poškodovan.

Motoristi v Škofji loki se mi prav smilijo, saj bo policija sedaj kak mesec kar norela, in kot je rekel policist, ki me je včeraj ustavil "najebejo vsi....".

In kaj je poanta te teme??

Kaj vi mislite o tem, da bi mi sami naredili red?

Pa ne tako, da takšne motoriste ob prvi priliki na gobec, ampak tako, da jih pač prijavimo policiji.

Že nekaj krat sem videl pred kafičem parkirano neregistrirano motorno kolo, voznik pa je sedel na kavici, pa nisem nikoli niti pomislil, da bi poklical policijo.

Po drugi strani pa je tako, da so taki motoristi krivi, da bodo mene, ko se bom peljal od MB do KP 48 krat ustavili policisti.

torej jih bomo ali ne?

Dobrodošel v klubu! To že počnem in imam svoj fotoaparat in mobitel redno s seboj in morim naše boge angele ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar, glede vožnje brez izpita ti je že andi1 odgovoril, kar sem mislil napisati.

Glede prijavljanja pa,- če mi s svojim početjem ne škodi, ga ne bi. Če me pa neposredno ogroža pa verjetno bi. Zelo delikatna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bebave ideje, nič drugega... Sprejmite realnost in delo prepustite tistim, ki so za to pristojni.

bebav si ti sam.

Sicer pa mi zakon daje pravico, da ovadim storilca KD ali prekrška.

Pa še nekaj:

Meni je čisto vseeno, kaj delaš, dokler s tem ne ogrožaš mene.

In če bom jaz zaradi takih ljudi, kot sem jih omenil na začetku, s strani policije kontroliran na vsakih nekaj kilometrov, jih bom ovadil.

In pika.

Tisti, ki so pristojni, pa so itaq nesposobni.

Tudi včeraj je bil policist postavljen tako, da bi, če bi imel kaj na vesti, z lahkoto 100 metrov pred policistom zavil desno, na stransko cesto, ne da bi sploh moral policistu pobegniti.

Tisti primer s pretepeno ženo pa je najbolj butasti, ki si jih lahko napisal.

V 99% primerov bi ženska, ki ni sama poklicala policije, patrulji rekla, da je padla po stopnicah.

@Provokator -

demokracija, ki omogoča te vožnje brez tablice dokaj nekaznovano, je taista, ki tebi omogoča, da javno razpravljaš, če je predsednik države normalen in pri sebi itd ... ;)

Prekršek je prekršek. ... .. .. ..

Mešaš demokracijo in zakone.

V nobenem zakonu ne piše, da imam pravico, da se vozim brez čelade ali brez registracije.

V temi z naslovom " je drnovšek še prišteven", pa, če prebereš natančno, kar tebi zelo redko uspeva, v naslovu teme postavljam vprašanje, če je še prišteven, nikjer pa ne trdim da ni.

Kajti če bi trdil, da je neprišteven, bi storil kaznivo dejanje, za katerega bi se moral zagovarjati pred sodiščem.

Sicer pa SiR, bodi vesel, da obstajajo zakoni in da se jih večina ljudi drži.

Kajti kot je na tem forumu nekdo zapisal v svojem podpisu:

Nekateri so živi samo zato, ker jih je prepovedano ubiti.

Pa si razlagaj ta stavek, kakorkoli želiš.

pa LP vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špecanje tistih, katerih dejanja ne vplivajo na tebe ali druge udeležence v prometu ima za seboj samo moralno zadoščenje, prijavljanje tistih, ki pa grobo (PAZI - GROBO!) kršijo CPP pa ima tudi koristno noto.

To, da si odločen policiji prijaviti samo tistega, ki ogroža neposredno tebe, je pa egoizem prve klase. Natolcevanja, zakaj eni lahko kršijo zakon, drugi pa ne... takšnih imamo v parlamentu dovolj in več kot je natolcevanj, težje se znajdejo iz tega, kar so povedali, še težje pa uskladijo svoje interese. Mislim, da (grobo) kršenje zakona ne pozna opravičila (kakšne večje filozofije za tem ne vidim) in je potrebno kršitelje sankcionirati. Glede na to, da policije ni vedno vsepovsod pa lahko tudi mi opozorimo na kakšnega divjaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Egoizem? Kaj pa vem, mogoče res... Poglej, če vozi brez čelade, me ne ogroža neposredno (pustimo zaenkrat, da v primeru nesreče vsi plačujemo njegovo zdravljenje v Soči). Če pa mimo moje hiše nonstop divja ( kljub omejitvi 30 km/h), pa po zadnjem, medtem ko se otroci igrajo na dvorišču, bodi 100% prepričan, da mu prijava ne gine. In to ne anonimna, z imenom in priimkom. Pika in basta. Pa še amen za povrh. Jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da si odločen policiji prijaviti samo tistega, ki ogroža neposredno tebe, je pa egoizem prve klase...

Se strinjam, v mojem postu sem se samo nerodno izrazil.

Da ponovim vse skupaj malce popravljeno: tisti, ki prevozi rdečo luč, ko ni nikjer nikogar, sicer krši predpise in zakon, a s tem svojim dejanjem ne ogroža nikogar. Takega seveda ne bi prijavljal. Takoj pa bi takega, ki izsiljuje prednost, prehiteva v škarje, tišči gas do konca kljub ostalim udeležencem v prometu, vozi po celi širini ceste, ker pred seboj vidi tri volane namesto enega,...

Ampak zaenkrat taka prijava žal ni vredna piškavega oreha, ker je prekršek zelo težko dokazljiv. Zato pozdravljam idejo o postavitvi čimveč kamer po cestah. Potem bodo taki grehi lažje dokazljivi.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Egoizem? Kaj pa vem, mogoče res... Poglej, če vozi brez čelade, me ne ogroža neposredno (pustimo zaenkrat, da v primeru nesreče vsi plačujemo njegovo zdravljenje v Soči). Če pa mimo moje hiše nonstop divja ( kljub omejitvi 30 km/h), pa po zadnjem, medtem ko se otroci igrajo na dvorišču, bodi 100% prepričan, da mu prijava ne gine. In to ne anonimna, z imenom in priimkom. Pika in basta. Pa še amen za povrh. Jasno?

No, no, to sem imel v mislih.

Se strinjam, v mojem postu sem se samo nerodno izrazil.

Da ponovim vse skupaj malce popravljeno: tisti, ki prevozi rdečo luč, ko ni nikjer nikogar, sicer krši predpise in zakon, a s tem svojim dejanjem ne ogroža nikogar. Takega seveda ne bi prijavljal. Takoj pa bi takega, ki izsiljuje prednost, prehiteva v škarje, tišči gas do konca kljub ostalim udeležencem v prometu, vozi po celi širini ceste, ker pred seboj vidi tri volane namesto enega,...

Ampak zaenkrat taka prijava žal ni vredna piškavega oreha, ker je prekršek zelo težko dokazljiv. Zato pozdravljam idejo o postavitvi čimveč kamer po cestah. Potem bodo taki grehi lažje dokazljivi.

LP, Andi.

Nah, sej sem se tudi jaz strinjal s teboj, da ne bo pomote. Nič ni letelo nate ;) Drugače pa pozdravljam idejo o kamerah, tako tistih na cesti, kot tudi žepnih. Moj foto pridno škljoca že sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa prav boli k...ac če ima kdo tablico oz. izpit ali ne, ker koliko sem sam videl, nič od tega ni preveč merodajno... :grrr

Pravzaprav sem že sam enkrat klical taplave, ko mi je nedofukanec s tisto rumeno firestorm-o na Celovški dvignil pritisk... (čez rdečo je s polno hitrostjo prehiteval avtobus, izza katerega so hodili pešci)

V glavnem policaj na drugi strani telefona se je delal še večjega bebca, kot je verjetno v resnici... mislim, da kaj dosti spremenit ne moremo....

Še najbolj potencialno uspešna varianta se mi zdi tomozukijeva ideja, da se te kretene poslika in posname en prispevek, v katerem se jasno pokaže, da ti nesrečni izrodki nimajo nobene veze z ostalimi motoristi.... :glare:

lahko kot odgovor na tisto pacarijo, ki jo je posnel A-kanal za oddajo Svet... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj potencialno uspešna varianta se mi zdi tomozukijeva ideja, da se te kretene poslika in posname en prispevek, v katerem se jasno pokaže, da ti nesrečni izrodki nimajo nobene veze z ostalimi motoristi.... :glare:

lahko kot odgovor na tisto pacarijo, ki jo je posnel A-kanal za oddajo Svet... :BUA:

Če ste za, ni problema. Malo foto in video gradiva in imamo 1/3 v Preverjenem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste za, ni problema. Malo foto in video gradiva in imamo 1/3 v Preverjenem ;)

Bom pa še jaz začel škljocati. Morda bi odprli novo temo z naslovom 'Kako se ne sme voziti' ali kaj podobnega, kamor bi lepili slike teh 'neprimernih situacij', po možnosti z datumom, uro in lokacijo dogodka. Moderatorja pa bi prosili, da sproti briše neumestne poste.

Če se ideja o novi temi ne bo prijela, bom slike poslal tebi.

LP vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!