Skoči na vsebino

pa sami naredimo red!


Provokator

Priporočene objave

Moj kolega tudi velikokrat nahruli policaje. Predvsem kadar mu skačejo pod kolesa. Ne razumejo, da je pri 250 težko odviti, če ti policaj z palčko pred tabo skoč :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se potem zgodilo, če Policiji prijavim nekoga zaradi vožnje z nezasenčenim žarometom v naselju sredi belega dne?

Nagaya a vidva s SiR om se skupaj najesta onih čudnih gobic??

Mislim, da je velika razlika med vožnjo skozi naselje s tako hitrostjo, da štiri leta stara deklica, ki stoji ob cesti od vetra pade (mimogrede, voznik se trenutno že dve leti zdravi zaradi posledic nesreče, če bi ga ujel dekličin foter, pa bi se verjetno tudi) in med vožnjo z dolgo lučjo, ali vožnjo kupa SiRa od LJ proti MB s hitrostjo, ki je za 5 km/ višja od predpisane.....

Gre se enostavno za to:

Vsi se bunite in jokcate, da zaradi nekaj bedakov 90% prebivalcev Slovenije meni, da smo vsi motoristi butli, ki se vozijo brez tablic, divjajo skozi naselja, .........

Če pa nekdo pride na idejo, da bi proti njim ukrepali in se otresli negativnega imidža, pa spet jokcate.

Kaj bi sploh radi???

Če pripadaš neki skupini in bi rad, da ta skupina nima negativnega imidža, potem so člani skupine tisti, ki morajo poskrbeti za pozitvni imidž.

In prvi korak je, da osebke, ki so krivi za negativno mnenje javnosti izloči, da se naredi vse, da ne bodo več delali sranja.

Ampak ker ste navadni pezdeti, ne boste ukrenili nič, ampak samo jokcali na netu.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne more bit res... kličete policaje za prehitre motoriste, potem pajke za narobe parkirane... itd... to me nekako asociira na kolaboracijo in kvizlinške enote med 2. sv. vojno, s tem da so morda oni res upali na boljšo prihodnost s tem ko izdajo lastni narod, vi pa nimate drugega zadoščenja kot da potešite lastni ego in uživate v tem ko lahko delate red, ter mislite da ste zaradi tega kaj manj "balkanci"... za take motoriste predlagam, da se jih označi, da vas pol na cesti več ne bomo pozdravljali, pa najboljše da ste vsi opremljeni z vokitokijem ter povezani s patruljo, delate red v tej naši državi...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya a vidva s SiR om se skupaj najesta onih čudnih gobic??

Mislim, da je velika razlika med vožnjo skozi naselje s tako hitrostjo, da štiri leta stara deklica, ki stoji ob cesti od vetra pade (mimogrede, voznik se trenutno že dve leti zdravi zaradi posledic nesreče, če bi ga ujel dekličin foter, pa bi se verjetno tudi) in med vožnjo z dolgo lučjo, ali vožnjo kupa SiRa od LJ proti MB s hitrostjo, ki je za 5 km/ višja od predpisane.....

pa LP

niti ne ..samo ti si šlampast in prebereš samo prvi stavek.

vožnja s prižganimi nezasenčenimi žarometi je nevarna.

in če ti ni jasno zakaj, ker je včasih res težko razmiišljat, kaj bi se motoristu utegnilo zgodit, če bo soudeleženec v prometu narobe ocenil njegovo oddaljenost, povem posebej zate, da bo dovolj simpl in dovolj kmečko :

povozil ga bo.

to je ekvivalentno tudi:

prišlo bo do nezgode

prišlo bo do nesreče

zmendral ga bo

napičil ga bo

zbou ga bo

in če se ti še vedno zdi, da primerjam samo prižgane dolge luči kar tko v tri dni, ker ti želim kontrirat, s prehitro vožnjo ....se pojdi solit, ker kaj bolj pametnega očitno ne znaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno taka je očitno slovenija. za vsak drek klicat policijo, pajke, inšpekcijo, odvetnike in kar je še podobnih neumnosti...ker je očitno blazno zadoščenje, ko enega potunkaš v drek, a ne? tipične špeckahle in hinavci

Provokator, a ti res misliš da boste s tem kej dosegli? no boste in sicer to, da bodo nasrkali vsi motorsti, ki vozijo pač malo hitreje, tistim bumbarjem brez čelad pa itak nič ne pomaga, pa tudi vi t.i. policajčki ne boste nič spremenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena in edina rešitev je odvzem motocikla vsem kritičnim voznikom in pika.

Molite samo, da ko bo do tega prišlo, tako kot se je to zgodilo v Italiji, da bodo normativi za odvzem dovolj mili, da se bo po cestah sploh še kdo vozil.

kera komedija:

klicat policaje, da se nekdo vozi brez čelade po celovski in ogroža promet, kot da policisti ne bi vedeli kdo vse to počne in kje. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jokice stokice in kakci packi, mene pa lahko mirne duše zatožite na policiji vsakič, ko bom v prekršku.

Ne bom prav nič hud na vas in se tudi ne mislim pritoževati in herojsko hruliti policajev.

Upam le, da boste z isto vnemo potem gledali tudi nase in svojo vožnjo.

Pa en prav lep pozdrav vsem motoristom policistom na tem forumu! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne more bit res... kličete policaje za prehitre motoriste, potem pajke za narobe parkirane... itd... to me nekako asociira na kolaboracijo in kvizlinške enote med 2. sv. vojno, s tem da so morda oni res upali na boljšo prihodnost s tem ko izdajo lastni narod, vi pa nimate drugega zadoščenja kot da potešite lastni ego in uživate v tem ko lahko delate red, ter mislite da ste zaradi tega kaj manj "balkanci"... za take motoriste predlagam, da se jih označi, da vas pol na cesti več ne bomo pozdravljali, pa najboljše da ste vsi opremljeni z vokitokijem ter povezani s patruljo, delate red v tej naši državi...

Aja, azdej sem pa kolaborant, ker mi gre na kurac folk, k si v centru najde osebni parkirplac, in zaparkira celoten dovoz in urgentno pot. Če opazuješ avto 14, 8 ur na dan parkiran na takem mestu, te počasi mine :doze:

In naslednji dan, je bil dotični avto parkiran drugje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar: tisti, ki vozi neregistriran motor ali pa ga vozi brez izpita, ni motorist in ni naši strani. Vsaj v mojih očeh ne.

Jap 100% drži tudi pri meni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se enostavno za to:

Vsi se bunite in jokcate, da zaradi nekaj bedakov 90% prebivalcev Slovenije meni, da smo vsi motoristi butli, ki se vozijo brez tablic, divjajo skozi naselja, .........

Če pa nekdo pride na idejo, da bi proti njim ukrepali in se otresli negativnega imidža, pa spet jokcate.

Kaj bi sploh radi???

Ampak ker ste navadni pezdeti, ne boste ukrenili nič, ampak samo jokcali na netu.

Provokator, nič kaj provokativen nisi, bolj prežvečen in postan... to so neskončne debate. Vsak bi "one druge" vedno spucal, pri sebi ne bi razčistil nobeden.

Meni gredo enako na jetra vsi, ki me v prometu zmotijo s svojo brezobzirnostjo - od tistih cepcev, ki vozijo z dolgo lučjo sredi dneva in pred mrakom, pa mogoče še ponoči, meni nasproti, do tistih, ki divjajo, ali onih, ki imajo ukraden motor.

In zame je dolga luč sredi dneva meni direkt v oči med vožnjo enako nevarna, kot pa moja prekoračitev hitrosti za 50 ali več km/h... oboje ogroža tako mene, kot druge. In mi gre pač na jetra.

seveda pa - motorizem je nevarna stvar in kdor ni te nevarnosti pripravljen vzeti v zakup in biti pripravljen nositi posledic... naj raje postavi motor v garažo in se zabarikadira v kopalnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda pa - motorizem je nevarna stvar in kdor ni te nevarnosti pripravljen vzeti v zakup in biti pripravljen nositi posledic... naj raje postavi motor v garažo in se zabarikadira v kopalnico.

Jap, ni nam lahko :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, azdej sem pa kolaborant, ker mi gre na kurac folk, k si v centru najde osebni parkirplac, in zaparkira celoten dovoz in urgentno pot. Če opazuješ avto 14, 8 ur na dan parkiran na takem mestu, te počasi mine :doze:

In naslednji dan, je bil dotični avto parkiran drugje :D

dobro zdaj v res skrajnih primerih, da naprimer maš ti res škodo s tem ko on tak parkira valda da pokličeš pajka, da ga pač odstranijo, ne pa zato, ker slučajno tebi ni všeč ker je tam... sem imel izkušnjo, ko mi je avto odpeljal pajek, samo za to, ker sem ga imel postavljenega čisto pravilno pred neko trgovino, zraven je blo še ogromna placa, nobenega nisem zaparkiral ali podobno... in so kljub temu zlonamerne prodajalke obvestile redarstvo, da kao ne smem tam parkirat ker je namenjeno samo gostom trgovine, moj avto pa je stal tam malo več časa, mene pa ni bilo v trgovini (pozor: bilo je še dovolj placa za ostale obiskovalce)... ampak ker vrle prodajalke niso imele kaj za delat, so me prijavle mestnemu redarstvu in tako opravile svoje tipično slovensko poslanstvo.... zdaj pa še samo manjka da ste motoristi takšni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem imel izkušnjo, ko mi je avto odpeljal pajek, samo za to, ker sem ga imel postavljenega čisto pravilno pred neko trgovino, zraven je blo še ogromna placa, nobenega nisem zaparkiral ali podobno... in so kljub temu zlonamerne prodajalke obvestile redarstvo, da kao ne smem tam parkirat ker je namenjeno samo gostom trgovine, moj avto pa je stal tam malo več časa, mene pa ni bilo v trgovini (pozor: bilo je še dovolj placa za ostale obiskovalce)... ampak ker vrle prodajalke niso imele kaj za delat, so me prijavle mestnemu redarstvu ...

Trgovina za tisti parkplac plačuje najemnino, kako bi se ti počutil da bi imel svoj parkplac (plačeval najemnino ali pa za kupil) pa bi sosed hodil nanj parkirat, saj je še dovolj prostora okoli.

Zakaj pa nisi parkiral na drugem FREE placu ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake toliko časa se ubadam s poniglavo mislijo, da bi se malo vrnil v mladost, se ga nabutal, obul bulerje in nataknil moto jakno in po dolgem času šel špancirat po avtomobilih postavljenih na površinah za pešce. Najbolj uživantsko je takrat, ko v avtu še kdo sedi. Tudi z bicikli smo probali čez speljati, pa s tistimi starimi koretami včasih to ni šlo tako kot bi sedaj z raznimi BX-i in mountain bike-i.

Oh, ja, dobri stari cajti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že povedal v eni temi, mene ne moti ne ugled motoristov ne taki ki divjajo ali se vozijo brez izpitov ali registracij in podobno.

mogoče ne ker sem vse to in še več včasih počel sam ali ker mi pač dol visi kaj si kdo misli.

motoristi kot obveščevalci - ja ziher, pa dajmo še odbor za "moralo in red" ustanovit in patruljirat okoli. ali pa še boljše kar privat policijo ker ta očitno ni sposobna vsega uredit. :slap:

jokec, stokec babica mi ne da za lučko ker pravi da sem zloben motorist :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovina za tisti parkplac plačuje najemnino, kako bi se ti počutil da bi imel svoj parkplac (plačeval najemnino ali pa za kupil) pa bi sosed hodil nanj parkirat, saj je še dovolj prostora okoli.

Zakaj pa nisi parkiral na drugem FREE placu ??

zato, ker ga v mariboru v centru praktično ni za dobiti... še od tukaj sem moral peš hoditi kakih 10 min do svoje destinacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, ker ga v mariboru v centru praktično ni za dobiti... še od tukaj sem moral peš hoditi kakih 10 min do svoje destinacije

Pa si si sam (skoraj) odgovoril!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si si sam (skoraj) odgovoril!

lp

ja mislim v centru ga ni za dobiti tam pa vedno skoraj je, tak da če si mislil to glede tega da drugim zaparkiram ni tak ko misliš... pa dobro sej vseeno glede tega jaz sem pač hoto povedat, da ljudje ne bi rabli bit tak škodoželjni, glede na to da njim čisto nič ne škodiš, jim ne smetiš in nič... naj reče vsak kar hoče, ampak to se mi vseeno ne zdi prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem gospodom, ki zagovarjate kršitelje želim, da bi imeli v prometu bližnje srečanje s takim neregistriranim osebkom. :kva2:

Ne potem spraševat kdo vam bo povrnil škodo ! :lol1:

Nič bral nazaj.

Je preveč!

xenon900 VSE POVEDAL!

Pa "srečno na cesti" vsem, ki zagovarjajo "nered"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem glede na ugotovitve naše veleumne nagaye kmet, (kar sem tako, mimogrede, še vedno rajši, kot močvirnik) me popravite, če sem si kaj narobe razlagal:

ker se nekateri vozijo z dolgimi lučmi, je dovoljeno, da se drugi vozijo brez registracije.

ker se nekateri tu in tam vozijo prehitro, je drugim dovoljeno, da se vozijo brez izpita.

torej je baraba tisti, ki da odpeljati napačno parkiran avto in ne tisti, ki ga napačno parkira.

tisti, ki ukrade motor, je nevarnejši od tistega, ki se s kupljenim motorom v mestu vozi po zadnjem kolesu.

me nekako spominja na naše politike.

ker je prejšnja vlada kupila vojaško bolnico, ki je nihče ne rabi, si lahko sedanja privošči, da kupi oklepnike, ki jih rabimo še manj........

.

.

če sosed tepe svojo ženo, lahko jaz pof.... svojo hčerko

.

.

.

.

welcome to europe.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da si kmet si pogruntal ti. ne jaz.

jaz sem ti samo po kmečko razložila, ker je bilo tisto prej očitno preveč komplicirano.

a je očitno šlo skozi ker se ti svetlika, da če se nekdo vozi z dolgimi lučmi, se lahko nekdo drug vozi brez registracije.

kajti sama vožnja brez registracije ne bo povzročila nezogde, vožnja z dolgimi lučmi v naselju pa zelo verjetno.

to da se nekdo vozi brez izpita ne bo povzročilo nezgode samo po sebi, to da nekdo vozi prehitro pa bistveno prej.

sama kraja motocikla ne bo ubila nikogar, vožnja po zadnejm kolesu pa bistveno prej.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kaj prehitevat v križišču!

Ne vem, če ima ta del ceste dejansko status križišča.

Pazi, ne poznam ne obeh motoristov, niti voznika avta. Poznam pa cesto. Prilagam sliko (iz GERK-a).

Dejstva:

- Vsi so se peljali z desne proti levi.

- Cesta ima neprekinjeno črto

- Avto je zavijal na Petrol na levem uvozu, ker se skozenj vozi pač normalno z leve proti desni.

- Omejitev tukaj je 50km/h, vendr se jo malokdo drži

V prejšnjem postu nisem "določal krivde", niti je ne nameravam zdaj. Fanta sta zagotovo peljala več kot 50 km/h, nista predvidevala manevra avtomobila spredaj, spregledala sta žmigavec,...

Vprašal pa sem se, kaj bi pisalo v zapisniku, če bi se to zgodilo brez prič, motorist mrtev,...

Šofer bi rekel "imel sem žmigavc" in v poročilu bi pisalo "manever nedvoumno napovedal", četudi bi ga vključil šele, ko bi že treščilo.

Če pa bi bila situacija obrnjena in bi "tip v BMWju" prehiteval motorista, zavijajočega levo na Petrol, ga zbil..., bi gotovo pisalo, da je motorist "nenadoma zavil na levo".

Mrtvi ne govorijo...

LP, ma

post-12049-1176880727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me prijavle mestnemu redarstvu in tako opravile svoje tipično slovensko poslanstvo.... zdaj pa še samo manjka da ste motoristi takšni :BUA:

tis tut tipičen slovenček, k te boli kurac, če parkiraš "na tujem" - glavno, da je tebi komot ... boli te patka za lastnino drugih itd .. itd ... itd ...

zato, ker ga v mariboru v centru praktično ni za dobiti... še od tukaj sem moral peš hoditi kakih 10 min do svoje destinacije

bogi bogi ... težko ti je v življenju ... pol pa je prodajalka pizda. .. japajade

Ker sem glede na ugotovitve naše veleumne nagaye kmet, (kar sem tako, mimogrede, še vedno rajši, kot močvirnik) me popravite, če sem si kaj narobe razlagal:

ker se nekateri vozijo z dolgimi lučmi, je dovoljeno, da se drugi vozijo brez registracije.

ker se nekateri tu in tam vozijo prehitro, je drugim dovoljeno, da se vozijo brez izpita.

torej je baraba tisti, ki da odpeljati napačno parkiran avto in ne tisti, ki ga napačno parkira.

tisti, ki ukrade motor, je nevarnejši od tistega, ki se s kupljenim motorom v mestu vozi po zadnjem kolesu.

me nekako spominja na naše politike.

ker je prejšnja vlada kupila vojaško bolnico, ki je nihče ne rabi, si lahko sedanja privošči, da kupi oklepnike, ki jih rabimo še manj........

.

.

če sosed tepe svojo ženo, lahko jaz pof.... svojo hčerko

.

.

.

.

welcome to europe.....

Hja, narobe sklepaš. Predvsem pa je mene tudi zanimalo, kako boš ukrepal napram sebi, ko boš delal prekrške - boš se sam prijavil, ali boš pač pričakoval, da te prijavijo drugi?

Pri Slovencih je pač problem, da je najlažje pometati pred tujim pragom. Tudi jaz sem se tega že navadil... in mam posebno metlo za tuje pragove. Moj pa je tak, kot je meni všeč - in boli me kurac, kaj si drugi o tem mislijo. Kazni in posledice svojih prekrškov in neumnosti na koncu nosim sam. In strah me je, kot hudič križa se bojim, da bi kdaj moral tudi kdo drug nositi posledice moje neumnosti...

In iskati ta kompromis med svojim egotom in strahom pred poškodovanjem drugih je zajebano delo - tako zame, kot verjetno zate in tudi za one čefurje. Ampak - živimo v demokratični deželi "svobodnih ljudi". Žal, ampak tako je...

In - ja, sem egoist. Kaj pa drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me popravite, če sem si kaj narobe razlagal:

welcome to europe.....

welcom to ptujska 33 ! prva rumeno obarvana bajta ob vstopu v mesto desno ali zadnja ob izstopu levo ! ta vikend je turnir v the police playstation 4/a ! nepremagljivi ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!