Skoči na vsebino

razlika med daystar in daystar VL


blackman

Priporočene objave

zanima me kaka je razlika med daelimoma daystar in daystar VL??

je NI!

je pa razlika med daelim VL Daystar al pa daelim VT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u care si, še en novi maher na forumu, daj še dve odpri pa boš nov rekord podrl v odpiranju istih tem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u care si, še en novi maher na forumu, daj še dve odpri pa boš nov rekord podrl v odpiranju istih tem :slap:

ma ste sitne riti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kompliciraj kupi rsko :wub: :worship: :P

nekateri se rajš vozjo, pa čeprov bl počas, kot pa gledajo po netu, pa sprašujejo za dele, pa kaj je crknil, pa jokal, kok keša gre... itd. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri se rajš vozjo, pa čeprov bl počas, kot pa gledajo po netu, pa sprašujejo za dele, pa kaj je crknil, pa jokal, kok keša gre... itd. :slap:

...je reku sloumoušn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku zmrznjena pičkica :)

rajš zmrznjena pička k gRčaR .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt raj k mamici jokat ;)

jst ne jokam...zato tud domamice ne bom šou...lahko greš pa ti..k se mata rada .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne jokam...zato tud domamice ne bom šou...lahko greš pa ti..k se mata rada .)

jst starše spoštujem, kar pr teb ni vidt, k usazga po 10x na dan u kurac pošleš... pizda dej umer se, a morjo res usi zvedt, kakšn si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri novo temo o men pa o mojih straših ter našem odnosu pa ti bom tam odgovoru...tuki se ne bova o tem pogovarjala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni panika v tem da se ne morva pomirit...vsak se kdaj skrega ampak mene je sam to razpizdil k je mojo objaco 2 dni staro vn prvleku na dan k bi jo loh že 2 dni nazaj...sam 2 dni nazaj k je blo še use kul ga ni razjezil k ve da je biu hec, dons ga pa je ker sva učer mela en nesporazum, ki ga bova seveda rešila med sabo ne na MSju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni panika v tem da se ne morva pomirit...vsak se kdaj skrega ampak mene je sam to razpizdil k je mojo objaco 2 dni staro vn prvleku na dan k bi jo loh že 2 dni nazaj...sam 2 dni nazaj k je blo še use kul ga ni razjezil k ve da je biu hec, dons ga pa je ker sva učer mela en nesporazum, ki ga bova seveda rešila med sabo ne na MSju

otroci in vaša kurja pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starci, in vaša plesniva pamet :D :D :lol1:

Res da je napisal zelo grd post ampak tako udrihati po starejših pa se tudi ne spodobi. Imajo določene izkušnje, ki nam manjkajo in se jih zato spoštuje. Pa malo bolj preudarni so. Sem pa že nekajkrat prišel v nesporazum s kakšnim starejšim na forumu pa se je pač pokazalo, da včasih tudi pišče več ve od kure :D :lol1:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!