Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

ok sem ti pripravljen sofinancirat kak € pri nakupu, če mi ga posnameš ;)

Kontaktiraj me na PM čez kak teden. Upam da bo že tle. Presnamem?! Ne veš da je to piratstvo? Tega ne smeš na glas govort da ne boš dubu opozorila kot za oglaševanje!!! HAHA, ni blema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

jaz sem gledala The girl on a motorcycle (1968!!!).

Ne priporočam, ful zblojen umetniški stil.

Jap, sem enakega mnenja. Razen posnetkov vožnje z motorjem, butast. Prehuda beseda, -pač ni mi všeč. Sem bolj za moto filme s Petrom Fondo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Evo, dubu One Man's Island iz Kanade. Je kr super dokumentarc. Se ga splača pogledat.

kr naroču si si ga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi so kdo rad ogledal motoristični film predlagam Hell ride :evilgrin:

Gledal. Moja ocena: super. Sicer malo krvav, ampak Denis Hopper je pa legenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi so kdo rad ogledal motoristični film predlagam Hell ride :evilgrin:

Film je doživel fijasko pri publiki in kritiki. Dolgčas in razen legende Dennisa Hopperja in motorjev ni nič vrednega. Vse skupaj za en dober in kratek video spot.

Če koga zanimajo old skul motorji, kot so v filmu, priporočam obisk: http://www.flyritechoppers.com/

Flyrite so izdelali najlepši motor v filmu, ki ga fura Michael Madsen., pa še imajo kar nekaj dobrih linkov (Dice, Biltwell, Jockey Journal...): http://www.flyritechoppers.com/Pg/FRCLinks.html

Drugače, priporočam filme Russ Meyerja, recimo:

1965 - Motorpsycho

1965 - Faster, Pussycat! Kill! Kill! - Zeeloo odštekan film, pa ni glih bajkerski. Nekje sem bral, da Q. Tarantino misli posneti remake tega filma.

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
a mi laho poveš kje ga snet!?

Odvisno s katerega konca si ?????

Če si kje med LJ in štajersko, galahko dobiš v torek ( DiVX ).

Pošlji mi ZS in se dogovoriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Še en motorističen film: Exit speed.

Zgodba povprečna, prav tako igralci oz. njihovo igranje. V njem prevladujejo športni motocikli z razliko od večine ostalih bajkerskih filmov :). Aja, dobri motorji še ne naredijo dobrega filma, če pa imate željo po motorističnem filmu si ga pa ob deževnem dnevu vseeno poglejte :D.

Picture_5_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en motorističen film: Exit speed.

....... če pa imate željo po motorističnem filmu si ga pa ob deževnem dnevu vseeno poglejte :D.

Picture_5_thumb.png

Hvala za obvestilo exaGee!

Mal' na ku... mi pa gre, ker v "zabavnem" filmu spet vidim pištolo namesto dobrih pičk!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

en kultn avstralski - Stone.

V njem je tudi ta legendarni prizor

Supr film, ga morm pogledat...avtralski filmi na to foro so mi bli vedn všeč. Verjetn k temu velik prispevu Mad MAx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr film, ga morm pogledat...avtralski filmi na to foro so mi bli vedn všeč. Verjetn k temu velik prispevu Mad MAx

Tudi mene je premamilo. Partizan ga nima, gusar pa...

Za ljubitelje avstralskega filma se priporoča dokumentarec o avstralskem filmu. V njem pa se najde ogromno referenc na hude avstralske filme ... recimo tudi na brutalni Turkey Shoot :-). Seznam je pa tudi na gornjem linku objavljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je premamilo. Partizan ga nima, gusar pa...

Pogledal, pa... ni me fasciniral. Edino, kar je v redu, so motorji, čista klasika. Z650 in 900 po večini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud pogledu pa mi je biu super!!-ma sporočilo, je pa mal fantzijski :), že skor mal na kak Gore vleče, skratka po mojmu okusu film. Motorji pa itak :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Guest GixxerPilot

Najbolj idiotski filmi kar sem jih kdaj mel nesrečo videti so bili (najbolj porazn je na prvem mestu):

1. Torque

2. Biker Boyz

3. Ghostrider serija - oni Šved ne pa Niko Cage (zdaj ko sem bol zrel, tipa bi že zato ker je mnogim za vzor da ga kopirajo na cestah bilo treba zapret)

4. The fast and the furious (del z motoristi - kdo je še vidu kros čelado na Ninji? :eek:

Sem pa 100% da jih je še več pa se jih ne morem spomnit. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, gledal sem 2,3,4 in pod vtisom teh spustil torque. med idiotizmi seveda ne smemo pozabiti tomaža kruza v mišon inposibel 2 in njegovih skokov in slajdanja med strelanjem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Mislim da sem vzdržal okoli prvih deset minut Torqua pa še to se mi je zdelo preveč. Total zanič igranje, butast skript, "akcijske" sekvence ki so že davno zgubile stik z realnostjo,... The fast and the furious je že sam bil idiotski, ta film istega režiserja pa je ta idiotizm porinu čez rob.

se strinjam, gledal sem 2,3,4 in pod vtisom teh spustil torque. med idiotizmi seveda ne smemo pozabiti tomaža kruza v mišon inposibel 2 in njegovih skokov in slajdanja med strelanjem :headbang:

Maš prav, Palčka sem pozabu. Že MI 1 je bla porazna kolk sem jo tistih nekaj minut vidu (recimo explozija helikopterja po novem ne ubije ampak vrže človeka nepoškodovanega itd...). V MI2 pa edino kar je sploh blo vredno ogleda je bila Thandie Newton :wub::yea1:

Če dobro pomislim je zadne čase kar dosti ameriških filmov takih kjer več dajo na to da majo glavne osebe čim bolj fizićno privlačne kot pa da sta skript pa igranje sploh na kakršnem koli nivoju kvalitete.

Bolše je gledat angleške filme, ker jim je, za razliko od Američanov, pomembna kvaliteta izdelka in ne probajo reševat poraznega izdelka s tem da ti vržejo nekaj eye-candyjev pred oči zato da pozabiš na (ne)kvaliteto filma. Za razliko od Američanov se Angleži sploh ne trudijo iskat lepih igralcev, jim je bolj pomembna njihova sposobnost igranja.

Da pa ne začnem o ameriških uber-patriotskih izlivih v filmih ob katerih mi je na cajte kar slabo (primer Armageddon). Sem že gledal angleške vladne-propagandne filme posnete med 2. svet. vojno in še v tistih ni bilo takšnega nasilnega in prekomernega patriotizma kot v povprečnem ameriškem filmu namenjenemu širšemu gledalstvu. Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. med idiotizmi seveda ne smemo pozabiti tomaža kruza v mišon inposibel 2 in njegovih skokov in slajdanja med strelanjem :headbang:

Zame je to največja filmska bedarija o motorjih.Pa vmes čudežno iz cestnih gum na kros gume.Pa še obakrat prikaz profila :headbang::headbang:

Mogoče pa je kaj takega na triumph mogoče in ga zato @hilton tako hvali :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!