Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

Ob 22. 7. 2014 ob 20:33, Fantocci pravi:

Sem pogledal tale film sem mislil,da bom videl vozit mojega strica Josip Klemenčiča večkratnega prvaka Jugoslavije.Začel je s Spedwayem kmalu po 2 svet. vojni na stadijonu kjer zdaj stoji Zagrebški Velesejem ! Njregovi glavni konkurenti so bili :Leteči Kranjec,Regvard, Medved,Jama,Babič itd.Na žalost je film bolj ljubezenski kot motoristični in kot sem naknadno prebral vloge je bil tehnični svetovalec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mamo kako temo za popotniške-overland Youtube / Vimeo filmčke? Bi bilo fajn malo sherat take zadeve :)

Popravljeno . Popravil bregar07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Ob 1. 9. 2014 ob 19:57, Bostjan Lapajne pravi:

Meni je najbolj všeč Motoristov dnevnik

Meni tudi...

Pa ne njegov... Ampak najin, na poti po taistih kolovozih, kamnolomih in poteh. - Fajn k svina!! :OK:  N'kol pozabu :nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 17. 12. 2014 ob 20:59, sayo pravi:

Prihaja nov MAX

Po temu trailerju sodeč bo motorjev bolj za vzorec. Razen teatralnih efektov (to danes ni več nobena posebnost) se tudi vsebinsko nakazuje kot kopija 3 dela. Legendarnega prvega Mad Max (1979) pa kot kaže ne bo presegel.

http://ffilms.org/mad-max-1979/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po temu trailerju sodeč bo motorjev bolj za vzorec. Razen teatralnih efektov (to danes ni več nobena posebnost) se tudi vsebinsko nakazuje kot kopija 3 dela. Legendarnega prvega Mad Max (1979) pa kot kaže ne bo presegel.

 

http://ffilms.org/mad-max-1979/

Ja, tud jaz bi si želel da bi nardil malo posodobljen prvi del ki je legendaren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trailer zgleda kot zanikrna kopija MM2.

Nardit dons film kot MM1 s trenutnimi socialnimi povezavami, nacinom nadzora in izgledom motorjev bi blo pa samo benigno posiljevanje - tako kot unle trailer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 12. 2014 ob 22:16, UnionJack pravi:

trailer zgleda kot zanikrna kopija MM2.

Nardit dons film kot MM1 s trenutnimi socialnimi povezavami, nacinom nadzora in izgledom motorjev bi blo pa samo benigno posiljevanje - tako kot unle trailer.

Vodilna filmska industrija dela filme, ki so prepolni nekih spektakularnih efektov, čez dva dni pa itak ne veš več kakšna je bila zgodba, da sporočilnosti filma sploh ne omenjam...

Na zadnjem Liff-u sem gledal Norveški film (Amaterji). Tipičen primer, kako se da tudi z bolj skromnim budgetom narediti odličen triler.

Mešanica skandinavskega krimiča in črne komedije, v kateri ponižen delavec po sinovi smrti osebno obračuna z norveškim podzemljem.

Norveška pozimi. Delavni, a introvertirani Nils dela kot voznik velikega pluga, s katerim čisti ceste in gorske prelaze negostoljubne zimske pokrajine. Za svoje delo je pravkar osvojil naziv meščana leta, a obenem je izvedel tudi, da je njegov sin umrl zaradi prevelikega odmerka heroina. Ker ne verjame uradni razlagi sinove smrti, se odpravi osebno poiskat domnevne morilce. Presenetljiv potek dogodkov iz njega naredi neusmiljenega junaka podzemlja, čigar identitete nihče ne pozna. Na svojem pohodu se sreča z miselnostjo švedskih, norveških in srbskih gangsterjev, zasnežena norveška pokrajina pa postane adut, s katerim stvari obrne v svoj prid. 

Enega takega novodobnega Mad Max-a bi za moj ukus morali narediti Skandinavci, ali npr. Španci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nebi vedu a to paše semle a v tadrugo temo ampak na torrentih najdete Eurosportovo reportažo iz lanskega Isle of Man TT

 

Isle.of.Man.TT.2014.PDTV.x264-NX.mp4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!