Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

Imamo kakšno podobno temo za TV oddaje ali nadaljevanke o motorjih? Top Gear za motorje sicer ne obstaja, ampak karkoli podobnega...

 

 

Trenutno gledam Long Way Down z Ewan McGregorjem (http://www.imdb.com/title/tt0959858/) in mi je zakon, samo mi bo kmalu zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serija   sons    of  anarchy     delo   moto  kluba  babe  droga  orozje  sex   pijaca.skinite  si  jih  na  strani   rar.bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sons of anarchy ni motoristična oddaja, ampak oddaja o eni zelo antikvirani subkulturi, za katere je bilo značilno da se vozijo z motorji. Jaz osebno motorjev z njimi ne povezujem.

 

(MOJE SKROMNO MNENJE, ne se jezit name, če se ne strinjate).

 

V mislih imam bolj oddaje, ki se osredotočajo na potovanja z motorji ali na motorje same (testi, itd).

Popravljeno . Popravil nsignific
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Choppertown: The Sinners - zelo dober dokumentarec o moto/hotrod klubu, njihovem specifičnem življenjskem stilu, filozofiji ter predvsem njihovih custom motorjih

 

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEYQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DHp4UCuexIsg&ei=uKQbUZnAF5DSsgb2uYDgBg&usg=AFQjCNG7uEtssxhVMT60nEPf7kpEUv14pg&sig2=zraIhbKLkaL6xm8S7K0EVg

 

Torrent se najde na Pritatebay-u

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat-vsak dan med tednom je ob 10h dop.z ponovitvijo ob 4h popoldne in mislim,da zvečer(nisem siguren)na Travel chanel potopisna oddaja Super vožnje z motorjem,kjer se model vozi po vseh celinah.Priporočam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na  HTV 2  ob   20,00  prvi del

 

Zgodba o legendi     Cesta 66

 

Je serija štirih nadaljevanj  komika BIllya Connollya posnetih leta 2011.

 

 Cesta 66 se rasteza od Chicaga v zvezni državi Illinois do Los Angelesa v Kaliforniji. Pred 25 leti so jo zaprli in uradno ne obstoja več, a lahko  še vedno prevozite vso dolžino (6500 km) in spoznte ,zakaj je pomemben del ameriške kulture.

 

Meni osebno se je dopadel in mi bil zanimiv prvi del ,čakam nadaljevanje in priporočam drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od bill connellyja se dobi serije na torentih. Priporočam tudi ogled njegove serije o novi zelandiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

google - torrentz - search: bill connolly

 

(lahko tudi bill connelly, ker mu po spletu pišejo priimek tudi tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na SLO 1 ob 20.55 dokumentarni film o Tomosu. Zna bit zanimivo obujanje spominov tistih, ki so gor rasli s tem in informativno za tiste, ki te možnosti nismo imeli.

post-20956-0-60654800-1361269603_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na SLO 1 ob 20.55 dokumentarni film o Tomosu. Zna bit zanimivo obujanje spominov tistih, ki so gor rasli s tem in informativno za tiste, ki te možnosti nismo imeli.

attachicon.giftomos.jpg

 

Za tiste, ki smo zamudili: http://tvslo.si/predvajaj/tomos-dokumentarni-film/ava2.159111878/

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če je The wild one in Easy rider ameriška klasika, in če je Mad Max avstralska klasika, je Quadrophenia britanska klasika filma tovrstnega motorističnega žanra.... Vreden ogleda.  V njem nastopa bend The who, kot igralec pa nastopa Sting od legendarnih Police...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je The wild one in Easy rider ameriška klasika, in če je Mad Max avstralska klasika, je Quadrophenia britanska klasika filma tovrstnega motorističnega žanra.... Vreden ogleda.  V njem nastopa bend The who, kot igralec pa nastopa Sting od legendarnih Police...

A ni to bolj pank-skuterska zadeva?Lahko da se motim ker  sem film   gledal še v Titovih časih.Če me spomin ne vara gre res za nek  konlikt med bajkerji in skuteristi  .Smo pa takrat v kino šibali bolj zaradi anarhistične Townsendove muzike z istoimenskega albuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem ta film gledal sredi 80h. Gre za "rivalstvo" med Rokerji in Modsi. Rokerji so vozili Triumphe, Nortone, BSA... Modsi pa skuterje. Eni so se oblačili v leder, drugi pa v vsakodnevne obleke. Eni so poslušali rokenrol, drugi pa so iskali alternativo v Who. Pa oboji so si delali utvare da so večji frajerji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kratek dokumentarec o BMW S1000RR

BMW S1000RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer ob 21.00 bo na TravelChannel pričetek serije Vožnja po Srednjem kraljestvu - LINK

Mogoce ves kje bi se dalo videt ponovitev??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ne vem. Mogoče bodo na Travel-u ponovili, čeprav zaenkrat nisem videl, da bi bile ponovitve na sporedu. Sicer pa, ni tako zanimivo, kot sem upal da bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!