Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...
pred 1 uro, krucymucy pravi:

Bo kar pravi :D

Ta link kaže trailer za fim Torque, komentator spodaj pa piše:

Ten years ago Hollywood released a motorcycle movie SOOOOO BAAAAD that nobody has made a motorcycle movie since.

Se kar strinjam. Fizikalne zakone so obšli skoraj tako elegantno kot v filmu Iskan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Darko3g said:

Ta link kaže trailer za fim Torque, komentator spodaj pa piše:

Ten years ago Hollywood released a motorcycle movie SOOOOO BAAAAD that nobody has made a motorcycle movie since.

Se kar strinjam. Fizikalne zakone so obšli skoraj tako elegantno kot v filmu Iskan.

Kontaktne kljucavnice pa ocitno z granikom menjavajo. :hmm:

Untitled.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, izibajker pravi:

Če ima kdo časovni zamik na TV-ju. Par dni nazaj je ponovno na ogled balkanska turneja Henry Cole-a na Travel Channel.

Ni ta neke neumnosti govoril o Sloveniji, ko se je tukaj vozil. Imam v spominu, da je en velik nakladač. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Ni ta neke neumnosti govoril o Sloveniji, ko se je tukaj vozil. Imam v spominu, da je en velik nakladač. 

niti ni kolenćku preko Rid niti po Kalu ... je pa pohvalu lepote Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, maus pravi:

niti ni kolenćku preko Rid niti po Kalu ... je pa pohvalu lepote Slovenije.

Neke gorske ceste je omenil, kjer je več ali manj ravno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Neke gorske ceste je omenil, kjer je več ali manj ravno :lol1:

tut avtocesto je hvalu ... DARS :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Ni ta neke neumnosti govoril o Sloveniji, ko se je tukaj vozil. Imam v spominu, da je en velik nakladač. 

Sloveniji je posvetil pol urce v prvi epizodi po Balkanu. Pri županu v Lj je bil, pa z Mavčevo se je malo sprehajal. Ta je pa res nekaj nakladala. Pol se je pa samo v Lipici ustavil, pa še v eni vasi... Škoda, da ni prišel v kontakt s kakšnim klubom, ali pa še bolje ljubitelji angleških motorjev, Bi mu fantje pokazali bolj zanimive trase. Tako se je pa večinoma po ac drajsal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, izibajker pravi:

Sloveniji je posvetil pol urce v prvi epizodi po Balkanu. Pri županu v Lj je bil, pa z Mavčevo se je malo sprehajal. Ta je pa res nekaj nakladala. Pol se je pa samo v Lipici ustavil, pa še v eni vasi... Škoda, da ni prišel v kontakt s kakšnim klubom, ali pa še bolje ljubitelji angleških motorjev, Bi mu fantje pokazali bolj zanimive trase. Tako se je pa večinoma po ac drajsal.

In gluposti govoril. Naj bo na tistem mokrem otoku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

In gluposti govoril. Naj bo na tistem mokrem otoku. 

Mah, jaz sem pogledal marsikaj od njega, pa bom takole povedal:

1. ko vidiš cel svet je Slo res relativno nezanimiva brez vodiča

2. če samo balkan obdelaš je jadranka road of the road (top 10 of the world)

3. tip je pravi old scool biker, on potuje, včasih samo z usnjeno čepico na glavi in bolj kot sam "cesta" ga zanima vtis mest in vasi, no ja pa tudi same dežele

4. vse kar piše in pokaže je lepo in zanimivo, najbolj sem si zapomnil Novo zelandijo in outback v Australiji

5. in vsakokrat ima drug moped :D

6. fuš sem mu 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Meni je ze na Rakitno boljsa kot Jadranka. V Alpah jih je pa se 10. 

Verjamem pa da je tebi fino se cez vasi vozit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, krucymucy pravi:

2. Meni je ze na Rakitno boljsa kot Jadranka. V Alpah jih je pa se 10. 

Verjamem pa da je tebi fino se cez vasi vozit. 

vsaku tele ima svoje vesele :P

sploh porisano cestišče , pesek, in sekajoči domačini in wosli so na Rakitini dodaten izziv, zmagu si :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Mah, jaz sem pogledal marsikaj od njega, pa bom takole povedal:

1. ko vidiš cel svet je Slo res relativno nezanimiva brez vodiča

2. če samo balkan obdelaš je jadranka road of the road (top 10 of the world)

3. tip je pravi old scool biker, on potuje, včasih samo z usnjeno čepico na glavi in bolj kot sam "cesta" ga zanima vtis mest in vasi, no ja pa tudi same dežele

4. vse kar piše in pokaže je lepo in zanimivo, najbolj sem si zapomnil Novo zelandijo in outback v Australiji

5. in vsakokrat ima drug moped :D

6. fuš sem mu 

Podpišem  vse alineje. Pa dejstvo je, da ima do motorjev zelo konstruktiven in spoštljiv odnos, vsaj za moje pojme. Je pa tip pravi profi, kar pri takih projektih vključuje še marsika drugegaj poleg iskanja zanimivih rut... Saj je tudi Cres u drugi epizodi zelo površno odpeljal, na Brestovi je šel not pa takoj odvil prek Meraga na Krk. Verjetno je high point te njegove turneje Sarajevo, kjer je bil med obleganjem v 90ih vojni poročevalec. Pa dober smisel za humor ima, še posebej če ga poslušaš v originalu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Mah, jaz sem pogledal marsikaj od njega, pa bom takole povedal:

1. ko vidiš cel svet je Slo res relativno nezanimiva brez vodiča

2. če samo balkan obdelaš je jadranka road of the road (top 10 of the world)

3. tip je pravi old scool biker, on potuje, včasih samo z usnjeno čepico na glavi in bolj kot sam "cesta" ga zanima vtis mest in vasi, no ja pa tudi same dežele

4. vse kar piše in pokaže je lepo in zanimivo, najbolj sem si zapomnil Novo zelandijo in outback v Australiji

5. in vsakokrat ima drug moped :D

6. fuš sem mu 

Sem gledal tudi tisti del o Sloveniji in ugotovil, da je nakladač. Ga ne gledam več.

Raje berem tvoje in Kmetove potopise, ker vem, da je vse res. Pa še nasmejem se. Sem takoj za to, da ga zamenjata. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Sem gledal tudi tisti del o Sloveniji in ugotovil, da je nakladač. Ga ne gledam več.

Raje berem tvoje in Kmetove potopise, ker vem, da je vse res. Pa še nasmejem se. Sem takoj za to, da ga zamenjata. 

hvala, v mojem in Sergejevem imenu sem globoko počaščen. a žal moram pripomniti da mali Angležek je po duši mnogo bližji tebi, Sneciju in podobnim, ki potujejo brez drame, poskušajo občutiti utrip vasice skozi katero se peljejo in sam filing vožnje ni ravno v ospredju.

Medtem ko jaz in Kmet rabiva dramo že na ridah, saj veš drsi, odnaša, vece od Mausa poscan, 100 prijateljev na klopcah, pa 1200 fotk, pol pa 10m  po makedamu....hočem poudariti da so zorni koti naših dramaturgov in scenaristov popolnoma drugačni :P

 

Ravno ko smo tule, sine mi je odšel 1 leto v Novo Zelandijo ( delovna viza) z nosom za kruhom. Pa mi pošilja vsak dan slike plaž in cest, pa narave in mi je že pisal :

Tata ti bi tu užival. Pa sem mu odpisal: Vem sem gledal Henrija, pa sem mu bil fouš :P

Drgač pa podpiram tvojo idejo, takoj ga menjava :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

hvala, v mojem in Sergejevem imenu sem globoko počaščen. a žal moram pripomniti da mali Angležek je po duši mnogo bližji tebi, Sneciju in podobnim, ki potujejo brez drame, poskušajo občutiti utrip vasice skozi katero se peljejo in sam filing vožnje ni ravno v ospredju.

Medtem ko jaz in Kmet rabiva dramo že na ridah, saj veš drsi, odnaša, vece od Mausa poscan, 100 prijateljev na klopcah, pa 1200 fotk, pol pa 10m  po makedamu....hočem poudariti da so zorni koti naših dramaturgov in scenaristov popolnoma drugačni :P

 

Ravno ko smo tule, sine mi je odšel 1 leto v Novo Zelandijo ( delovna viza) z nosom za kruhom. Pa mi pošilja vsak dan slike plaž in cest, pa narave in mi je že pisal :

Tata ti bi tu užival. Pa sem mu odpisal: Vem sem gledal Henrija, pa sem mu bil fouš :P

Drgač pa podpiram tvojo idejo, takoj ga menjava :D

 

Sem hotel povedati, da tistega mokrega čupavega Angleža ne gledam več, ker naklada in bluzi. In potem naj mu verjamem za stvari, katere ne poznam? Njet. 

Ne gre za različen pogled na svet, ampak za zaupanje. Vama zaupam in verjamem, njemu pač ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sem hotel povedati, da tistega mokrega čupavega Angleža ne gledam več, ker naklada in bluzi. In potem naj mu verjamem za stvari, katere ne poznam? Njet. 

Ne gre za različen pogled na svet, ampak za zaupanje. Vama zaupam in verjamem, njemu pač ne. 

Kaj pa Boorman?

Charley Boorman long way down ? No meni je Henri bil bolj zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!