Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

se strinjam, gledal sem 2,3,4 in pod vtisom teh spustil torque. med idiotizmi seveda ne smemo pozabiti tomaža kruza v mišon inposibel 2 in njegovih skokov in slajdanja med strelanjem headbang.gif

Mislim, da bi se Tomažek lahko učil od Džolijeve Angelce v Tomb Riderju, kjer z motorjem v svoji garaži skače čez svoje avte in pretepa slabe fante. Dobesedno z motorjem. Med vožnjo. V glavnem risanke.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Ja, sem vidu tisto sranje od "filma". Po tisti "sekvenci" pa tudi Angelčine prsi pa žnable več niso bile dovol mikavne da bi še dalje gledal "film".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Zame je to največja filmska bedarija o motorjih.Pa vmes čudežno iz cestnih gum na kros gume.Pa še obakrat prikaz profila :headbang::headbang:

Mogoče pa je kaj takega na triumph mogoče in ga zato @hilton tako hvali :xx:

Hehe, po KITT-u in Viper-u še zdaj Triumph ki ga lahko po mili volji konfiguriraš in spreminja obliko, kole, etc..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, Pervy, meni je samo žal za možnega štoparja ki ga boš pobral kje (tvoj podpis :devil: ) :kva1:

upam da ne misliš da pobiram štoparje :headbang: podpis je namenjen izključno štoparkam :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

upam da ne misliš da pobiram štoparje :headbang: podpis je namenjen izključno štoparkam :whistle:

Dobra odločitev. :kva2: je že bolše da se te kaka brhka punca oklepa kot pa neki ded. :OK: Do zdaj sam osebno prepeljal samo eno štoparko (ker je mela čelado), Catherine Bell look-alike :wub: (mlajša kopija, še lepša kot CB), unfortunately pa je mela fanta :cry: (sta ostala brez bencina z motorjem pa sem jo peljal do Mol-a v Kidričevem) in mam zelo stroga pravila zase glede tega, tak da nisem mogu terjat plačila na tvoj način (ki bi drugače bil zaželjen :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Najbolj idiotski filmi kar sem jih kdaj mel nesrečo videti so bili (najbolj porazn je na prvem mestu):

1. Torque

2. Biker Boyz

Mislim da v enem od teh filmov tekmuje glavni junak v raperski trenirki in čeladi, ki je za jahat konje, vozijo pa kar po ne-asfaltirani cesti- beden film do amena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da v enem od teh filmov tekmuje glavni junak v raperski trenirki in čeladi, ki je za jahat konje, vozijo pa kar po ne-asfaltirani cesti- beden film do amena.

Ja to je v Biker Boyz-se strinjam, bedn film.

sem pa našu na partisu torrent fajl z izborom 11-ih motorističnih filmov (veliko od njih je klasik)

http://www.partis.si/torrent/podrobno/81318

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga sem gledu, more bit star ene 5 let in to angleški ne holivud pa se ne spomnim naslova.So šli trije modeli eno robo nekam iskat za enga druzga tipa in ko so taboril v gozdu so se ga zapil, zakadil zjutri jim je pa najbolj bister med njimi še kavo iz posušenih norih gob skuhal. :alko: :grim :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmm, čudno, da do sedaj nihče ni omenil filma One week.

O človeku, ki zboli za rakom, pred začetkom zdravljenja pa se odpravi na tedensko popotovanje z motorjem. Film, vreden ogleda...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!