Skoči na vsebino

Lada?!


uporabnik123

Priporočene objave

Mi imamo 1.7. Poraba je malo pod 10l, po terenu pa recimo 11.Avto je super, neuničljiv, kar ga rja daje :headbang:

Obožujem pogled na obraze kastnikov raznih Q7 in X5, ko jih vlečeš ven iz senega :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

kako lahko 1.7 manj pije kot 1.6

hrošč z 1.6 mašino mi je pil manj, kot 1.3...

classic 900 mi kuri manj kot prej 800...

Močnejša mašina se ne matra toliko, kot če je je manj ccm. Če primerjamo vozilo iste teže, pa normalno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo 1.7. Poraba je malo pod 10l, po terenu pa recimo 11.Avto je super, neuničljiv, kar ga rja daje :headbang:

Obožujem pogled na obraze kastnikov raznih Q7 in X5, ko jih vlečeš ven iz senega :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

sodelavec ima Nivo, vikend pa na Uršlji gori nekje. Je rekel, da vedno ko gre na vikend, spotoma še kakšno podrto drevo pobere za kurjavo. Deblo nareže metrske konce in v prtljažnik, vrh pa na kljuko priveže (pa to dela že 15 let). Bi kakšen šminkerski terenček to zmogel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavec ima Nivo, vikend pa na Uršlji gori nekje. Je rekel, da vedno ko gre na vikend, spotoma še kakšno podrto drevo pobere za kurjavo. Deblo nareže metrske konce in v prtljažnik, vrh pa na kljuko priveže (pa to dela že 15 let). Bi kakšen šminkerski terenček to zmogel?

Seveda...

Je pa vprašanje, če bi lastnik 'šminkerskega terenčka' to sploh hotel počet.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo denar

:whistle: :whistle:

Za mojohišo 50m je sosedov gozd ,sosed star 75 let,živi v nemčiji ,gozd propada.

Kupil motorko pa gasa po drevju.

Veliko je suhega pa lahko kermu gobarju pade kaj po glavi.Podiram iz preventive. :whistle: :whistle:

P.S:se sem se dogovoru z lastnikom ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

kako lahko 1.7 manj pije kot 1.6

bmw m3 420hp je tud manj pil na testu,kot toyota prius hibrid 67hp,ki naj bi pila 4,2 litra

Drugač pa pije kr več ko 10litrov-Na terenu 1,2 prestava,reduktor...pa kr fajn več!Govorim o 1,6.Vsi pa pravijo,da ima 1.7 res nižjo porabo!

Gre pa kam češ,če pa ne pa nazaj dol ali vitla.Je blo kar nekajkrat potrebno.Ampak po res terenu,da te kap!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zadnjič smo tudi z Lado šlepali novega X5 na Golteh.. js bi se posrau od sramote hehe

Povsem normalno. X5 (Q7, ML, Santa Fe..) je SUV in ne terenc. Visoko podvozje pa možnost vklopa 4kolesnega pogona pač še ni terenec.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, ampak tak ne... avto za par 10l€ ne pride nikamor, prerustana Lada vredna 1k€ (če sploh..) pa ga pokne dol ko keks hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol dve leti nazaj sta dva lovca na Bizeljskem z novim ML poizkušala po travi peljati čez hrib blizu ribnika,končalo se je tako,da sta ribam razkazala notranjost avta :lol1:

No po tem istem hribu se z nivo pelješ res brez problemov.Večkrat po tem in pred tem!

Današnji "terenci" niso terenci,pač pa velike škatle za pozirat in se vozit po mestu!Pol ma pa tip 18col ali 20col gor pa reče,da rabi terenca,ker ima vikend na hribu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja.... ne bi vedno za vse samo tehniko krivil. voznik in oprema niti ni tako mali faktor pri terenski voznji. :whistle:

z ML se da zeeeeelo dalec priti - ce so gume in voznik kaj vredni. ce ima se offroad-paket..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo večinoma imajo ML-e butaste babnice novodobnih bogatašev. Nujno rabijo tak avto za v trgovino...

Res je. Že v vojski so nam povedali: ''Kod dobrog vojnika, svaka je puška ubojita'' (v rokah dobrega strelca vsaka puška zadene).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji "terenci" niso terenci,pač pa velike škatle za pozirat in se vozit po mestu!Pol ma pa tip 18col ali 20col gor pa reče,da rabi terenca,ker ima vikend na hribu :slap:

Današni vozniki niso več vozniki. Avtomobili so že super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zadnjič smo tudi z Lado šlepali novega X5 na Golteh.. js bi se posrau od sramote hehe

To niso avtomobili za teren. In tudi noben, ki da toliko denarja ga ne bo opremil za teren in ga potem uničeval. Drugače pa lade jaz nebi imel, ker z njo nimaš kaj početi na terenu, razen, če ti nekdo skoz rezervne dele za tabo vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso avtomobili za teren. In tudi noben, ki da toliko denarja ga ne bo opremil za teren in ga potem uničeval. Drugače pa lade jaz nebi imel, ker z njo nimaš kaj početi na terenu, razen, če ti nekdo skoz rezervne dele za tabo vozi.

To ti misliš... res da je cela prerustana, ampak pali vedno, podvozje/mašina delata ko šus, prideš kamorhočeš.. crkne pa nič, razen tistih stvari ki jih itak ne rabiš (brisalci, radio, gretje... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti misliš... res da je cela prerustana, ampak pali vedno, podvozje/mašina delata ko šus, prideš kamorhočeš.. crkne pa nič, razen tistih stvari ki jih itak ne rabiš (brisalci, radio, gretje... :D )

Nejc,če boš kdaj kaj od električnih delov rabil se javi Npr:razna stikala,razdelilec(Hal),modul vžiga,el.-diza za prosti tek,elektronika za prosti tek,avtomati,deli za alternator,deli za zaganjač,stikalo volansko luči+žmigavci pa še kaj bi se našlo se javi na PM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje, kolk kej pijejo te lade nive

ma dejte mal na splošno povedt od njih

Meni je pila tam okoli 12l, na terenu pa 18. Modeli brez servo volana so precej zoprni za vozit, sploh pa pri parkiranju. Avto ne gre nikamor, ropota, ko je pa sneg pa :worship: . Sicer ima tudi svoje meje; ko sem se nekaj igral po celcu in ga je bilo nekaj več kot 30 cm je blo treba malo z lopato kopat... Problem je z gumami (izredno čudna dimenzija), ker jih dela samo firma Nokian (to je podatek iz leta 2002) in težko dobiš cestni zimski profil, s kakšnimi kramparcami za v blato pa je na ledu zeloooooo drseče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!