Skoči na vsebino

Grobnik 27.4.2007


Gizmo_

Priporočene objave

Zivjo folk

js sm tut bol now tuki, do zdej sm se s frendom furu, zdej pa ne more u petek, tko da če gre kdo na grobnik, pa da bi šli skupi nej napiše

aya drgač furam tono 125 :wub: sem iz lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo folk

js sm tut bol now tuki, do zdej sm se s frendom furu, zdej pa ne more u petek, tko da če gre kdo na grobnik, pa da bi šli skupi nej napiše

aya drgač furam tono 125 :wub: sem iz lj

tebe sm pa vidu jst enkrat..k si se pelu za enim kangujem al kaj je že...sm meu filng da je biu fotr...pelu si se pa čez logatc pa vrhnko prot lj..a si kupu novga lih al kaj?

to je blo ene 14dni nazaj...

sorry za offtopic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe sm pa vidu jst enkrat..k si se pelu za enim kangujem al kaj je že...sm meu filng da je biu fotr...pelu si se pa čez logatc pa vrhnko prot lj..a si kupu novga lih al kaj?

to je blo ene 14dni nazaj...

sorry za offtopic :P

ej bol ne js mam tuonota že en let, sam se lani nism dost furu..

srebrn je drgač, možno da sm se za kangooyem furu sam nobenga ne poznam k ga ma..

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸hmm..a se furaš v kavbojkah al maš kombinezon?

ker če se furaš v kavbojkah pol sm te vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸hmm..a se furaš v kavbojkah al maš kombinezon?

ker če se furaš v kavbojkah pol sm te vidu :P

sej pol si me vrjetno vidu, a je biu velikonočn pondelk??? k swa šla s kolegom u portorož, črn varadero je biu zrawn...

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol si me vrjetno vidu, a je biu velikonočn pondelk??? k swa šla s kolegom u portorož, črn varadero je biu zrawn...

ne ne...četrtek je biu se mi zdi...14 dni nazaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo folk

js sm tut bol now tuki, do zdej sm se s frendom furu, zdej pa ne more u petek, tko da če gre kdo na grobnik, pa da bi šli skupi nej napiše

aya drgač furam tono 125 :wub: sem iz lj

mensezdi da gre grčar na grobnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo folk

js sm tut bol now tuki, do zdej sm se s frendom furu, zdej pa ne more u petek, tko da če gre kdo na grobnik, pa da bi šli skupi nej napiše

aya drgač furam tono 125 :wub: sem iz lj

hodiš na šubo mogoče .... če hodš se me spomnš k sm za tabo prgrmeu prejš tedn :evilgrin:

drgač pa se bomo šli kej furat... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hodiš na šubo mogoče .... če hodš se me spomnš k sm za tabo prgrmeu prejš tedn :evilgrin:

drgač pa se bomo šli kej furat... :OK:

ne ne na vič hodm... pa ne furam se z motorjem u šolo tko da bl ne... a ti maš odprto pa to al serijska k men je do zdej fotr moriu kao da nej bo zablockana pa tko... tko da ja .. ne greš na grobnik??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi da gre grčar na grobnik :D

ja z njim sm že govoru sam on gre 26. tko da sm mislu da grete/grejo kšni s 125 tko da jih gre več...

k če bi se dal bi se uštulu, k sam se pa glih nebi vozu, fotu se pa ne da z mano 120 pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z njim sm že govoru sam on gre 26. tko da sm mislu da grete/grejo kšni s 125 tko da jih gre več...

k če bi se dal bi se uštulu, k sam se pa glih nebi vozu, fotu se pa ne da z mano 120 pelat

jaz bi z veseljem šou, ampak drugo sezono, ko bom mel malo bolj spodoben in za na grobnik primeren bicikl :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi z veseljem šou, ampak drugo sezono, ko bom mel malo bolj spodoben in za na grobnik primeren bicikl :D :D

ma sej useen kaj furaš sm šou lani tut s kolegom k je meu gilero gsm 50 pa mu je šla 80 pa je blo ql.... js itq po pisti nevem če bi šou furat k nebi biu sam u napoto unim k če ga js do konca tišim se bo un komot u prvi mim odpelu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej useen kaj furaš sm šou lani tut s kolegom k je meu gilero gsm 50 pa mu je šla 80 pa je blo ql.... js itq po pisti nevem če bi šou furat k nebi biu sam u napoto unim k če ga js do konca tišim se bo un komot u prvi mim odpelu..

jaz če sem že tam, grem na pisto, to pa še zaj ne morem ker nimam ss motorja, tak da drugo sezono :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz če sem že tam, grem na pisto, to pa še zaj ne morem ker nimam ss motorja, tak da drugo sezono :OK: :D

ja ok pa drugič, se slišmo če ne druzga usaj za kkšno furco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok pa drugič, se slišmo če ne druzga usaj za kkšno furco...

to pa z veseljem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa woox greva tud na grobnik in še iščeva kandidate....lohk se kej zmenmo gizmo d bi šli skup ja :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa woox greva tud na grobnik in še iščeva kandidate....lohk se kej zmenmo gizmo d bi šli skup ja :OK: :OK:

ja itq iz kje pa sta drugač??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst Kamnik on pa Vodice...

ql ql pol nista deleč... am sej se mi zdi da sm tebe vidu a maš modre ledice u stranskih lučkah???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se slišmo pol za grobnik še...aja ti si vrjetn vidu enga k ma modro varo ane iz ledicam :hmm: jst nimam ledic pa moja je srebrna tko d iz ledicam si me bol težko vidu hehe :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se slišmo pol za grobnik še...aja ti si vrjetn vidu enga k ma modro varo ane iz ledicam :hmm: jst nimam ledic pa moja je srebrna tko d iz ledicam si me bol težko vidu hehe :P :P

ej zdi se mi da je bla srebrna pa še tm je bla pr agipu u vodicah tko da, ... sam modra pa zih ni bla...aya dej sam povej kakšn tempo mata prbližn vi2 k js newem če mi bo ratal kej zamenat do petka tko da :blink: js mam tm pr 125 končno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!