Skoči na vsebino

pomoč atx


dadya4

Priporočene objave

[attachmentid=96127]Dobil sem atx in so mi odmontirali sprednje kolo da sem ga lahko spravil v avto.Sedaj imam problem ko privijem do konca matice se mi kolo ne vrti hitro.Imam problem z delom kateri je na sliki.Prosim za pomoč kako moram vstaviti del ki je na sliki da se mi bo sprednje kolo vrtelo normalno

[attachmentid=96127]Dobil sem atx in so mi odmontirali sprednje kolo da sem ga lahko spravil v avto.Sedaj imam problem ko privijem do konca matice se mi kolo ne vrti hitro.Imam problem z delom kateri je na sliki.Prosim za pomoč kako moram vstaviti del ki je na sliki da se mi bo sprednje kolo vrtelo normalno

prosim če mi še poveste kje se menjava olje pri atx ter olje v menjalniku

post-15246-1177354934_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alje pri atx,ter olje v menjalniku=?? :kva2: ja menja se tak,da odšraufaš oni šrauf pod mašino natočiš ga pa pri šipki(palčki)pri kateri preverjaš kolko maš kaj olja! :grim LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim če mi še poveste kje se menjava olje pri atx ter olje v menjalniku

katero olje pa je še imel v mislih zraven menjalnika :huh: .

no, še kakšen uporaben podatek: noter ga gre 4 dcl.

PS dadya: tale tema predvidevam da bo slej ko prej zaklenjena. .) tema o ATX že obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96127]Dobil sem atx in so mi odmontirali sprednje kolo da sem ga lahko spravil v avto.Sedaj imam problem ko privijem do konca matice se mi kolo ne vrti hitro.Imam problem z delom kateri je na sliki.Prosim za pomoč kako moram vstaviti del ki je na sliki da se mi bo sprednje kolo vrtelo normalno

prosim če mi še poveste kje se menjava olje pri atx ter olje v menjalniku

o.k. se oproščam .Prosim pa da mi pomagate pri sprednji gumi oziroma pri delu kateri je na sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako ti naj pomagamo. to je samo distančnik. obrnjen je na sliki pravilno. med tem distančnikom in matico pa mora biti še ena podložka. poglej, da tebi ne štekajo zavore.

tukaj imaš skico prvega kolesa od ATX. upam da ti bo pomagalo. zloži kot je na skici pa bi moralo špilat. aja - poglej če ti ta distančnik na sliki lepo "sedi" tako kot mora .)

post-6156-1177359440_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sma mislila .)

tako sem že probal pa ni šlo pa tudi bremze nisem priklopil oziroma nisem še našponal zajle za bremzo zato mi pa ni jasno zakaj mi to dela.mislim si da ko zašravfam vse skupaj da mi distančnik blokira da se mi gume ne vrti pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi ti pozabil vstaviti distančnih obročov, ki so na sliki označeni s številkama 2 in 3... :hmm:

Če so ti obročki noter v bobnu potam jih nisem pozabil ker kolikor vem jih nismo jemali ven.Ali so ti distančni obročki noter v bobnu ali zunaj.Nisem toliko laik ampak ta zadeva mi res ni jasna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sliki ti manjka distančnik. Pejd do kakšnega kolega pogledat, kako je skupi. Je pa itak skoraj isto pri vseh tomosih - najdi eno šestko al pa štirko potem pa :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Da ne odpiram nove teme:

potrebujem ATX/BT električno shemo

(nekaj takega kot v priponki samo da bi se videlo besedilo sheme oz. barve vodnikov).

post-16995-1190562996_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Xwrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Od frenda ATX je ceu zamorjen nikamor ne gre v nobeni prestavi pelješ se največ 30 :headbang:

Kaj bi loh naredu da bi kam šlo?Kaj je loh narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala bogu če je ribnjen da ne gre več kot 30

nevem zakaj bi potem folk menju cilindre oz brusli ko lim ribne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Imam problem z vzmetenjem na ATX-u. Razdrl sem zadnji amortizer, ker je bil že popolnoma brez blaženja. Zdaj me pa zanima, koliko olja gre noter, da lahko zadevo sestavim. Ima pa nastavljive amortizerje Marzocchi, menda enake kot na BT-ju. Prosil bi pa tudi za podatke o prvih amortizerjih, koliko olja gre noter. Hvala.

 

 

LP Robert

 

 

Tako pa izgleda notranjost  :ninja:

post-20894-0-93749300-1399357265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Imam problem z vzmetenjem na ATX-u. Razdrl sem zadnji amortizer, ker je bil že popolnoma brez blaženja. Zdaj me pa zanima, koliko olja gre noter, da lahko zadevo sestavim. Ima pa nastavljive amortizerje Marzocchi, menda enake kot na BT-ju. Prosil bi pa tudi za podatke o prvih amortizerjih, koliko olja gre noter. Hvala.

 

 

LP Robert

 

 

Tako pa izgleda notranjost  :ninja:

 

Mogoče kdo ve?  :kva2:

 

 

LP robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!