Skoči na vsebino

Motosvetovca osvojila Nordkapp


Tetsuya

Priporočene objave

To novico sem včeraj zvečer objavil pod temo Nordkapp, vendar ni bilo videti kakšnega odziva, ki si ga ta podvig sigurno zasluži. Zato sem se odločil, da to objavim z novo temo.

Torej: Seba in Sanda7 sta včeraj okrog devetih zvečer prispela na Nordkapp!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, ampak sta šele na polovici poti. :wink: Srečno pot tudi domov. Pa seveda čimveč prijetnih doživetij in lepih fotk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta smučke tut sabo peljala :P :lol: :lol: :lol:

Upam,da so riti zdržale in se utrdile za pot nazaj.

SREČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitke obema, ki sta pred naso vrocino zbezala na mrzli sever :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitke.....bravo....upam, da prideta na srecanje na RED-EYE........ :P :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno spet doma.Sem vas kar mal pogrešala teh 17 dni.Še sama ne dojemam da nam je uspelo in to 3dni pred prvotnim planom.Imeli smo tako srečo da ni res ,vreme nam je služilo v nulo,če povem da smo cel dopust preživeli z dvema dnevom sonca vam bo vse jesno.Na dež smo se navadili s težavo ampak proti koncu je bilo že hecno če pol dneva ni deževalo,po 3xna dan dežne cujne gor pa dol za popizdit.Že po 2 dneh sem se spraševala v kaj sva se norca podala,mi je bilo kar žal ker nismo šli v Španijo al pa kam na toplo,no na koncu se je spremenilo v veselje in nekaj kar ne znam opisati,skratka vse trud in 8.300 prevoženih je poplačanih.Vse izlet pa je zgledal takole da smo cel dan sedeli na motorju in opazovali lepote narave,dnevno smo delali od 500 do 700 kilometrov,ceste so gor fantazija dolge ravnine sredi neokrnjene narave in severnih jelenov,ki so nam delali vsakodnevno druženje in bližnja srečanja.To se ne da opisat to moraš doživeti.No glavno srečni in zdravi smo prispeli danes ponoči domov.In naše riti so potplat postale.

Za ta izlet smo ugotovili,da ne smeš bit scartan,moreš bit optimist in moreš biti mal ubrisan.Tega je tolk da bi lahko knjigo napisala,na tuki sam tolk da se javim,kolega bo še v Motorista dal eno mal daljšo reportažo,po bo.Sam vreme je pa tuki čist v piz..,sem komaj čakala de se vrnem domov v toplo deželo,da si grem na morje kosti segret,pol pa tako presenečenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega je tolk da bi lahko knjigo napisala,na tuki sam tolk da se javim,kolega bo še v Motorista dal eno mal daljšo reportažo,po bo.

Kaj pa za motosvet en kratek potopis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vsega preveč,da bi lahko nastal kratek potopis.Sploh pa moram najprej sama pri sebi vse lepo pošlihtat jutri mam že slike razvite,tako da če koga kaj zanima naj sam reče,ni frke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vsega preveč,da bi lahko nastal kratek potopis.Sploh pa moram najprej sama pri sebi vse lepo pošlihtat jutri mam že slike razvite,tako da če koga kaj zanima naj sam reče,ni frke.

Ti kar lepo zberi vtise, kakšno fotko pripravi, napiši par odstavkov, pa bomo septembra lepo objavili.. OK ? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, dobrodošli spet doma. Napiš vsaj kako kaj s financam, koliko kaj stane itd. Kot sem že napisal, čez dve do tri leta tud jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!