Skoči na vsebino

Razstavljanje sestavljanje skuter mašine


Priporočene objave

Jaz moram sedaj razstaviti piaggio mašino in me zanima katero orodje potrebujem use! Ali je res obvezno pnevmatsko pištolo??? Prosim da mi naštejete kaj use rabim in na kaj moram biti posebaj pozoren pri raztavljanju. Pregledati moram kam je odtrgalo batni obrocek in dati gor kit. Upam da mi bo uspelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še orodje ne veš katero bi v roke vzel, potem bolše da se ne lotiš rastavljanja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še orodje ne veš katero bi v roke vzel, potem bolše da se ne lotiš rastavljanja .)

Vem prbližn sam newem kaj use rabm vem da rabm kluče imbuse in izvijače če pa še kej pa vs sprašujm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi rd dau gor kit pol rabs en kluc 10 al pa 11 nevem ker pride tocno na tem skuterju da odsravfas kapo pa avspuh pa koleno od frgazerja pol pa sam se ene klesce da stegnes vn tisti obrocek ki drzi sornik pr batu menjas bat das drug cilindr use nazaj zapres nalijes vodo v hlajenje in palis aja pa se za svecko seveda :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi rd dau gor kit pol rabs en kluc 10 al pa 11 nevem ker pride tocno na tem skuterju da odsravfas kapo pa avspuh pa koleno od frgazerja pol pa sam se ene klesce da stegnes vn tisti obrocek ki drzi sornik pr batu menjas bat das drug cilindr use nazaj zapres nalijes vodo v hlajenje in palis aja pa se za svecko seveda :OK: :OK:

Kaj pa da razstavim blok da pridem do gredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa da razstavim blok da pridem do gredi?

lej ce ti to prvic delas raj gredi sam ne menji k bos prej kej sfuku kukr dobrga naredu,k pr gredi mors se lezaje menat itd.. tko d raj dej gred komu drugmu za menat gred saj jz bi tko na tvojm mestu naredu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti prvic nardi neki kolega ko zna, ti mu pa pomagaj, tak se bos najhitreje naucil in naslednic bos zlahka naredo blok sam skup .) in ne, ne rabis pnevmatske pistole..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že začel razstavljat ustavl se je pr magnetu :BUA: Pa uno newem kako bom dov na frgazr gor ker sm mal zmešu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ni magnetne sile ne

gred pride v konus in ko ti zategneš matico na magnetu se on zakajla noter in bol ko si zategnu matico bolj se je zakajlal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa sam eno ploscico zelezno naredi pa 2 luknji (skoz njih zasravfas 2 sraufa u magnet pol pa eno mal vecjo lukno na sredi pa matico gor zasvasano in zam sravf zasravfevas notr pa ga lepo vn fukne :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če tovčš po njemu kr dol pade?

če po čimerkol toučeš dost močn al pa dost douk nakonc kr dol pade! po motornih delih nikol pa ni pameten preveč toučt, če pa že, pa saj "plastičn" kladu uzem! al pa od Frica nasvet (še bolš)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej dubim abciger pomojm

Kaj če bi ti to zadevo sproti mal poslikal??Bi blo fajn videt!Dej mi sam povej,a si celo mašino dol vzel iz okvirja?? Pa sproti še obveščaj,kje se najbolj ustavlja zadeva-šraufanje?' Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj kar bi ti utegnalo prav pridit, slikan potek raztavljanja in sestavljanja, ko sem še imel skuter .) :

http://www.eu moto. net/component/option,com_smf/Itemid,112/topic,8908.0

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj kar bi ti utegnalo prav pridit, slikan potek raztavljanja in sestavljanja, ko sem še imel skuter .) :

http://www.eu moto. net/component/option,com_smf/Itemid,112/topic,8908.0

Kam ta link pele????????????? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam ta link pele????????????? :blink:

presledka sta v linku, ker drugače je cenzurirano zaradi oglaševanja .) včasih je treba tudi malo pomislit, pa ni vse tak težko, ne samo slepo linke klikat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presledka sta v linku, ker drugače je cenzurirano zaradi oglaševanja .) včasih je treba tudi malo pomislit, pa ni vse tak težko, ne samo slepo linke klikat .)

mislt...??? :eek:

pol me začne glava bolet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!