Skoči na vsebino

IZ 150 NA 180 ccm


gorazd

Priporočene objave

8) 8) 8) Baje je možno na piaggota 150 zmontirat celinder in bat od 180. Slišam sem še, da potem pokajo bloki motorja.

Ma kdo izkušnje s tem??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
8) 8) 8) . Slišam sem še, da potem pokajo bloki motorja.Ma kdo izkušnje s tem??? :? :? :?

Sej si že sam vse povedu.

Za vsako predelavo ponavadi sledi več servisov pa še poraba bo večja (bencin).

Raje razmisli o večjem motorju če že mora bit močnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne splača se ti - kaj pa mislš da boš dubu s temi 30ccmji?? Sam več stroškov! Počaki še mal da se dnar nabere pa si kup en večji motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 ccm motor ma 16 konjev, 180 ccm pa 21 konjev. Govorim za 2T piaggio motorje.

Če pa vsi tako pravite, potem bo že držalo :!:

Zdaj pa šparat za veliki motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj, ko si se verjetno že nekaj prevozil s svojim Hexagonom pa lahko napišeš kakšne vtise. Kaj ti je cool, kaj te moti, koliko leti in koliko popije.

Pa koliko kilometrov ima? Pa ker letnik je? U glavnem čim več napiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj, ko si se verjetno že nekaj prevozil s svojim Hexagonom pa lahko napišeš kakšne vtise. Kaj ti je cool, kaj te moti, koliko leti in koliko popije.

Pa koliko kilometrov ima? Pa ker letnik je? U glavnem čim več napiši.

Letnik 96, črne barve+dodatni kovček, 14100 km (ko sem ga kupil)

Prevozil približno 1200km

Max hitrost 120kmh

Poraba po mojih izračunih 4,2l na 100 km

Če odkrito povem sem presenečen nad zmogljivostmi motorja.

Prej sem vozil vespo PK125, tu ni primerjave.

Do 100-110 trga, pol pa zmerno do 120, da bi še vsaj kakih 20km/h lahko kje pridobil...

Če se gre zraven sopotnica, sploh ni problema, se ne pozna kaj dosti.

Skuter ma zelo mehko vzmetenje. V ovinkih je zelo občutljiv, hitro zdrsne. Mogoče je to zaradi gum, trenutno vozim michelin.

Zavore še kar zadovoljive.

Na skuter pa uživat!!!

Danes grem na dopust.

V planu je bil skuter, vendar zaradi slabega vremena in slabe napovedi grem z avtom. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je z malossijevim kitom 180 na gileri runner 125 naredil že 15000 km brez problemov in z menjavo SAMO kita in ničesar drugega. leti pa mu 150 (prej pa 115-125)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je z malossijevim kitom 180 na gileri runner 125 naredil že 15000 km brez problemov in z menjavo SAMO kita in ničesar drugega. leti pa mu 150 (prej pa 115-125)

A tale kit se da kar gor našraufat, al je treba še kaj nardit :?:

Kaj pa finančno :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:( Včeraj sem vozil predelanega hexagona iz 150 na 180 ccm. :(

Minimalna razlika, ful razočaran :(

Po moje se predelava ne splača :evil: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni kolega, ce zdaj mislima istega z maretom...no, drugega niti ne poznam, ki bi to naredo ma res ja 174ccm malossi kit notri.

vedno ma neke tezave z njim.poco je tudi ze blok, samo ne se prav, se je dalo popravit.

gre pa res ko svinja tisto..prevec za to. koncna je okoli 140,145. 150 sploh ne...

pospeski pa itak trgajo.

tak da, tam je vlka razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, 145 je letelo, ko je bil veter...

10km/h pa je pr takih hitrostih kar vlka razlika:)

pospesek pa je taki, da skutera na zadno dviguje pa celega piga, ker je stel teh runnerov cudn:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospesek pa je taki, da skutera na zadno dviguje pa celega piga, ker je stel teh runnerov cudn:)

:D Oja, to ti pa rad verjamem. Glede šterla namreč. Pa ne morta met 50ccm pa 180ccm podobn štel. Pri Gileri mislijo drugače. Že za 50ccm je tak pirav. Sem se peljal z 180ccm Runnerjem pa sem bil vbistvu malo razočaran nad lego v ovinkih (motor je pa zakon).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar vlka razlika:)

pospesek pa je taki, da skutera na zadno dviguje pa celega piga, ker je stel teh runnerov cudn:)

Kaj če bi se ti vseeno malo bolj potrudil ko pišeš poste, ker to ni IRC. Malo manj regionalno začinjenega slenga in malo več strešic nad sji, cji in zji, če je to potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar vlka razlika:)

pospesek pa je taki, da skutera na zadno dviguje pa celega piga, ker je stel teh runnerov cudn:)

Kaj če bi se ti vseeno malo bolj potrudil ko pišeš poste, ker to ni IRC. Malo manj regionalno začinjenega slenga in malo več strešic nad sji, cji in zji, če je to potrebno.

Sej na IRCu lahk uporablaš š, č, ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pisem sumnikov. Ze od nekdaj. Pa naj bo to irc ali katerikoli forum. Pac mi grejo na zivce ti sumniki pa se na tipkovnici so cisto nekje drugje pa se moras trudit, da jih sploh zadenes. Pa moja tipkovnica je cela crna s tipkami vred in na njih nic ne pise in ker ne uporabljam sumnikov in sicnikov nikol, se vedno motim, ko jih hocem tipkat, ker morem na pamet pisat in gledam v zaslon...

ce te moti, sori. ne morem pomagat. ne bom spreminjal stila zaradi enega osebka. na zalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pusti slovenske znake pri miru, če jih ne maraš. Glavno da se na maturi ne boš prevečkrat zmotil. Če boš tako kot v prejšnjem postu pisal, bo že dosti boljše.

P.S. Ejga, ampak za homepage si se pa le toliko potrudil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!