Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če se kdo od vas kaj z motokrosom ukvarja so mi še od opreme ostali škornji št.45 in pa body armor(zgornji in spodnji del) ter 3x rabljene očale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez Prosenik (Suzuki GSX-R 1000) - 1:09,18 :worship:

Je bil zdaj kaj še tam in popravil čas?Ker prvič,ko je bil tam je peljal-kot je razvidno s slike in s tem časom postavil rekord Marofa

post-18324-0-99960300-1307692183_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri,

Zanimam se za nakup 125ccm cestaka za eno sezono, da se nekako navadim položaja na motorju itd. preden presedlam na večjo mrcino.

Za vas imam vprašanje, če je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) trenutno kakšna RS125/mito, ki ima poznano zgodovino in je dobro ohranjena(vsi vemo,

da vsak otrok, ki motorja že 3 leta ni servisiral napiše: generalna pred 20 urami, motor odličen...) Za staro aprilio rs125 bi bil

pripravljen odšteti do 1300€, ravno tako za Cagivo Mito, nagibam pa se tudi k novi obliki RS125. Še eno vprašanje glede aprilie:

kako je kaj z novim modelom, je motor ostal enako zmogljiv, so nadomestni deli cenovno primerljivi?

Torej, če ima kdo kakšen dobro ohranjen motor za prodat oz. pozna kakšnega dobro ohranjenega, ki je objavljen na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se priporočam!

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri,

Zanimam se za nakup 125ccm cestaka za eno sezono, da se nekako navadim položaja na motorju itd. preden presedlam na večjo mrcino.

Za vas imam vprašanje, če je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) trenutno kakšna RS125/mito, ki ima poznano zgodovino in je dobro ohranjena(vsi vemo,

da vsak otrok, ki motorja že 3 leta ni servisiral napiše: generalna pred 20 urami, motor odličen...) Za staro aprilio rs125 bi bil

pripravljen odšteti do 1300€, ravno tako za Cagivo Mito, nagibam pa se tudi k novi obliki RS125. Še eno vprašanje glede aprilie:

kako je kaj z novim modelom, je motor ostal enako zmogljiv, so nadomestni deli cenovno primerljivi?

Torej, če ima kdo kakšen dobro ohranjen motor za prodat oz. pozna kakšnega dobro ohranjenega, ki je objavljen na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se priporočam!

Lep pozdrav.

Ne vem za nobeno aprilio, da bi poznal lastnika. To bo že kdo drug videl, samo motor moraš v vsakem primeru iti sam pogledat in poslušati svoje mnenje in ne mnenje drugih. Pa pri RS-kah je tko, lepše ko ravnaš znjo dlje bo zdržala. Če si vsaj kdaj vozil motor (vrjetno že imaš izpit) bi moral vedeti kako naj bi se približno obnašal motor pri zaviranju, pri vožnji na ravnost in v ovinkih. To ti je glavno, zdej kako je ohranjena mašina itd. je pa že čist druga zgoba.

Amm novo obliko ne boš dobil za 1300€ mogoče razbito, sam to vrjetno ne iščeš :D. Zdej ker nov model od 2007 majo še krneki na elektonki pa nek drug erg (neki tazga) do 2006 pa so vse iste, razen une stare, 98 letnik če se ne motim, ko seo imele Rotax 123 mašino pa 34 ferg. Ta pa leti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima sachs čez pri nas? Ali kdo servisira to in ali so deli še? Kaj moram paziti pri nakupu tega motorja? X-road

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem za nobeno aprilio, da bi poznal lastnika. To bo že kdo drug videl, samo motor moraš v vsakem primeru iti sam pogledat in poslušati svoje mnenje in ne mnenje drugih. Pa pri RS-kah je tko, lepše ko ravnaš znjo dlje bo zdržala. Če si vsaj kdaj vozil motor (vrjetno že imaš izpit) bi moral vedeti kako naj bi se približno obnašal motor pri zaviranju, pri vožnji na ravnost in v ovinkih. To ti je glavno, zdej kako je ohranjena mašina itd. je pa že čist druga zgoba.

Amm novo obliko ne boš dobil za 1300€ mogoče razbito, sam to vrjetno ne iščeš :D. Zdej ker nov model od 2007 majo še krneki na elektonki pa nek drug erg (neki tazga) do 2006 pa so vse iste, razen une stare, 98 letnik če se ne motim, ko seo imele Rotax 123 mašino pa 34 ferg. Ta pa leti :D.

Malce narobe si me razumel, pa nič za to. Z motorji imam že kar nekaj izkušenj, vendar v motocross izvedbi. Gre za to, da sem letos pomladi naredil izpit(zaenkrat do 35kw) in se mi zdi najboljša varianta pač za to sezono 125ccm, naprej pa bomo videli kako bo. Glede novejše rs125 pa sem napisal, da sem pač za staro pripravljen dati okog 1300, vem da se novejši model prodaja za okrog 2300€ in naprej, vendar še nisem popolnoma odločen, ker mi je oblika noro lepa. :D

Zaradi znane zgodovine motorja pa je tako: pri dvotaktnikih vsi vemo, da potrebujejo redno vzdrževanje in da se le to pri slovenskih najstnikih prepogosto pozablja, zato bi rad nekako izbrskal redno in dobro vzdrževan motor. Najprej sem pač vprašal tu, bom prec skočil na kakšen ogled :yea1:

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri,

Zanimam se za nakup 125ccm cestaka za eno sezono, da se nekako navadim položaja na motorju itd. preden presedlam na večjo mrcino.

Za vas imam vprašanje, če je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) trenutno kakšna RS125/mito, ki ima poznano zgodovino in je dobro ohranjena(vsi vemo,

da vsak otrok, ki motorja že 3 leta ni servisiral napiše: generalna pred 20 urami, motor odličen...) Za staro aprilio rs125 bi bil

pripravljen odšteti do 1300€, ravno tako za Cagivo Mito, nagibam pa se tudi k novi obliki RS125. Še eno vprašanje glede aprilie:

kako je kaj z novim modelom, je motor ostal enako zmogljiv, so nadomestni deli cenovno primerljivi?

Torej, če ima kdo kakšen dobro ohranjen motor za prodat oz. pozna kakšnega dobro ohranjenega, ki je objavljen na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se priporočam!

Lep pozdrav.

/_MOTO/ad.asp?ID=4788429

s to rs-ko se neboš zajebal, poznam lastnika

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce narobe si me razumel, pa nič za to. Z motorji imam že kar nekaj izkušenj, vendar v motocross izvedbi. Gre za to, da sem letos pomladi naredil izpit(zaenkrat do 35kw) in se mi zdi najboljša varianta pač za to sezono 125ccm, naprej pa bomo videli kako bo. Glede novejše rs125 pa sem napisal, da sem pač za staro pripravljen dati okog 1300, vem da se novejši model prodaja za okrog 2300€ in naprej, vendar še nisem popolnoma odločen, ker mi je oblika noro lepa. :D

Zaradi znane zgodovine motorja pa je tako: pri dvotaktnikih vsi vemo, da potrebujejo redno vzdrževanje in da se le to pri slovenskih najstnikih prepogosto pozablja, zato bi rad nekako izbrskal redno in dobro vzdrževan motor. Najprej sem pač vprašal tu, bom prec skočil na kakšen ogled :yea1:

Lep pozdrav.

Ja sm te kr narobe razumel :D.

Če imaš za 35kW izpit raje nekaj kupi do 35kW ali pa zablokiraj, ker če si prej motocros furu, pol ti bo rs-ka hitr premal :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imam namen it v Umag pa me zanima če sploh lahka greš čez mejo če nisi 18? smile.gif

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene, fajn je blo dans.

Oplotnica - Rog. Slatina - Podčetrtek - Podsreda - Krško - Novo Mesto - Črnomelj - Vinica (reka Kolpa, hrvaška meja), pa po približno isti poti nazaj. Vsega skup je blo okol 380-400 km, nevem čist točno. Do zdaj tut najdaljša tura, kar sm jih naredu, sicer mal skromno pa ajde, če vzameš da mam izpit komaj od 25. maja letos. :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo dvakrat oz. večkrat pri sodniku za prekrške?

Enkrat sm že bil zard prometne, zdej dans sm pa dubu sodnika za prekršek katerga sm storu skor 1let nazaj. Vrhniški redarji so me 3.7.2010 slikal 72 na 50 (67 toleranca).

Takrat sem še bil mladoleten tk da mislm da me bodo tko tud obravnaval pa me zanima če je kdo k so ga že večrat spustil nekaznovanga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo dvakrat oz. večkrat pri sodniku za prekrške?

Enkrat sm že bil zard prometne, zdej dans sm pa dubu sodnika za prekršek katerga sm storu skor 1let nazaj. Vrhniški redarji so me 3.7.2010 slikal 72 na 50 (67 toleranca).

Takrat sem še bil mladoleten tk da mislm da me bodo tko tud obravnaval pa me zanima če je kdo k so ga že večrat spustil nekaznovanga?

eno leto so ti pošiljali? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno leto so ti pošiljali? :O

jp.

Na prvi strani je pravilno napisan ime. V nadaljevanju je pa narobe plus to da piše da posedujem kategorije A1 A2 G. Kokr jst vem posedujem samo A1.Če mi obkljukajo a2 jim sprec plačam teh 250€ :D

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo dvakrat oz. večkrat pri sodniku za prekrške?

Enkrat sm že bil zard prometne, zdej dans sm pa dubu sodnika za prekršek katerga sm storu skor 1let nazaj. Vrhniški redarji so me 3.7.2010 slikal 72 na 50 (67 toleranca).

Takrat sem še bil mladoleten tk da mislm da me bodo tko tud obravnaval pa me zanima če je kdo k so ga že večrat spustil nekaznovanga?

ja..

obravnavan boš kot mladoleten.

kaj razumeš pod nekaznovanega? denarne kazni verjetno nebo... pristal boš v registru oz si že v registru "nevarnih voznikov"

welcome to the club

upam da se izmažeš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

ja..

obravnavan boš kot mladoleten.

kaj razumeš pod nekaznovanega? denarne kazni verjetno nebo... pristal boš v registru oz si že v registru "nevarnih voznikov"

welcome to the club

upam da se izmažeš ;)

mene so enkrat dobil tkole, pa sm reku kao da bom zrd slabga obcutka k sm ga meu od mojega kaznivega dejanja opravil cpp tečaj za avto...brez česarkol so me pustil dam ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam skoraj NOV kombinezon Dainese Gran Premio št.52 z majhno grbo na hrbtu

prodam zaradi tega, ker mi je prevelik, z njim sem bil 2x na motorju, naredil 600km

cena 590€ oz po dogovoru

več info na PM

kr-tak-foto_1301768_17460505_18818712.jpg

kr-tak-foto_1301768_17460505_18818715.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Moja povezava

kaj pravte na to fantje? sm ugotovu da si nemorm prvoščt 2 pounih tankov na vikend :headbang: kupujem tomos SM al yzf, nizji stroski itd.

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kaj kupujete gume ter katere vozite na svojih 125kah?

Rabil bi 160/60/17 in spredaj 120/70/17, koliko se da dobiti kaj ceno za ta komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora teh oktanov? Ker odkar sem na petrolu začel tankat 100 oktanski bencin mi neke čudne zvoke spušča iz avspuha.....

....verjetno bo prej kaj druga kot do, pa vendar....Ve kdo? rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!