Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mal pred tole vikendsko zimo, ki jo napovedujejo vremenoslovci :D

Prehudo! :D Tist avtobus na 3.50 mi je ful znan?

Kdo bo sposodu motor za en vikend? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim si pa snemal? Kako si namestil kamero? Drugače pa :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SpiZek - ko gledam druge posnetke res vidim, da jih res vsi tiščijo tam od 11-12 non-stop (tale naprimer:

) .. škoda motorja :P

Budacki, nimam pojma ka je za en avtobus tam :D

@znj - Nokio N8 sem namestil na tank...nosilec za v avto http://www.lovecnace...a-n8/m/1643209/ , s tem da je mal prirejen, ker original je tako narejen, da je kamera pokrita.

Drugače pa hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa da ga ne bi kupil? A si se že pozdravil(psihično in fizično) od nesreče? Če se počutiš, da bi lahko vozil motor si ga kupi. Ali si takrat dobil tudi prepoved vožnje? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa da ga ne bi kupil? A si se že pozdravil(psihično in fizično) od nesreče? Če se počutiš, da bi lahko vozil motor si ga kupi. Ali si takrat dobil tudi prepoved vožnje? :ninja:

Nisem dobil prepoved vožnje uradno...dobil sem jo neuradno s strani mame :D In prej bom to upošteval, kot pa prepoved s strani policistov. Pa ne, da ne spoštujem policistov, le mamo da bolj :D

Pa izpit bo treba prej naredit, dost je, če se enkrat opečeš, ne vem zakaj bi se 2×? Ne znese enostavno.

Lahko pa mi kdo sposodi kakšn 125cc moped, za tist mam izpit. :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil prepoved vožnje uradno...dobil sem jo neuradno s strani mame :D In prej bom to upošteval, kot pa prepoved s strani policistov. Pa ne, da ne spoštujem policistov, le mamo da bolj :D

Pa izpit bo treba prej naredit, dost je, če se enkrat opečeš, ne vem zakaj bi se 2×? Ne znese enostavno.

Lahko pa mi kdo sposodi kakšn 125cc moped, za tist mam izpit. :D

kaj z 600ccm si nesrečo mel al kak? ..sicer pa bolš matko poslušat kot pa škife! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj z 600ccm si nesrečo mel al kak? ..sicer pa bolš matko poslušat kot pa škife! :D

Poslušaš oba pa imaš srečno življenje. Sej veš...če google ne ve, vpršaj mamo ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki, ti ki imaš te zakone v malem prstu. Zanima me, ali lahko z izpitom vozim suzukija SV650 zablokiranega na 25kw? A je res, da imaš lahko voziš tudi tiste na 25 kw zablokirane motorje ki imajo v originalu več kot 50kw in manj kot 70?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, 1001x napisano že vse, blokada 25kw v max 50kw motor in blokada 35kw v max 70kw motor.

V tiste, ki imajo nad 50kw in do 70kw daš lahko 35kw blokado, če obstaja za tisti motor...

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki, ti ki imaš te zakone v malem prstu. Zanima me, ali lahko z izpitom vozim suzukija SV650 zablokiranega na 25kw? A je res, da imaš lahko voziš tudi tiste na 25 kw zablokirane motorje ki imajo v originalu več kot 50kw in manj kot 70?

Budacki, ti ki imaš te zakone v malem prstu. Zanima me, ali lahko z izpitom vozim suzukija SV650 zablokiranega na 25kw? A je res, da imaš lahko voziš tudi tiste na 25 kw zablokirane motorje ki imajo v originalu več kot 50kw in manj kot 70?

Na to vprašanje ne poznamo odgovora. Ima ga kolega zablokiranega na 25kw. Fora je pa ker ma motor original 52kw . Tolk da veliko vprašanje, samo jest bi reku, da ga ne smeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to vprašanje ne poznamo odgovora. Ima ga kolega zablokiranega na 25kw. Fora je pa ker ma motor original 52kw . Tolk da veliko vprašanje, samo jest bi reku, da ga ne smeš.

Izvorna moč naj nebi bila več kot dvakrat večja od blokirane, torej če je motor blokiran na 25kw naj bi imel izvorno moč največ 50kw, če pa je blokiran na 35kw naj izvorna moč nebi presegala 70kw. Tako nej bi blo v teoriji, v praksi pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je res butast tale zakon, primer:

Maš motor s 53kw pa ga blokiraš na 25kw, pa rečmo da je blokada res notr pa vse zrihtano. Ti tega motorja ne morš vozt, če pa bi ga blokirov na 35kw pa bi ta motor lahko legalno vozu, ker pa 35kw blokada za ta model motorja ne obstaja ga lahko daš samo na 25kw. Res totalna bedarija, a ni še bolš, če maš motor še za dodatnih 10kw bolj zablokiran, kar bi mogl bit v praski še bolj po pravilih. Ampak teorija pravi drugače, to so te glave neumne.... In zarad take bedarije so pol lahk veliki problemi. Nwm kje je logika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je res butast tale zakon, primer:

Maš motor s 53kw pa ga blokiraš na 25kw, pa rečmo da je blokada res notr pa vse zrihtano. Ti tega motorja ne morš vozt, če pa bi ga blokirov na 35kw pa bi ta motor lahko legalno vozu, ker pa 35kw blokada za ta model motorja ne obstaja ga lahko daš samo na 25kw. Res totalna bedarija, a ni še bolš, če maš motor še za dodatnih 10kw bolj zablokiran, kar bi mogl bit v praski še bolj po pravilih. Ampak teorija pravi drugače, to so te glave neumne.... In zarad take bedarije so pol lahk veliki problemi. Nwm kje je logika!

Če upoštevamo da ta pravila večinoma pišejo ljudje ki še sploh niso sedeli na motorju potem je že dosti bolj razumljivo zakaj so tako butasta :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki, ti ki imaš te zakone v malem prstu. Zanima me, ali lahko z izpitom vozim suzukija SV650 zablokiranega na 25kw? A je res, da imaš lahko voziš tudi tiste na 25 kw zablokirane motorje ki imajo v originalu več kot 50kw in manj kot 70?

Načeloma, če razširiš zakon bi lahko vozil tudi SVja. S kakšno pravno analogijo bi lahko zakon razširil na večji pomen, kar pomeni, da bi lahko vozil tudi motor, katerega moč ne izvira iz več, kot 2× več, vendar do 70kW. Sicer pa...zakaj ga ne bi blokiral na 35kW? Ne bi bila to čista zmaga, dvojna, če sem iskren. Voziš legalno in za 10kW močnejši motor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lahko zakon butast? No za tiste, ki so v prekršku že ampak sicer pa ni. Fantje gor že vejo zakaj so tak zakon vn vrgli t.j. da čim več kasirajo :D.

Ja nardite izpit za neomejeno pa bo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma, če razširiš zakon bi lahko vozil tudi SVja. S kakšno pravno analogijo bi lahko zakon razširil na večji pomen, kar pomeni, da bi lahko vozil tudi motor, katerega moč ne izvira iz več, kot 2× več, vendar do 70kW. Sicer pa...zakaj ga ne bi blokiral na 35kW? Ne bi bila to čista zmaga, dvojna, če sem iskren. Voziš legalno in za 10kW močnejši motor. :)

Načeloma, če razširiš zakon bi lahko vozil tudi SVja. S kakšno pravno analogijo bi lahko zakon razširil na večji pomen, kar pomeni, da bi lahko vozil tudi motor, katerega moč ne izvira iz več, kot 2× več, vendar do 70kW. Sicer pa...zakaj ga ne bi blokiral na 35kW? Ne bi bila to čista zmaga, dvojna, če sem iskren. Voziš legalno in za 10kW močnejši motor. :)

ni blokade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lahko zakon butast? No za tiste, ki so v prekršku že ampak sicer pa ni. Fantje gor že vejo zakaj so tak zakon vn vrgli t.j. da čim več kasirajo :D.

Ja nardite izpit za neomejeno pa bo :).

Kako je lahko zakon butast? No za tiste, ki so v prekršku že ampak sicer pa ni. Fantje gor že vejo zakaj so tak zakon vn vrgli t.j. da čim več kasirajo :D.

Ja nardite izpit za neomejeno pa bo :).

ejga mačk, kdaj boš dav za rundo?? zanč si mi ene 3 kroge pokvaru na Grobniku :grrr bemo sveca sm pizdu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee kao, nism ti jst kriv ko nea znaš prehitevat :D...joke.

Mi se menmo, da bomo šli konc junija spet, če bo sreča, pa dobš za rundo :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee kao, nism ti jst kriv ko nea znaš prehitevat :D...joke.

Mi se menmo, da bomo šli konc junija spet, če bo sreča, pa dobš za rundo :P.

Jeeee kao, nism ti jst kriv ko nea znaš prehitevat :D...joke.

Mi se menmo, da bomo šli konc junija spet, če bo sreča, pa dobš za rundo :P.

Hehe, no dej mal prej povej pa se mjbi prdružm!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee kao, nism ti jst kriv ko nea znaš prehitevat :D...joke.

Mi se menmo, da bomo šli konc junija spet, če bo sreča, pa dobš za rundo :P.

eni pa mate dnar da lahko stalno greste na grobnik...pol pa da ni denarja.. :)..brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa mate dnar da lahko stalno greste na grobnik...pol pa da ni denarja.. :)..brez zamere.

moto šport je LUKSUZ in če nebi imeli denarja se nebi vozili z motorji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!