Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sam fingi je pa res fukač...pizda same ženske okol njega...grčar bi rd pa tipčke...jebiga...vsaj jst sm veseu...grči...napačno družbo maš :naughty:

no no risko, ne zdej spet na druge se zgovarjat, kar bi ti rad ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sej jst to mislm okol pol 3h... takrt domov pridm, če bo pa komu dougcajt, loh pa v Šentvid pride v OŠ, men družbo delat :D

em, jah...to bi pa pomoje šlo :P sej do pol 3eh bom vrjetno že doma, pa se bomo takrt pol slišal za 100% :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no risko, ne zdej spet na druge se zgovarjat, kar bi ti rad ;) :)

še zmer nis priznou da si zamenu tipa za žensko...

da povem kako je blo...bli smo na rakitni kjer so se eni kopal..in je meu en model dolge lase..pa roke je meu prekrižane tko da je prsi pokrivu...in valda mi misnli da je ženska..pa sm reku uuu lej uno..pa pav gčar...ja zakva pa mislš da skoz gledam kje(in je biu čist veseu pa ponosn)..pol pa rečm jst dej mal jih posonč...pa vidmo pol da je tip...

torej jst bi loh tud tipu reku da jih nej mal posonč...grčar je pa s ponosom povedu da tipa gleda v joške..tko da tok o pedrih :D

pa če boš resku da kejni res ti bom unga Zja spizdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer nis priznou da si zamenu tipa za žensko...

da povem kako je blo...bli smo na rakitni kjer so se eni kopal..in je meu en model dolge lase..pa roke je meu prekrižane tko da je prsi pokrivu...in valda mi misnli da je ženska..pa sm reku uuu lej uno..pa pav gčar...ja zakva pa mislš da skoz gledam kje(in je biu čist veseu pa ponosn)..pol pa rečm jst dej mal jih posonč...pa vidmo pol da je tip...

torej jst bi loh tud tipu reku da jih nej mal posonč...grčar je pa s ponosom povedu da tipa gleda v joške..tko da tok o pedrih :D

pa če boš resku da kejni res ti bom unga Zja spizdu

a taki si ti grči :naughty: :naughty: ti, ti lumpi ti :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer nis priznou da si zamenu tipa za žensko...

da povem kako je blo...bli smo na rakitni kjer so se eni kopal..in je meu en model dolge lase..pa roke je meu prekrižane tko da je prsi pokrivu...in valda mi misnli da je ženska..pa sm reku uuu lej uno..pa pav gčar...ja zakva pa mislš da skoz gledam kje(in je biu čist veseu pa ponosn)..pol pa rečm jst dej mal jih posonč...pa vidmo pol da je tip...

torej jst bi loh tud tipu reku da jih nej mal posonč...grčar je pa s ponosom povedu da tipa gleda v joške..tko da tok o pedrih :D

pa če boš resku da kejni res ti bom unga Zja spizdu

jao ti pa lažš k ps teče :D

Jst sm res tja gledu ja... pa ti tut, pa skor zadru si se tja, pol k smo pa vidl da je tip, sm pa jst še zmer v tisto smer gledu, ampak ne njega, ampak uno bjondo, k je bla zravn drevesa (bo fingi povedu), pa nism biu ceu navdušn, tko k ti pederčlina mala.

Ti motor prodej, itak motor ni zate :)

ma grčar te bo ponosno na gobc useku, k sam neki nabijaš ;) k je pa treba kej, si pa tih, pa neki druge tlačš ;) pussyca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer nis priznou da si zamenu tipa za žensko...

da povem kako je blo......

hehe, sam to so pa bli smehi...

sam, priznejmo si...sej smo ubistvu usi misll da je ženska... pač... tole zajbavanje po forumu nm je preveč u glavo stopil :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a taki si ti grči :naughty: :naughty: ti, ti lumpi ti :D :D

:slap: :nono:

hehe, sam to so pa bli smehi...

sam, priznejmo si...sej smo ubistvu usi misll da je ženska... pač... tole zajbavanje po forumu nm je preveč u glavo stopil :blink: :P

sam res. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ti pa lažš k ps teče :D

Jst sm res tja gledu ja... pa ti tut, pa skor zadru si se tja, pol k smo pa vidl da je tip, sm pa jst še zmer v tisto smer gledu, ampak ne njega, ampak uno bjondo, k je bla zravn drevesa (bo fingi povedu), pa nism biu ceu navdušn, tko k ti pederčlina mala.

Ti motor prodej, itak motor ni zate :)

ma grčar te bo ponosno na gobc useku, k sam neki nabijaš ;) k je pa treba kej, si pa tih, pa neki druge tlačš ;) pussyca :)

haha..humorist...počak en tedn...bojo nove gume..pa bova šla na ovink...verjem..da se loh kr zbrišeš s foruma če te bom nesu čez ovink ...125 nese Zja :lol1:

pa ne da se mi kregat...sam k tieno resnico napišm ti pol nočš priznt..

(tale objava ni namenjena kregu tko da ne začni se pizdit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha..humorist...počak en tedn...bojo nove gume..pa bova šla na ovink...verjem..da se loh kr zbrišeš s foruma če te bom nesu čez ovink ...125 nese Zja :lol1:

pa ne da se mi kregat...sam k tieno resnico napišm ti pol nočš priznt..

(tale objava ni namenjena kregu tko da ne začni se pizdit)

en ovink :slap: pejt greva na furco recimo od LJ do Bohinja, pa bova vidla, ker je hitrejši :hmm:

sicer pa če še nisi slišu, da se večino ovinkov da lažje pelat s 125 :doze: pejt čist navdušn se zdej hvalt :blush: Pa dej tistga mitota saj enkrt čez 7000rpm spust, k se ti bo preveč zapacov :devil:

glede tega da se bom izpisu iz foruma, mi pa ti ne boš govoru mladič en :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha..humorist...počak en tedn...bojo nove gume..pa bova šla na ovink...verjem..da se loh kr zbrišeš s foruma če te bom nesu čez ovink ...125 nese Zja :lol1: ...

en ovink :slap: pejt greva na furco recimo od LJ do Bohinja, pa bova vidla, ker je hitrejši :hmm: ...

kok sta vidva luštna :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sta vidva luštna :wub:

:D k stara zakonca :lol1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ovink :slap: pejt greva na furco recimo od LJ do Bohinja, pa bova vidla, ker je hitrejši :hmm:

sicer pa če še nisi slišu, da se večino ovinkov da lažje pelat s 125 :doze: pejt čist navdušn se zdej hvalt :blush: Pa dej tistga mitota saj enkrt čez 7000rpm spust, k se ti bo preveč zapacov :devil:

glede tega da se bom izpisu iz foruma, mi pa ti ne boš govoru mladič en :winkiss:

po čem pol sklepaš da boš ti men govoru da nej prodam mitota?moj mito se bo vretu nad 7krpm k se bo antivibracijska zrihtala pa nč prej...oz zdej se sam občasno...

pa zakva skoz na ravnine tiščiš..a nisi biu ti tist k je biu prot cafe racerjem...k se hvaljo da so enga nažgal..ni problem motor kupt močn...problem se je pelat čez ovink...sej ne rečm da ga peleš tislabo al pa da jst dobr...sam po tem k bova testirala bova loh rekla..pa ne pizdi se in ne začenji spet krega za brezveze k skoz sam iščeš kreg...jst sm sam napisu...in si prasica k sm ti lepo reku že na rakitni da bom napisu pa si se sam smeju k veš da je blo res...zdej pa ne priznaš...tko k je fingi reku...JEBIGA VSI SMO SE ZMOTL...sam vsi smo priznal..razn tebe :eek: no ja...tisi izjema...

grem zdej k se mi ne da s tem ubadat...bomo jutr kšno rekl k se boš pohladu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po čem pol sklepaš da boš ti men govoru da nej prodam mitota?moj mito se bo vretu nad 7krpm k se bo antivibracijska zrihtala pa nč prej...oz zdej se sam občasno...

pa zakva skoz na ravnine tiščiš..a nisi biu ti tist k je biu prot cafe racerjem...k se hvaljo da so enga nažgal..ni problem motor kupt močn...problem se je pelat čez ovink...sej ne rečm da ga peleš tislabo al pa da jst dobr...sam po tem k bova testirala bova loh rekla..pa ne pizdi se in ne začenji spet krega za brezveze k skoz sam iščeš kreg...jst sm sam napisu...in si prasica k sm ti lepo reku že na rakitni da bom napisu pa si se sam smeju k veš da je blo res...zdej pa ne priznaš...tko k je fingi reku...JEBIGA VSI SMO SE ZMOTL...sam vsi smo priznal..razn tebe :eek: no ja...tisi izjema...

grem zdej k se mi ne da s tem ubadat...bomo jutr kšno rekl k se boš pohladu .)

ČE BI BIU TI PISMEN, bi vidu, da sm napisu, da SMO usi misll, da je tist pička, pa pol ne nabiji, da sm jst čist ponosn govoru...

Pa kwa je teb otrok en :doze:

proti cafe racerjem nimam nč, mam pa proti tistim, k se nadrkajo en al pa 2 ovinka in pol so čist zajebani, k se hvaljo da ostale uzad pustijo.

glede mitota je biu joke, sej loh bi vedu, sej mi ti po msnju razlagaš kaj je joke, pa kaj ni... zakaj bi pa joke pisu, če usi vemo, da je?

ah dej pejt spat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BI BIU TI PISMEN, bi vidu, da sm napisu, da SMO usi misll, da je tist pička, pa pol ne nabiji, da sm jst čist ponosn govoru...

Pa kwa je teb otrok en :doze:

proti cafe racerjem nimam nč, mam pa proti tistim, k se nadrkajo en al pa 2 ovinka in pol so čist zajebani, k se hvaljo da ostale uzad pustijo.

glede mitota je biu joke, sej loh bi vedu, sej mi ti po msnju razlagaš kaj je joke, pa kaj ni... zakaj bi pa joke pisu, če usi vemo, da je?

ah dej pejt spat :winkiss:

to glede nepismenosti...ne poznam nobenga nepismenga na naši šoli..in če se ne motm sm biu pr "ta višjih" pr vpisu..tk oda ta fora ni smešna

gled tega sm otrok...si čist srečn da si starejši...neki mojih stvari je bl otročjih od tvojih ...sam verjem da so tud tvoje stvari bl otročje od mojih...torej je tud ta bedna

glede 2eh nadrkanih ovinkov...nobenga zaenkrat še nimam nadrkanga...se sam hvalš da si anredu nevem kok km več od mene...tko da si ti vseh bolj nadrkan k jst..se prav je bla tud ta bedna

glede mitota...ti bom vrnu...tud ti svojga ne vrtiš v višave pa nimaš nobenih tehničnih zadržkov...torej je tud ta bedna

ta s spanjem je pa edina huda...ker grem res spat :P

pa ne bod tok pikolovski pa ne ičš vsake priložnosti za kreg..ti mene loh jebeš za tist k mi ni mito užgau k mam prazn aku...jst pa tebe ne smem za tvojo napako..učer k se je pa to zgodil smo se pa usi smejal??nevem zakaj ti loh jst pa ne...ah sej usen..

pa fora z blokiranjem na msnju je pa najbl bedna od vseh...jih kr dobr poowna..nočko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to glede nepismenosti...ne poznam nobenga nepismenga na naši šoli..in če se ne motm sm biu pr "ta višjih" pr vpisu..tk oda ta fora ni smešna

gled tega sm otrok...si čist srečn da si starejši...neki mojih stvari je bl otročjih od tvojih ...sam verjem da so tud tvoje stvari bl otročje od mojih...torej je tud ta bedna

glede 2eh nadrkanih ovinkov...nobenga zaenkrat še nimam nadrkanga...se sam hvalš da si anredu nevem kok km več od mene...tko da si ti vseh bolj nadrkan k jst..se prav je bla tud ta bedna

glede mitota...ti bom vrnu...tud ti svojga ne vrtiš v višave pa nimaš nobenih tehničnih zadržkov...torej je tud ta bedna

ta s spanjem je pa edina huda...ker grem res spat :P

pa ne bod tok pikolovski pa ne ičš vsake priložnosti za kreg..ti mene loh jebeš za tist k mi ni mito užgau k mam prazn aku...jst pa tebe ne smem za tvojo napako..učer k se je pa to zgodil smo se pa usi smejal??nevem zakaj ti loh jst pa ne...ah sej usen..

pa fora z blokiranjem na msnju je pa najbl bedna od vseh...jih kr dobr poowna..nočko :)

ja čist si zajeban, k si na Bežigradu :kva2:

ja vem, da so ene bolj otročje, itak če se morm kregat, se morm na tvoj nivo spustit :winkiss:

jst se furam iz točke v točko, ne pa do točke, k se pol gonš ceu dan gor pa dol ( a ti je tole kej znano: k bom pa gume zamenju, bom pa usak dan na ridah se drkov, da bom na kolen pršu) ;)

vrn... a mislš, da se sekiram al kaj? Sm že velikrat povedu, da ne mislm pretiravat ;)

glede akumulatorja je bla fora no, pizda dej sej smo se pol usi smejal, kwa se tle zdej neki pizdiš?

tole blokiranje na msnju, je pa sam to, da se mi ne da tebe zdele poslušat, pa tvojih globokih razlag, da mi itak vemo, da je joke, pa tut če ne napišeš itd.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist si zajeban, k si na Bežigradu :kva2:

ja vem, da so ene bolj otročje, itak če se morm kregat, se morm na tvoj nivo spustit :winkiss:

jst se furam iz točke v točko, ne pa do točke, k se pol gonš ceu dan gor pa dol ( a ti je tole kej znano: k bom pa gume zamenju, bom pa usak dan na ridah se drkov, da bom na kolen pršu) ;)

vrn... a mislš, da se sekiram al kaj? Sm že velikrat povedu, da ne mislm pretiravat ;)

glede akumulatorja je bla fora no, pizda dej sej smo se pol usi smejal, kwa se tle zdej neki pizdiš?

tole blokiranje na msnju, je pa sam to, da se mi ne da tebe zdele poslušat, pa tvojih globokih razlag, da mi itak vemo, da je joke, pa tut če ne napišeš itd.

:)

nism nč zajeban da sm na bežigradu...sam ti si mi reku da sm nepismen tko da sm ti mogu povedat kam hodm da ne bi mislu kdo da sm res to kar ti pravš da sm

tale da se morš na moj nivo spustit je res bedna...tko k sm ti prej reku...da ti ne morš nč priznt...tko k za tisto žensko ne priznaš pa tud ne priznaš da maš tud ti bedne oz. otročje fore/izjave tko k jih mamo usi ostali tud kdaj pa kdaj

tole glede rid mi je znano...in poudarjam PRIZNAM in ne bom odstopu od tega ker si pač to želim...nej te opomnem da moj besedni zaklad pozna besedo PRIZNAM...tvoj pa očitno ne..

tist za akumulator vem da je bla fora...brez da si ti napisu...sam nevem zakaj jst zmer vem da se ti zajebavaš...ti pa zame nikol ne veš..to mi razlož zakaj takoj poprimeš...loh bi vsaj prej prašu al pa kej..

pa noben ni reku da morš tišat Zja...spoštovanje vredno je da ga ne tišiš..in tosm ti že 100x povedu...sam nevem zakaj maš ti pol tok prot moji vožnji..pač šparam motor dokler ga ne zrihtam...

dej zdej pa počak 5min pol pa začni pisat..k drgač ne morm zaspat k grem gledat če si že kej odgovoru...itak maš še 10ur do spanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no fantiča dajta se mal umirit pa si priznajta da se mata rada :D

ma ne ej daj vi2 se pa res zmeraj nekaj za bzw kregata...ne bit tak fest napadaln drug do drugega no sj pa kurac do kaj fura pa kdo kak fura pa vse ker to ne spremeni dejstva da smo vsi motoristi in bi mogli skup držat ne pa da se nekaj krega kdo za bzw .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism nč zajeban da sm na bežigradu...sam ti si mi reku da sm nepismen tko da sm ti mogu povedat kam hodm da ne bi mislu kdo da sm res to kar ti pravš da sm

tale da se morš na moj nivo spustit je res bedna...tko k sm ti prej reku...da ti ne morš nč priznt...tko k za tisto žensko ne priznaš pa tud ne priznaš da maš tud ti bedne oz. otročje fore/izjave tko k jih mamo usi ostali tud kdaj pa kdaj

tole glede rid mi je znano...in poudarjam PRIZNAM in ne bom odstopu od tega ker si pač to želim...nej te opomnem da moj besedni zaklad pozna besedo PRIZNAM...tvoj pa očitno ne..

tist za akumulator vem da je bla fora...brez da si ti napisu...sam nevem zakaj jst zmer vem da se ti zajebavaš...ti pa zame nikol ne veš..to mi razlož zakaj takoj poprimeš...loh bi vsaj prej prašu al pa kej..

pa noben ni reku da morš tišat Zja...spoštovanje vredno je da ga ne tišiš..in tosm ti že 100x povedu...sam nevem zakaj maš ti pol tok prot moji vožnji..pač šparam motor dokler ga ne zrihtam...

dej zdej pa počak 5min pol pa začni pisat..k drgač ne morm zaspat k grem gledat če si že kej odgovoru...itak maš še 10ur do spanja :P

ja zgleda da si nepismen, če nisi vidu, da sm napisu, da SMO se usi zmotil (smo = vsi vključno z mano. kaj ti tle ni blo jasn?)

nikol nism reku, da jst resno pišem, pa se ne zajebavam, itak da mam učas bedne & otročje fore, tko k usi ane?

Besedo PRIZNAM tut poznam ja, sam pride v takih primerih, k je RES, če bi ti napisu, da smo usi gledal tja, pa misll, da je ženska, bi reku, da je RES in zravn tega paše beseda PRIZNAM, če pa ti napišeš, da sm čist ponosn povedu, da gledam tipa :wacko: pa to NI RES in ne bom reku, da je.

proti tvoji vožnji nimam nč, sam mal smešn se mi zdi, k si skos govoru, da gre tvojm mito ful itd. Če bi biu to moj motor, se sploh vozu ne bi, ampak bi pelu motor unmu veglu, ga nekam poslov, pa mu reku, da hočš še isti dan met zrihtan motor, ker drugač bo inšpekcija dobila kkšn namig, pa verjem, da bi blo kmal zrihtan.

Zakaj se tok pustiš nategvat? Mitota ti je takrt 3 mesce rihtov, k si ga od njega dubu, še slabš dela :headbang: pa skos neki prelaga datume.

Dej zrihti hit, da se bomo začel furat, tko k se zagre. :)

A je že 5 minut mim? :devil:

brez zamere fant :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej sploh se mi ne da kregat...tko k sm ti reku..dobr veš da jst tuki bl mal resnih stvari pišem..sploh pa v tej temi...in to o pedrih vsi vemo kok je res..tko da bi loh tud na to pomislu da je joke..in če se ne spomnem je blo zdej že ene 3x k sva se začela kregat ubistvu moj hec k ga ti nisi šteku..torej začni misliti drugače...v glavi imej da je to hec in to je to..pa verjem da se nikl ne bova kregala...ker v živo si čist kul..prek kompa pa zamerš za vsak kurac...no sej če ti je to kul tud prou ane...

glede vegla maš pa itak večino prou...sam verjem da tud cele zgodbe ne veš tko da je tud mal težje govort...

uglavnm ne jezi se..bop gube dobu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo dans v MBju gledat ko gre Gumball 3000 mim ?

jaz grem mogoc 20 cez 12 na most,ko je pred tunelom na obvoznici

gre pa med 12 in pol 2 skozi mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo dans v MBju gledat ko gre Gumball 3000 mim ?

jaz grem mogoc 20 cez 12 na most,ko je pred tunelom na obvoznici

gre pa med 12 in pol 2 skozi mb

a bos lahko kej poslikov oz. posnev? bi rd vidu kuko to letijo mim, sam..mb je mal predeleč da bi sam za to ke hodu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo dans v MBju gledat ko gre Gumball 3000 mim ?

jaz grem mogoc 20 cez 12 na most,ko je pred tunelom na obvoznici

gre pa med 12 in pol 2 skozi mb

kaj je gumball 3000 sploh ?:D

http://www.clickclickclick.com/

folk dajte se mal špilat :D pa slovenijo spravmo do medalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!