Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

stric gugl mogoče ve? :P :P

bom vam jaz dal strica gugla, če neote hitro povejali kaj je to, vam bom vsem prišo ritne kanale spucat(in to z drot piršno) :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pebi majo avteke neke močne mrcine pa poslikane pa prerihtane pa se po svetu furajo z avteki :D

sam mater so res mrcine to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom vam jaz dal strica gugla, če neote hitro povejali kaj je to, vam bom vsem prišo ritne kanale spucat(in to z drot piršno) :D :D :lol1:

na hitr povedan...eni norci s preveč keša dirkajo z avti en tedn po cestah... riskirajo da jih ustav policija, zaseže avtomobile...denarne kazni so vrjetn ogromne :D ampak, vrjetno to za nih nč ni, se mi zdi da je sam štartnina okol 24.000 funtov...

jest bi tud :blush: :evilgrin: :kva2:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gumball_3000

evo še link, so take fajne slikce zravn tud :)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo mi z našimi prdulcami probat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo mi z našimi prdulcami probat :kva2:

dej nehi...bi mel usi dolge nosove k bi jh tko uscal da neb zase vedl :devil: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm včerej na Extreme TVju mal ta Gumball 3000 gledov,tud edn od igralcev Jackassa voz notr Galardota.Sam to je zame bedarija,eni za kruh nimajo oni pa tko razsipavajo dnar :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, samo je dobra ta fora, lahko bi se kaj z motori podobnega organiziralo čez čas ha... pa tukaj v sloveniji :D :D :naughty: :naughty: ... jaz bi bil takoj za akcijo, sploh zaj ko nabavim malo jači motor :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi...bi mel usi dolge nosove k bi jh tko uscal da neb zase vedl :devil: :P :P

A negreš ti na Zbilje :hmm: Čudn vreme je dons :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, samo je dobra ta fora, lahko bi se kaj z motori podobnega organiziralo čez čas ha... pa tukaj v sloveniji :D :D :naughty: :naughty: ... jaz bi bil takoj za akcijo, sploh zaj ko nabavim malo jači motor :D :D

hehe, a ni enkrat gattolina neki dajav eno pobudo da bi to organizirali?

A negreš ti na Zbilje :hmm: Čudn vreme je dons :closedeyes:

ma nekam čudno je res :BUA: ne vem še, je frendica popoldne v šoli :blink: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nekam čudno je res :BUA: ne vem še, je frendica popoldne v šoli :blink: :blush:

Aja aja,ga boš mal namoču :evilgrin: :P Mah sm naredu 30km pa je tak vreme, da grem sam še spat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, samo je dobra ta fora, lahko bi se kaj z motori podobnega organiziralo čez čas ha... pa tukaj v sloveniji :D :D :naughty: :naughty: ... jaz bi bil takoj za akcijo, sploh zaj ko nabavim malo jači motor :D :D

A ne boš ti RS250 nabavu?

Če s tem prevoziš 1/16 Gumballa brez da ti je treba bat menjat, pol si car :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, a ni enkrat gattolina neki dajav eno pobudo da bi to organizirali?

ma nekam čudno je res :BUA: ne vem še, je frendica popoldne v šoli :blink: :blush:

ne vem, nisn bral, no ko nabavim motor, bi jaz vsekakor bil za kaki taki nelegalni street race, najbolje v nočnih urah ali zgodnjih jutranjih ko ni prometa tolko... no, če bo stvar tak daleč prišla, bom kontaktiral onega gattolino, itak je iz maribora, pa naj neke organizira, on je tak poln keša, pa naj sponzorira kake nagrade za najboljše...heheh :D

- to se mi zdi res zanimiva ideja--- nekaj v stilu fast an furious samo z motorji, pa še kake dekline se zraun prepele za vzdušje pa to :D :D ne bi blo slabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja aja,ga boš mal namoču :evilgrin: :P Mah sm naredu 30km pa je tak vreme, da grem sam še spat :doze:

haha :D ma ne... dol v zbilah je sam frendica... v radolci je druga pesm :blush:

matr, neki se sonce občasno kaže, sam ne vem, napovedal so dž za dons :? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne boš ti RS250 nabavu?

Če s tem prevoziš 1/16 Gumballa brez da ti je treba bat menjat, pol si car :P

ja po vsej verjetnosti, če ne bom nikjer prej našel kakšnega zxr 250, al pa kake ugodne stare ninje.... no pa jaz nisem to mislil neke velike fure, ampak tak samo po mestu malo :D :D , tak da za par rund bojo že zdržali bati...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D ma ne... dol v zbilah je sam frendica... v radolci je druga pesm :blush:

matr, neki se sonce občasno kaže, sam ne vem, napovedal so dž za dons :? :blink: :blink:

Tm po Radolc pa na Bledu sm že vse skoz dal.Kero maš pa tm ogledano, da vidm, če poznam :P Baje je na Zbiljah ena huda kelnarca :hmm: :kva1: :P vsaj tko je Grčar reku :)

Mah na cajte je sonce sam oblaki nekak prevladujejo,pa prej sm neki mejhnih kaplc ujel na glavo,zato sm se pa rajš domov pospravu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s katere strani pa pride v mb.... oz kam grej pol naprej ??

kolko vem iz slo bistrce

justaboy: jaz pa sem slišo da gredo okol šestih čez mb ..

glede na to da ob 10.50 niso bili niti v dubrovniku kjer bodo baje še imeli kosilo

http://www2.rallybird.eu/blog/?page_id=21

ja sem jaz tudi naknadno zvedel da bomed 5 in 7 uro....grem pa gledat na cestninsko postajo iz pesnice proti sentilju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej sploh se mi ne da kregat...tko k sm ti reku..dobr veš da jst tuki bl mal resnih stvari pišem..sploh pa v tej temi...in to o pedrih vsi vemo kok je res..tko da bi loh tud na to pomislu da je joke..in če se ne spomnem je blo zdej že ene 3x k sva se začela kregat ubistvu moj hec k ga ti nisi šteku..torej začni misliti drugače...v glavi imej da je to hec in to je to..pa verjem da se nikl ne bova kregala...ker v živo si čist kul..prek kompa pa zamerš za vsak kurac...no sej če ti je to kul tud prou ane...

glede vegla maš pa itak večino prou...sam verjem da tud cele zgodbe ne veš tko da je tud mal težje govort...

uglavnm ne jezi se..bop gube dobu .)

:D

:wub: two men fighting :naughty: - čist fukiš (Risko; Grčar oglasta se pr men :naughty: :devil: )

:naughty:

ne vem, nisn bral, no ko nabavim motor, bi jaz vsekakor bil za kaki taki nelegalni street race, najbolje v nočnih urah ali zgodnjih jutranjih ko ni prometa tolko... no, če bo stvar tak daleč prišla, bom kontaktiral onega gattolino, itak je iz maribora, pa naj neke organizira, on je tak poln keša, pa naj sponzorira kake nagrade za najboljše...heheh :D

- to se mi zdi res zanimiva ideja--- nekaj v stilu fast an furious samo z motorji, pa še kake dekline se zraun prepele za vzdušje pa to :D :D ne bi blo slabo :OK:

:lol1: dream on :lol1:

haha :D ma ne... dol v zbilah je sam frendica... v radolci je druga pesm :blush:

matr, neki se sonce občasno kaže, sam ne vem, napovedal so dž za dons :? :blink: :blink:

jebeš dž, a gremo na zbile na kofe?

Tm po Radolc pa na Bledu sm že vse skoz dal.Kero maš pa tm ogledano, da vidm, če poznam :P Baje je na Zbiljah ena huda kelnarca :hmm: :kva1: :P vsaj tko je Grčar reku :)

Mah na cajte je sonce sam oblaki nekak prevladujejo,pa prej sm neki mejhnih kaplc ujel na glavo,zato sm se pa rajš domov pospravu :hmm:

je je :wub: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky...na zbiljah je kelnarca k ma joške triple Ž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm po Radolc pa na Bledu sm že vse skoz dal.Kero maš pa tm ogledano, da vidm, če poznam :P Baje je na Zbiljah ena huda kelnarca :hmm: :kva1: :P vsaj tko je Grčar reku :) ...

težki jebač pol... :P

em...mejhna, rdeča čupa use u lft, POTREBNA saška uglavnm :P

jebeš dž, a gremo na zbile na kofe?

lohka :OK: bom pa na suprmoto čez ovinke šou, glede na to kašno mam zadno gumo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky...na zbiljah je kelnarca k ma joške triple Ž :D

:grim :grim :grim

k se je sklonila, sm mislu da bo treba kej lovit :P

ej folk, kok cajt pa traja tist gumball al kwa je že, tm čez vaše kraje? Če mi bo prov dogajal, možno da se gor prpelm pogledat te stroje (z opel sportivo :devil: :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!