Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej razumem, sam sem rekel zakaj je to lahko dobro-piratstvo.

Mah zmeri je blo tko in zmeri bo. Kakšnih dobrih 8 let nazaj mi je kolega o tem govoril (nisem imel še takrat pojma o računalnikih) kak če te najdejo nasrkaš, kako je on slišal za en tak primer itd. Po osmih letih nisem imel nobenih težav, on pa tudi ne.

Tak da pomoje ta stvar lih ne pije vode, če že bodo prvo na udaru torrent strani ala partis, thepiratebay itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, v soboto 11.6. če bo lepo vreme in vse ok greva s kolegom na novi marof z rs-kami, tak da če ma kdo čas se lahko pridruži, da vidimo kdo se najbolše pelje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar je napisal budacki o franciji drži. tudi v avstriji je zelo strogo. ne upa si noben lowdat filmov z neta.

samo vprašanje časa je kdaj bo se pri nas ta dotični amandma ratificiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, v soboto 11.6. če bo lepo vreme in vse ok greva s kolegom na novi marof z rs-kami, tak da če ma kdo čas se lahko pridruži, da vidimo kdo se najbolše pelje :P

Pismo jst bi šu sam se moram učit :BUA:. Mogl bi se enkrat gor dobr, da vidimo kakšna bi bila zdej situacija na pisti (lih obratno kot na Racelandu :)) ti z rs-ko jaz s cbr-o :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo jst bi šu sam se moram učit :BUA:. Mogl bi se enkrat gor dobr, da vidimo kakšna bi bila zdej situacija na pisti (lih obratno kot na Racelandu :)) ti z rs-ko jaz s cbr-o :D.

hehe verjetno bi bil ti hitrejši z 600ccm se vseeno da bolj pelat kak z 10 let staro 125 :) 1.24-1.25 sem jas peljal z rs-ko naslednič bom probal še hitreje ker malo se še bi dalo popravit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe verjetno bi bil ti hitrejši z 600ccm se vseeno da bolj pelat kak z 10 let staro 125 :) 1.24-1.25 sem jas peljal z rs-ko naslednič bom probal še hitreje ker malo se še bi dalo popravit :D

Pismo dobr cajt :yes:. O pomoje bi me kr pihnu, sicer se ne spomnim kok sem jaz imel cajt vem pa da je bil 1.2X.

Sej rekord piste pa naj bi un Prosenik al kak je že postavil z 1.13 ali nekaj takega. To s cestakom, uni norci s SM-ji so pa itak klasa zase :D.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo dobr cajt :yes:. O pomoje bi me kr pihnu, sicer se ne spomnim kok sem jaz imel cajt vem pa da je bil 1.2X.

Sej rekord piste pa naj bi un Prosenik al kak je že postavil z 1.13 ali nekaj takega. To s cestakom, uni norci s SM-ji so pa itak klasa zase :D.

nevem zato bi pa mogli probat :) kdo drži rekord nevem, vem pa kaj delajo s supermotoji tam sta bla zadnič 2.. NENORMALNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej razumem, sam sem rekel zakaj je to lahko dobro-piratstvo.

Mah zmeri je blo tko in zmeri bo. Kakšnih dobrih 8 let nazaj mi je kolega o tem govoril (nisem imel še takrat pojma o računalnikih) kak če te najdejo nasrkaš, kako je on slišal za en tak primer itd. Po osmih letih nisem imel nobenih težav, on pa tudi ne.

Tak da pomoje ta stvar lih ne pije vode, če že bodo prvo na udaru torrent strani ala partis, thepiratebay itd.

Pirrate Bay je itq že potonu napol, preseljujejo severje vsake tok, lastniki so pa v zaporu xD

Partis pa Blink sta tukej najbolj na udaru ja, sam kaj ko so to le POSREDNIKI in dejansko oni ne posedujejo nobene datoteke, vse te datoteke so na računalnikih NAS uporabnikov :D In od nas nekdo odjema to datoteko, tako da uradno partis ne bi smel najebat, neuradno pa ja :D tako kot PB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to za Piratebay nism vedu, pa več ali manj sam od tam vlečem. Včasih sem z torentbay-a vlekel ali nekaj takega pa tega že dolgo ni več, pol je bla mininova sam je pol tut šlo v maloro.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, imam en problem.

Na poti domov se mi je strgala zajla za sklopko. Zajlo sem nato uspel za silo poravit, tako da sem se do doma uspel pripeljat povsem normalno. Sedaj pa sem zamenjal sklopko, in ko stisnem sklopko, sklopka ne prime. Če sklopko "našponam" povsem do konca, da ročke niti ne morem do konca stisnt in poskušam porinit motor v prestavi sklopka malo prime, ravno toliko da se bat ne premika gor in dol vendar še vedno precej bremza. Mogoče kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe? Je možno da sem zajlo narobe zamenjal? :?

Matic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla :D kako ste kaj ? :D hahah

full dobr ceu tedn ze dz za povrh pa se ceu dan brez elektrike k strela udarla :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

full dobr ceu tedn ze dz za povrh pa se ceu dan brez elektrike k strela udarla :S

d best, še bolš je pa iz kleti vodo pumpat :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, imam en problem.

Na poti domov se mi je strgala zajla za sklopko. Zajlo sem nato uspel za silo poravit, tako da sem se do doma uspel pripeljat povsem normalno. Sedaj pa sem zamenjal sklopko, in ko stisnem sklopko, sklopka ne prime. Če sklopko "našponam" povsem do konca, da ročke niti ne morem do konca stisnt in poskušam porinit motor v prestavi sklopka malo prime, ravno toliko da se bat ne premika gor in dol vendar še vedno precej bremza. Mogoče kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe? Je možno da sem zajlo narobe zamenjal? :?

Matic.

Hmm, zanimivo. To si menjal celtono sklopko (lamele+vmesne člene). Si vse dobro zategnil, t.j. tam pri sklopki kjer je potisni ležaj pa uni fedrčki? Aja pa pr RS-ki je bilo še spodi pri bloku za štelat sklopko in gor na ročici.

Drgač pa si res bolj slabo predstavljam kaj bi lahka bil tule problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, zanimivo. To si menjal celtono sklopko (lamele+vmesne člene). Si vse dobro zategnil, t.j. tam pri sklopki kjer je potisni ležaj pa uni fedrčki? Aja pa pr RS-ki je bilo še spodi pri bloku za štelat sklopko in gor na ročici.

Drgač pa si res bolj slabo predstavljam kaj bi lahka bil tule problem.

Ne, mašine sploh nisem odpiral. Zamenjal sem samo zajlo, se pravi od ročke pa do bloka, kjer je pripeta ne eno tako ročico. Sklopka je drugače enako "trda" kot je bila prej, tudi prestavlja se normalno (ko je ugasnen motor seveda). Ko se mi je stgala zajla sem jo uspel za silo popravit (spodaj pri sklopki je premičen bovden) tako da sem se normalno pripeljal do doma, potem pa sem zajlo zamenjal (vmes se nisem nič več vozil), sedaj pa sklopka ne prime. Res nevem kje bi lahko naredil napako pri menjavi zajle. :unsure: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sem mislil, da si celo sklopko zamenjal. Ampak a si dal ti čist novo zajlo not ali kakšno drugo? Mogoče je pa zajla predolga :hmm:. Ne vem na glas razmišljam :D.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo dobr cajt :yes:. O pomoje bi me kr pihnu, sicer se ne spomnim kok sem jaz imel cajt vem pa da je bil 1.2X.

Sej rekord piste pa naj bi un Prosenik al kak je že postavil z 1.13 ali nekaj takega. To s cestakom, uni norci s SM-ji so pa itak klasa zase :D.

Janez Prosenik (Suzuki GSX-R 1000) - 1:09,18 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sem mislil, da si celo sklopko zamenjal. Ampak a si dal ti čist novo zajlo not ali kakšno drugo? Mogoče je pa zajla predolga :hmm:. Ne vem na glas razmišljam :D.

Ja zajla je nova ampak je itak taka "univerzalna", ker je bovden prišvasan samo na eni strani, na drugi strani ga pa ni, ker je spodaj pri mašini tak premičen bovden ki se lahko premika po zajli gor pa dol. Tko da zajla ni predolga ker tud če jo čist do konca našponam sklopka še vedno ne prime.Ti kr naglas razmišlej, škodit ne more :D

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je zajla pripeta na motor (slika 1)

Mogoče je fora v tem (slika 2), samo je treba mašino razdret pa na to se res ne psoznam. Verjetno bom peljal motor do nekoga ki se bolje spozna na te zadeve.

post-24231-0-35134200-1307543698_thumb.png

post-24231-0-02745200-1307543710_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je zajla pripeta na motor (slika 1)

Mogoče je fora v tem (slika 2), samo je treba mašino razdret pa na to se res ne psoznam. Verjetno bom peljal motor do nekoga ki se bolje spozna na te zadeve.

predlagam ti da si potegneš dol service manual za tvoj motor pa mal poštuiraš:) če pa se ti ne da urco študirat pa da ti ni škoda dnarja pa pelji na servis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam ti da si potegneš dol service manual za tvoj motor pa mal poštuiraš:) če pa se ti ne da urco študirat pa da ti ni škoda dnarja pa pelji na servis :)

Sej to kar je prilepil je iz service manuala :).

Ej probi se prvo mal sam igrat, sej to ni neka znanost naštelat, samo tak kokr sm uč vrgu, se mi zdi, da bi res moral tam štelat (v mašini). Ampak ne razumem, če se unega nisi nič dotikal in samo zamenjal zajlo, bi pa ja moral vse enako delat. ull čudn :?.

Janez Prosenik (Suzuki GSX-R 1000) - 1:09,18 :worship:

Mah to je zihr neki počez pelu :P.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matura opravljena :D slovenci ste že konc vsi?

se vidimo na cesti lp

ka pa ustni del?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matura opravljena :D slovenci ste že konc vsi?

se vidimo na cesti lp

Pisni del 3 predmete :D Zdj še ustno 2, potem jesen ( zaradi izrednih okoliščin ) še dva predmeta :D Jebo ježa v hrbt ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!