Skoči na vsebino

Spet požrlo zobe


Runner_Tuner

Priporočene objave

No že spet že trtjič mi je požrlo te zobe na notranji strani te vetrnice. A mogoče kdo ve zakaj se to naredi? Mogoče slaba roba? SLIKE!!!

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a nobenmu to še ni nardil. Ko pa kličem okol če ma kdo ta del. pa vsi pravjo da je pri njih tu to zj****.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te slike ko si pokazal so zobi se cisto ok.

jaz do zdaj se nisn mel tega problema. poglej ce mas mogoce gred zvito, pa na bloku okoli poglej ce kje čoha. kr samo se ne more unicit. pa oni elektronski starter (zobnik) poglej ce je tudi kaj zjeban.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo bolje, mislim na zobe na notranji strani, tisti mali krog, zob sploh ni več. no včeraj sem šel kupit novo in so me ocu*** za 56€. Danes si sposodim še momentni ključ, da bo res zategnjeno na Nm natančno.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo bolje, mislim na zobe na notranji strani, tisti mali krog, zob sploh ni več. no včeraj sem šel kupit novo in so me ocu*** za 56€. Danes si sposodim še momentni ključ, da bo res zategnjeno na Nm natančno.

LP.

aja, jaz sem mislo da ti pozira zobe na zunanji strani. hja, poglej kak ma gred, ce ma zjebane zobe, pol ni cudno da ti jih zere :)

bos verjetno mogo gred menjat da se resis problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!