Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Torej kolk bi me stala veriga za VFRko? :D Gledam eno DID cena 180eur, pa kr sem dober po srcu mi da možakar 20% popusta :)

Kaj samo veriga ali komplet z verižniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet.

Če je veriga ZVM-X je cena OK, če pa je VX pa ne.

Tudi verižniki naj bodo "firmati" Sunstar, JT,...

Jaz sem teden, dva nazaj tudi menjal komplet verigo + verižniki (Sunstar), pa morem reč, da sta bila verižnika zelo slabo končno obdelana, če ju primerjam z original KTM (ki sta v nulo).

Zadnji je v luknjah poln špren(?),na karetih se lahko še porežeš, pa tudi na obeh se še poznajo raze od grobega brušenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo v Postojni ali bližnji okolici pripravo za kovičenje verige?

Ogledujem pa si RK530XSO verigo, cena z obema verižnikom 140e, ali ima kdo izkušnje z to znamko verige?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čao.

Kaj menite na ceno za verigo 530 D.I.D. ZVM-X, ki sem jo na e-bayu našel za 154€. (LINK). V kolikor se kdo spozna bolje kot jaz me zanima, ali je po opisu točno to kar moram za svoj moped nabaviti? So možnosti, da mi pošljejo drugo verigo (šibkejšo) ali vedno pride kar mora?

Hvala za odgovor in LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje se da nabaviti verigo ČZ, za katero eni pravijo da ni slaba,....

Ne kompliciraj pa kupi DID ERV3,je siguren nakup sicer pa za kafe mlinčke je vse dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo v Postojni ali bližnji okolici pripravo za kovičenje verige?

Ogledujem pa si RK530XSO verigo, cena z obema verižnikom 140e, ali ima kdo izkušnje z to znamko verige?

LP

cena je ok,ketna pa tut :)

Uporabljam samo rk,v avstriji okoli 100eur,brez zobcenikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo

mam eno vprašanje,a ma prednji zobnik pogonske verige kaj lufta(se pravi če ga na roke probaš) levo in desno(cca,0,5mm)?a je to normalno,ker vijak je zategnjen ko pri norcih??

hvala vsem za odgovore ker me kar malo skrbi da ni kaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mam eno vprašanje,a ma prednji zobnik pogonske verige kaj lufta(se pravi če ga na roke probaš) levo in desno(cca,0,5mm)?a je to normalno,ker vijak je zategnjen ko pri norcih??

hvala vsem za odgovore ker me kar malo skrbi da ni kaj narobe

Zobnik nesme imeti lufta lahko pa ga ima osovina,ki gre v menjalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je da se mi zdi da ima zobnik malo lufta osovina je o.k. a je možno da moram zamenjat verigo in kpl. zobnike ker motor ima 21.000 km veriga pa je še ta prva

hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je da se mi zdi da ima zobnik malo lufta osovina je o.k. a je možno da moram zamenjat verigo in kpl. zobnike ker motor ima 21.000 km veriga pa je še ta prva

hvala za info

Če boš zamenjal,menjaj vse,sam pr tej kilometraži še nebi smel bit problema!! al ne mažeš al si skoz na zadnjem...he,he..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore,mažem na 300-500 km pa sem zdrl prednjo masko kjer je prednji zobnik,pa sem slučajno opazil,se mi zdi da je malo preglasno(ketna kot da malo ropota po zobniku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rabil bi verižni set za CBF1000SA, pa sem tole zasledil v H&G RK 530GXW 5/8x3/8 120 GLIEDER (cena namesto 147 le 74eur), sprednji in zadnji zobnik pa še dodatnik 25eur. Ima kdo izkušnje s to verigo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi verižni set za CBF1000SA, pa sem tole zasledil v H&G RK 530GXW 5/8x3/8 120 GLIEDER (cena namesto 147 le 74eur), sprednji in zadnji zobnik pa še dodatnik 25eur. Ima kdo izkušnje s to verigo?

smo govoril o rk ketnah. dobra izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi verižni set za CBF1000SA, pa sem tole zasledil v H&G RK 530GXW 5/8x3/8 120 GLIEDER (cena namesto 147 le 74eur), sprednji in zadnji zobnik pa še dodatnik 25eur. Ima kdo izkušnje s to verigo?

Imam... Še vedno dela. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jest sem od novega mazal verigo samo z PDL-jem, zdele mam gor še original prvi set zobnikov ki ima za sabo 42 tisoč kilometrov, veriga jih pa ima 37 tisoč. Verigo sem menjal zaradi tega ker je iz originalne Did verige začel metat/trgat ven o-ringe, pa sem jo zamenjal z verigo RK GXW525.

Sicer so mi hotel menjat verigo na garancijo, pa nisem hotel spet istega sranja od verige gor, ker bi se verjetno ponovilo. Tko da kombinacija spreja PDL plus RK veriga špila, pa tud zobnikom se prevoženi kilometri ne poznajo.Bom pa čez jesen/zimo menjal vse komplet, zaradi preventive. Tko da bo mel set originalnih verižnikov cca 50 tisoč za sabo, ketna pa cca 45 tisoč.

Res pa je da mažem verigo vsake 300-500 kilometrov.

Da niti ne govorim kako je fino ko ni motor, feltne, zadnja vilica, in vse ostalo okol nič zasvinjan od letečih delcev ki letijo od ostalih sprejev. Pa sem jih sprobal sigurno 10-15 različnih pred tem motorjem.

 

Evo, prvi komplet verižnikov na mojmu Ducatiju je odvozil 48 tisoč kilometrov, veriga pa cca 43 tisoč km. Cel čas mazano z PDL sprejem. Oboje menjano bolj iz nekega slabega občutka, ker nisem navajen takih kilometrin iz verig in verižnikov. Oboje zgleda še čist ok, ampak ziher je ziher, pravim.  

 

post-2615-0-06078700-1359315659_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hm gledam na tej strani ta zobniški set za kawasaki ninja zx6r 636 04,..kaj rečete? http://www.rpm-team.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3127&detailID=10458&segid=&ime=VERIGA_Z_ZOBNIKI_DID_KAWASAKI_ZX6R_02-04 ...je to dobro in ali je že kdo tu kupuval ?

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!