Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Lalp ša kaj ČŽ verige. 

A ima kdo izkušnje z njimi?

Hvala

Je bila "prva vgradnja" . Nič posebnega, do 23000 km sem jo napel 3x (pa še to bolj zaradi občutka) . Potem pa se je "čez noč" začela stegovat ko elastika (prej je spustila neko rdečo mast) . Zamenjal na 28000 km (ko sem končno prišel domov, slab "tajming") . Samo verjetno tudi kakšna druga nebi zdržala kaj bistveno več.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm verižico za mojo drago nabavil pri SM Motocenter v Solkanu. Je dobla zlato did 525 zvmx + oba verižnika za 190€. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je una ta najbol racing? (btw. mas isto ketno ku jst)

nope, ni racing, je hejwidjuti :P x ring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst morem najprej videt a je nujno menjat al ne. pole bom pej vidla. sicer triumph ma zgleda z rk navezo ker njihove kot prvo vgradnjo dajejo. pa se zanimivost ni pri prvi vgradnji ketna neskonca tako kot pri vecini japoncev ampak "navadna štukana"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi samo nabavil, bo pa potrebno letos menjat, že zaradi preventive. Se pravi, da tvoja ketna ni kovičena, ampak ima sponko, če prav razumem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ima sponko tako kot običajne aftermarket ketne. original je pa gor rk o-ring 525 116 členov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri običajni aftermarket ketni si izbereš, kaj boš imel. Sponke si pa res ne izbereš :)

 

Drugače pa se vse tukaj nabavi, preverjeno in najceneje, izbira.

 

http://kettenmax.de

cene so dobre, sem takoj preveril, kok sm več plačal našemu trgovcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verižniki pa so od JT sprockets.

Prištej okoli 16 eur poštnine in čez par dni jo prinesejo.

Ni treba naših "lumpekof" podpirat.

 

Na zalogi itak noben nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Snecer, za priporočilo Kettenmaxa. Od naročila verige do prejema na dom so pretretekli štirje dnevi.Priporočam! Srečno na cesti.

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verižniki pa so od JT sprockets.

Prištej okoli 16 eur poštnine in čez par dni jo prinesejo.

Ni treba naših "lumpekof" podpirat.

 

Na zalogi itak noben nima.

Za enako ceno oz.še ceneje jih dobiš tudi pri nas.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveril ceno za oba zobcenika:

 

- MB-motonet, me prideta 48€ (brez postnine)

- Ebay UK pa 45€ (s postnino).

- Ebay USA pa 52€ (s postnino) + carina.

 

V tem primeru, prosim kolega, da mi prinese iz MBja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne informacije brez navedbe prodajalca so zelo koristne :) na dan z besedo

Ko sem primerjal nekatere cene ima forumski kolega "Leteči" cenejše pa še poštnina je manjša.Res pa je,da sem primerjal kvaliteto setov,ki so

enakovredne prvi vgradnji. Nisem pa primerjal slabših kvalitet,ker tega pač ne kupujem.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje nasel did 530 VM, gold z zobniki za 160e s postnino iz nemcije (ebay)

Za primerjavo, takrat je pri nas VX bila cca 180-190.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno nc konkretnega, razen "baba cula, baba kazala",roba pa od letecega...  :yawn:

Tudi SM motocenter je cenejši.In kaj ima to veze čigava je roba.In kaj bi rad še bolj konkretnega,da ti iščem cene in primerjam?

Jaz sem samo napisal.da sem primerjal cene,za tiste sete,ki sem jih pred kratkim nabavljal in niso cenejši na tisti strani.

In glede na to ,da je na trgu precej ponaredkov,še manj reskiraš,če kupiš pri nas.In nenazadnje rajši dam denar v Slo.kot tujcu.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo 2 leti nazaj:) na prejanji moj post se nanasa.

@dore: robo dobis pa isto, ker ta iz slo tudi nabavi od nekje:) drugo je,ce je slo proizvod:)

Samo komentar:)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi SM motocenter je cenejši.In kaj ima to veze čigava je roba.In kaj bi rad še bolj konkretnega,da ti iščem cene in primerjam?

Jaz sem samo napisal.da sem primerjal cene,za tiste sete,ki sem jih pred kratkim nabavljal in niso cenejši na tisti strani.

In glede na to ,da je na trgu precej ponaredkov,še manj reskiraš,če kupiš pri nas.In nenazadnje rajši dam denar v Slo.kot tujcu.

 

Lp

 

"Tisti" tujec, ki sem ga omenil ima preverjeno kvaliteto, ni neka garažna zadeva, ki nima niti internetne strani, brez cenikov itd.

 

A zdaj naj po telefonu nekam kličem po Sloveniji in barantam za ceno, prevzeme pa opravljam na kakšnih parkiriščih veleblagovnic?

 

Bo pa že potrebno artikle potrošniku ponuditi kot se to danes spodobi.

 

In dokler ne vidim cenikov in ponudbe, je to vse, kot so že povedali, "baba čula, baba rekla".

 

Na plano torej s ceniki in ponudbo pa ne več blebetati.

 

Poštnina seta iz Nemčije je 15 EUR, pri nas pa tudi daš za poštnino preko 5 EUR za tovrstno težo in izdelek.

 

Da ne govorim, da še več pride bencin in čas, če se moraš malo voziti po Sloveniji za kos železja.

 

Ne delam nobene reklame, ampak če ima kdo boljšo, naj bo KONKRETEN, ne pa da moramo vrtati, podatkov pa še kar od nikoder.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata na nivoju. Tole drobizarstvo je naravnost pateticno. In ce smem pripomnit, internet ni vec to kar je bil. Zdi se mi da vse vec zadev lahko pr nas kupi po zelo konkurencnih cenah. Po izkusnjah sodec so blazno ugodne internetne ponudbe postale prej izjema kot pravilo. Zdej cenkat za tri kovance... In Snecer, ce jaz vem kje prodajajo sete, poklicem in prasam, "ej kolk je set za mojo ropotijo" dobim OK odgovor in paket, v nekaj dneh. Jez temu recem korektna storitev. To da se na netu ne slacijo s ceniki je meni trgovcicu verjetno bol razumljivo kot vecini.

Poleg tega je kar zahtevno Imet totalno updatano spletno trgovino. obicajno zahteva vsaj enega zaposlenega.....

Wuerthovga ketnspraya ne najdem vec. A kdo ve/pozna kakega potnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!