Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Hvala za info, bom jaz tudi tako sedaj začel po novem.

 

Bom kar nekam poklical, mogoče vedeževalko pa je rešeno :)

 

Dajte bit konkretni, ne pravljic razlagat, saj nismo ribiči ali lovci.

 

Al bom moral tukaj naročiti?

 

halobing241x169.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi mene zanima kje se da dobiti ta Wuerth sprej....

 

Jaz ga uporabljam že 2 leti in je za mene top,nič ne maže naokoli in veriga skoz kot nova,dobiš pa lahko pri meni  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga uporabljam že 2 leti in je za mene top,nič ne maže naokoli in veriga skoz kot nova,dobiš pa lahko pri meni  ;)

meni je zanimiva in razmišljam da bi jo letos probal. za kolikokrat pa je ena doza? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo .. verjetno bom menjal ketno ker je neenakomirno nategnjena, sicer nevem če se jo da še kaj našponati ampak vseeno .. Bi bil tale kit vredu http://www.ebay.de/itm/DID-ZVM-X-Kettensatz-Kawasaki-ER-6-ER6-ER-6F-N-EX650A-Kettenkit-15-46-114-/110593403740?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item19bfe16b5c

Gre se pa za motor er6n 2006 letnik ?

 

lp

Popravljeno . Popravil limabacje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ER6 je ZVMX malce predimenzioniran. Bi bil VX set več kot OK in za občutno manj denarja.

 

Pa čeprav vidim tole ni kit ampak samo veriga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poplavi raznih sprejev za mazanje verige me zanima, če kdo sploh še maže verigo z oljem za diferenciale 85-90, kod priporoča proizvajalec verig DID? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pusti olje tako nizkih viskoznosti.....ga imaš povsod dovolj. Če boš kje dobil kupi olje SAE 140 ali celo SAE 220 pa ga preizkusi.........zadeva preverjeno deluje bolje kot vsak sprej, odletavanja pa skoraj ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super , hvala leteči .. sem na moto-deli.si poslav povpraševanje in lahko dobijo DID 525 VX  za pičlih 120€ .. bom kar naročil :)

 

hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ER6 je ZVMX malce predimenzioniran. Bi bil VX set več kot OK in za občutno manj denarja.

 

Pa čeprav vidim tole ni kit ampak samo veriga.

 

VX se na er6 prehitro raztegne, tako da zvmx bo kar v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super , hvala leteči .. sem na moto-deli.si poslav povpraševanje in lahko dobijo DID 525 VX  za pičlih 120€ .. bom kar naročil :)

 

hvala in lep pozdrav

 

525 ne bo v redu, rabiš 520.

 

VX2 (malo boljša napram VX) dobiš celoten set za 79 EUR + 16 EUR poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VX se na er6 prehitro raztegne, tako da zvmx bo kar v redu.

 

Imel VX na 650 v stromu, sem jo španal že po par tisoč kilometrih. Prešvoh, se strinjam. 

Boljše malo predimenzionirana.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pusti olje tako nizkih viskoznosti.....ga imaš povsod dovolj. Če boš kje dobil kupi olje SAE 140 ali celo SAE 220 pa ga preizkusi.........zadeva preverjeno deluje bolje kot vsak sprej, odletavanja pa skoraj ni.

Hvala, grem iskat. Lp in srečno na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kateri od slovenskih trgovcev na zalogi prednji zobnik JTF 394 - 16 zob?

 

Najde mi samo tujino za 8€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je veriga že zdrava za menjavo, če nima členov poravnanih?

Nekatere lahko malenkost poravnam, druge pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kar trdi ja + da je vse vmes tako zamaščeno, da se sploh ne da očistit. Očitno veriga prej ni bila nikoli še menjana ali očiščena, pa je motor star že 10 let :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj brez pomisleka. Taka je bla moja po 30k km. Nepravilno mazanje in prenašponana in je tiste gumice ponekod med členi vn porinl pa so členi trdi ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kateri od slovenskih trgovcev na zalogi prednji zobnik JTF 394 - 16 zob?

 

Najde mi samo tujino za 8€.

 

Bom pa drugače vprašal: kateri slovenski trgovec z motorističnimi deli ima največjo zalogo zobnikov, verig in bi mogoče imel tale zobnik.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(še) par "hecnih" vprašanj; kako šponate verige? imate pomagača, ki se vsede gor in potem merite "chain slack"? našponate na uč? kako poravnate kolo? je na sredini blatnika? so zareze na nihajki poravnane na obeh straneh? pogledate ketno proti sprednjemu zobniku in tko ocenite da teče ravno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pomagač je šubler in nastavljam do pikice natancno, kolo se pa obcutno lepse vrti...Na servisu so še vedno na uč in fouš naredil, ampak očitno so lahko taka odstopanja, sicer bi se zagotovo bolj potrudili...

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!