Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Včeraj sem prvič preizkusila Nils spray za verigo in zadeva zgleda zelo obetajoče. Za razliko od motula (ta navadnega) je Nils veliko bolj lepljiv in ga ne razmetava po celem motorju. Sicer bi za prav test, morala prej še očistit verigo starega keten spraja, ampak sm že tako zelo zadovolna. Mogoče je še najbolj podoben DID-ovemu spraju, ki pa ga je vseeno bolj odmetavalo od verige in je tudi cenovno bil najmanj ugoden. še uradna stran od nilsa http://www.moto.it/moto-usate/triumph/street-triple/street-triple-r--2009-12/index.html?msg=4709840

eeeeemmm prlepla si oglas iz moto.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: he he sm napačn zavihek skopirala :D:P

evo tle je o spraju sicer treba uporabit prevajalnik, ker zgleda slovenske strani ni, al pa jst ne najdem

http://www.nils.eu/prodottiDettaglio_hbs.php/categoria=spray/prodotto=for-chain-spray/idprodotto=50

 

evo pa še slikca, če bo kdo v trgovini iskal (najdla sva ga pr bandelliju v vipavi, mogoče imajo še kje)

 

 

post-23082-0-84012400-1376939636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: he he sm napačn zavihek skopirala :D:P

evo tle je o spraju sicer treba uporabit prevajalnik, ker zgleda slovenske strani ni, al pa jst ne najdem

http://www.nils.eu/prodottiDettaglio_hbs.php/categoria=spray/prodotto=for-chain-spray/idprodotto=50

 

evo pa še slikca, če bo kdo v trgovini iskal (najdla sva ga pr bandelliju v vipavi, mogoče imajo še kje)

cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceneje kot motul (se ne moremo spomnt točno cifre),ustavi se pr badeliju sej je na poti :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: he he sm napačn zavihek skopirala :D:P

evo tle je o spraju sicer treba uporabit prevajalnik, ker zgleda slovenske strani ni, al pa jst ne najdem

http://www.nils.eu/prodottiDettaglio_hbs.php/categoria=spray/prodotto=for-chain-spray/idprodotto=50

 

evo pa še slikca, če bo kdo v trgovini iskal (najdla sva ga pr bandelliju v vipavi, mogoče imajo še kje)

 

Pa deluje mi mal večja ml količina kot motul, se motim?

 

 

 

p.s. Pa dej lajbnu reč, da si nohte postriže, heheh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno oprašanje mim glede :D in sicer če se voziš po dežju oz mokri cesti ali je potem treba ketno zopet namazat ali je še dovolj masti na njej ?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno oprašanje mim glede :D in sicer če se voziš po dežju oz mokri cesti ali je potem treba ketno zopet namazat ali je še dovolj masti na njej ?? :)

ko se posuši, jo je potrebno ponovno namazati. Raj več mazat kot premal. Sicer pa tudi v navodilih o vzdrževanju mopeda piše interval mazanja in kdaj mazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno oprašanje mim glede :D in sicer če se voziš po dežju oz mokri cesti ali je potem treba ketno zopet namazat ali je še dovolj masti na njej ?? :)

 

Še nisem našel zares učinkovite zadeve za vožnjo v dežju. V vožnji po dežju veriga kmalu žvončklja, ker ji primanjkuje maziva.

Mazati, kot je dejal DAMI.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam doma tega od Nils in nisem še sprobal, prodaja ga pa moj mehanik iz Šalare (uradni kawasaki servis, drugače) in je okrog 14€ se ne spomnem več točno. Super da ga mate radi, jaz sem ga vprašal s čim naj mažem pa mi je rekel če se ti ne mudi počakaj teden dni ko dobim pošiljko tistega ki ga največ prodam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me kolikšna je razlika v življenski dobi DID-ovih vx in zvmx oz. RK-jevih rx in xw verig? 

 

pa še to ali se lahko pri rk verigi vezni člen koviči z enakim orodjem kot pri did? kot vidim na netu zgleda da je to neka univerzalna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem tukaj že enkrat zasledil en link od ugodne trgovine z verižnimi seti (če se ne motim je samo internetna prodaja).

Sem pregledal strani nazaj in nikjer najdel. Če slučajno kdo ve kaj mislim, oz kjerkoli kupujete verige se priporočam za nasvet.

Nebi spet iz louisa naročeval. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

pa še to ali se lahko pri rk verigi vezni člen koviči z enakim orodjem kot pri did? kot vidim na netu zgleda da je to neka univerzalna zadeva.

Seveda se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas smo že iz ebaya (angleškega mislim da) naročali tako verigo kot orodje pa tudi nobenih problemov. 

 

je pa za pogledat dobro kaj kdo za kakšno ceno ponuja. mogoče je namesto did tudi rk za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj veš da je veriga počasi za v smeti? Zvok, preraztegnejna? Na zobnikih se vidi kdaj so adijo, če so šli pred verigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj veš da je veriga počasi za v smeti? Zvok, preraztegnejna? Na zobnikih se vidi kdaj so adijo, če so šli pred verigo.

meni se je raztegnla, pa k jo vrtiš vidiš da gre malo gor malo dol (daš meter pa mal gledaš kakšna so odstopanja), pa sliši se k rožlja. sicer bo nrdila še par tavžnt je pa videt da je proti koncu. pa tudi že na pogled je videt da je že dala neki skozi. 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par strani nazaj sem podobno spraševal, in dobil kup različnih odgovorov. Sicer če mau skače gor in dol je normalno.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d.i.d.-ove ketne majo zravn v skatli papirnat "meter" kateri ima narisanih priblizno 10 clenov in tam primerjas ali si se v dopustnem obmocju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dry lube ki ga vsi tako hvalijo je res kar fajn. Se mi pa zdi, da je ketna malenkost bolj glasna kot pri Motulu ali pa tistem navadnem belem. Ma še kdo takšno izkušnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dry lube ki ga vsi tako hvalijo je res kar fajn. Se mi pa zdi, da je ketna malenkost bolj glasna kot pri Motulu ali pa tistem navadnem belem. Ma še kdo takšno izkušnjo?

Saj ga ne vsi  hvalijo. Meni ni sedel in imam o njem slabo mnenje.

Ja, ketna rožlja bolj kot pri klasičnem mazanju. 

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!