Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

zdravo. zanima me kje kupujete verižni set za svoj motor? zanima me najcenejša trgovina, imam namen menjati na svojem motorju suzuki gsxr 750, letnik 2000. lahko mi napišete kak kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me kje kupujete verižni set za svoj motor? zanima me najcenejša trgovina, imam namen menjati na svojem motorju suzuki gsxr 750, letnik 2000. lahko mi napišete kak kontakt.

 

kettenmax.de; ravno prejšnji teden sem od njih dobil komplet. hitro, enostavno, ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na tej spletni strani, pa nisem našel, če se da izbrati zobnik po lastni izbiri ali imajo samo orginal? jaz bi uzel spredaj majnši ali pa zadaj večji zobnik, se da to pri njih naročiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na tej spletni strani, pa nisem našel, če se da izbrati zobnik po lastni izbiri ali imajo samo orginal? jaz bi uzel spredaj majnši ali pa zadaj večji zobnik, se da to pri njih naročiti?

 

da, kar mail jim napiši, pa se boste vse zmenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na tej spletni strani, pa nisem našel, če se da izbrati zobnik po lastni izbiri ali imajo samo orginal? jaz bi uzel spredaj majnši ali pa zadaj večji zobnik, se da to pri njih naročiti?

za isto ceno kot je set dobiš zobnike po svoji izbiri, ti piše nekje na strani...... da pri naročilu ketne pod komentar napiši število zobov sprednjega in št. zobov zadnjega zobnika pa vse štima, ti take tudi pošljejo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je povezava do orginal DID strani pa izbereš kateri motor imaš pa katera ketna je za njega, velja za ketne DID, malo preveri.

http://www.didchain.com/chainSpecs.html

Popravljeno . Popravil matkoR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija spreja za verigo v Eurotonu ...... https://www.euroton.si/avtodeli/a1-s100-weisses-kettenspray-300ml-a1-s100-belo-razprsilo-za-verige-300ml-p-13796.aspx

 

bo bolje kot sprej iz lidla? :grim

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija spreja za verigo v Eurotonu ...... https://www.euroton.si/avtodeli/a1-s100-weisses-kettenspray-300ml-a1-s100-belo-razprsilo-za-verige-300ml-p-13796.aspx

 

bo bolje kot sprej iz lidla? :grim

jaz ga že kr nekaj času uporabljam in je ful obstojen, pa skor nč ga ne razmeče po feltni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PDL je tudi meni postal zelo všeč ravno zaradi lastnosti ki jih navaja Snecer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj me zanima se splača uzeti RK ali DID verigo, RK je dosti cenejša samo nevem kako je s kvaliteto, ali je že kdo imel takšno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mela original rk pa zdej sm zamenjala spet za rk, cena je kolkor sm jst gledala tam tam (odvisno bolj od trgovcev kdo ima boljšo akcijo). oboje je made in japan in tehnologija teh ringov je tudi enka, o, x in bolj heavy duty x. za oznake pa poglej na njihovi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da vprasas prodajalca če je "master link included" oz. "connecting link"

Ce bo napisal, da je ketna tipa open, zna bit da je avtomatsko zraven.

Vsaj pri meni je bil priliman v škatli, kar sem lahko preveril na licu mesta v AUT.

 

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!